Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ben bastan beri dedim Meryem denen komsu ses duydum demisti ama Aslan ailesi cildirmisti.Hatta Muge bile annenizin bir gonul iliskisi olabilir mi?dediginde hepsi reddetmisti.Eminim polis olunun arkasi onu demeden herseyi arastirip cok yonlu arastiriyordur.Kayip cep telefonu nerde?Meryem in duydugu ses ile ilgili neden ifade degistirdi?Sevgi hanimin kizini neden bu kadar israrla evlendirmek istiyordu?104 gun bence ne olmus olursa olsun artik katil bulunmali.Sonucta boyle soguk kanli bir vahseti yapan biri sokakta geziyor.Markette birlikte alisveris yapiyor.Ayni sokaktan geciyor olabiliriz.Bu cok korkunc urkutucu.Ben Sevgi hanimi suclamiyorum gonul iliskisi var yok kimse boyle olmeyi haketmez.Ama yinede bu kisi bulunmali acilen Ankara da otursam paranoyak olurdum sanirim

kimin cesediymiş kızlar ben izleyemedim bide su almanyadan mersne gelen bir kadn vardı kayıp olmustu bişiler cevirmişti oğlundn habersiz o kadın bulndumu

canım bi tane kız kaybolmuıştu 25 şubatta ailesi gelmişti sevgilisiyle gezmişler sonra çocuk kızın annesini arayıp eve geldimi ben onu çarşıda bıraktım işim var dedmişti diye o gün bu gündür yoklarmış meğer o sevgilisi sahte kimlik kullanan bir iş adamıymış ve kızla ikisi apartman dairesinde bulunmuş,2.5 ay snra komşular kötü koku geliyor diye polisi aramışlara.sonun dışında erzincanda arazide bir kadın cesedi bulunmuş ve polis muge anlıdan kayıp kadınla ilgili bilgi istemiş ama göstermediler o konuyu,zaten 2 kayıp kadın var birisi senin dediğin diğeride istanbuldan adanayamıydı neydi oraya kardeşinin yanına mahkemeye gelmişti o yok aylardır almanyadan kardeşi geldi aramaya bunlardan birisiyle ilgili sanırım bence ikiside öldü:umursamaz:yarını heyecanla bekliyorumakannehir

kız annesini kaybetmiş saçıyla başıyla ilgili yorumlar yapılyor.:1no2:

ne yapacaktı kuaförde röfle yaptırıpmı gelecekti.:mymeka:

cnm onu bırak kız İYİ AYAK DEGILMIŞŞŞ...

arkadaslar gözüyle gördü ya:eek:lmaz:
açıklamıştm okumak zahmetinde bulunsaydınızgörürdünüz
zahmet etmeyeceğiniz için alıntıyaptm yorumumdan
ayrıca isteyen istediği yorumu yapar
evliliğindeki sorunlar annesinin acısını untturmuş hatun durmadan ağlayıp yalan söylerse monitorde kendine bakarsa derim
ha...çoka hırçın bi kız
asabiyetinni sebebi ne acaba

-repiniz için teşekkür ederim bende bi +vereyim size.repin kymetinin olmadığını anlayn diye bayanssulusmile
sevilaya gelince...evet değil.iyi ayak değil derken yalancı-kıskanç manasında söyledm değil mi yani.annesine üzlerek dikkat çekti sonra üzülmüyorm falan dedikafamçokkarıştı
evet saçı başı kir içinde.makyaj yapmasn ama banyo yapsn iyi okuyun yazılanları lütfen
ayrıca sadece ben takmadm sevilayn saçlarına
çoğu kişi aynı şeyi düşünüyorz :1closedeyes:

yorumun basitliğine bakarmısınız
kafasını taşlara vura vura yıkamak istiyorum​
bu ne gaddarlık sizin daha evel kafanızı taşlara çok vurdular herhalde bu kadar saçmaladığına göre

Ben Sevil ayin namusuna birsey demedim.sorunları sevgi hanımın ölümünün acisini unutturacak kadar derin iz birakmissa ben o zaman ben bu kizin aci anlayisindan suphe ederim.CADIARZU
insan cenazeye bile temiz gider.bizim burda böyle yani:umursamaz:
kaldı ki 107 gün geçmmiş
zor mu saçını toplamak,yıkamak?
-repiniz ve durmadan satAşmanızın nedenini anlamş değilm
neden sataşıyosunuz? bu konuya herkes ne düşünüyosa yazar
sevilay ağlayıp hayatında beyaz sayfalar açıcakmş.o açadursun siz avukatlığını yapın
böyle sorun yapın siz
O zaman kimse yorumunu yazmasn. dusunce ozgurlugu dye bi şey var
kıza çamur atmadm ayrıca:eek:lmaz:
kisisel probleminiz varsa baska, umrumda olmadığını söyleyeym :1closedeyes:

sayenizde izlemiş kadar oluyorum anneaanem bizde malesef izleme şansım yok şu sevginin katli bi çıksa

kayserideki çocuklar unutuldu istanbuldaki ilknur ve çocuklarının davası ne oldu ki bide emre mehmet kardeşlerin katilinin davası

canım bi tane kız kaybolmuıştu 25 şubatta ailesi gelmişti sevgilisiyle gezmişler sonra çocuk kızın annesini arayıp eve geldimi ben onu çarşıda bıraktım işim var dedmişti diye o gün bu gündür yoklarmış meğer o sevgilisi sahte kimlik kullanan bir iş adamıymış ve kızla ikisi apartman dairesinde bulunmuş,2.5 ay snra komşular kötü koku geliyor diye polisi aramışlara.sonun dışında erzincanda arazide bir kadın cesedi bulunmuş ve polis muge anlıdan kayıp kadınla ilgili bilgi istemiş ama göstermediler o konuyu,zaten 2 kayıp kadın var birisi senin dediğin diğeride istanbuldan adanayamıydı neydi oraya kardeşinin yanına mahkemeye gelmişti o yok aylardır almanyadan kardeşi geldi aramaya bunlardan birisiyle ilgili sanırım bence ikiside öldü:umursamaz:yarını heyecanla bekliyorumakannehir

ben şu mersindeki kadının ölmemiş olacağını düşünüyorum nedendr bilmem 25 sene mersinde yasadım almanyada yasayan cok tanıdıgımız var ama hepsi adanadan biner ucaga direk almanya hadi diyelim kadının ucagı istanbuldan kalkıodu ki kızınada oğlunada farklı saat söylemiş o saatlerdede ucak yok ve her gelişinde adanadan direk gidermiş bu sefer mallarını satmıs parayı almış mersine gelmiş yani kesin dönüş yapmış gibi :bbo: oğluda saf bişiden haberi yok o eski kocasının cenazesinde bile varmıs küçükken bilmiorum hatırlamıyorum diyip duruo 15 yasındaki çocuk nasıl hatırlamaz topu topu 10 sene olmus ben 5 yasındayken gidip gezdgim yerleri hatırlıyorum 26 yasındayım oğluda yalan söylüor bişileri saklıyor :eek:lmaz:

o almanyadan ablasını aramaya gelen kadını biliyorum abisiyle birbirlerine girdilr fln ama sanırım o kadın öldürüldü çünkü absi diğerine demiş ya çok gezmesin ablası gibi olur sonu diye

sevgi cinayetnede gelinc diyorum bambaska seyler cıkacak bunun altından yavas yavas cıkmaya basladıda bnce sevgi gizli bşiler karıstırıodu komsu bile oynasma sesler duydum dedi perdeler kapalıymıs kapı önunde erkek ayakkabısı gunahını almak olmasın ama pek güvenmedim ben o kdına
bazı arkadaslar söylemiş kızıda gercekten konuyu saptırmaya calısıyo gibi ve ekran karsısına cıkıyor kuaför gitsin makyaj yapsın diyen yok ama her ne kadar insan annesinide kaybetse banyo yapmayı ihmal etmemeli diye düşünüyorum

sayenizde izlemiş kadar oluyorum anneaanem bizde malesef izleme şansım yok şu sevginin katli bi çıksa

kayserideki çocuklar unutuldu istanbuldaki ilknur ve çocuklarının davası ne oldu ki bide emre mehmet kardeşlerin katilinin davası

o kayserideki çocuklar unutuldu evet ama gecenlerde tv de gösterdi sanırım suriyeye kacırılma ihtimaller yüksekmiş ama kim neden belli deil

o kayserideki çocuklar unutuldu evet ama gecenlerde tv de gösterdi sanırım suriyeye kacırılma ihtimaller yüksekmiş ama kim neden belli deil

kayserili çocuklar suriye*ye mi kaçırılmış?
yazık ya ölü ya da diri bulunsalar :sinifsinif:
Allahım kimseyi böyle sınama benneyaptımki

yani o kaybolan 3 çocuktan bahsediyosak suriyeye kacırılmıs diye haberlerde duydum yada kacırılmıs olma ihtimaller yükse diye

Bu rada bazı arkaşlar o akdar basit yorum yapıyor ki hatta çocuk gibi benim repime karşılık bide rep veriyorlar hay Allah' ım ya sen verme kimsenin başına cenazeye giderkende heralde Rabbim gecinden versin annemin heralde saçıma üstüme özen göstermem gelmez aklıma aynanın karşısına falan bakmam heralde..Bu kadar basit olmayın heralde eşiyle yaşadıklarına da üzülecek ama kaybedilen anne tahminim sizlerinde annesi ve var bi empati yapın aynı şey aynı şekilde başınıza gelse. Hamilesiniz annenizi feci şekilde kaybettiniz ortada katil yok bi de eşten dayak yiyorsunuz blmiyorum hala bu kıza rol yapıyor giblerinden laf söyleyen varsa bilemiyorum artık

Bu rada bazı arkaşlar o akdar basit yorum yapıyor ki hatta çocuk gibi benim repime karşılık bide rep veriyorlar hay Allah' ım ya sen verme kimsenin başına cenazeye giderkende heralde Rabbim gecinden versin annemin heralde saçıma üstüme özen göstermem gelmez aklıma aynanın karşısına falan bakmam heralde..Bu kadar basit olmayın heralde eşiyle yaşadıklarına da üzülecek ama kaybedilen anne tahminim sizlerinde annesi ve var bi empati yapın aynı şey aynı şekilde başınıza gelse. Hamilesiniz annenizi feci şekilde kaybettiniz ortada katil yok bi de eşten dayak yiyorsunuz blmiyorum hala bu kıza rol yapıyor giblerinden laf söyleyen varsa bilemiyorum artık

Simdi anlamadigim nokta sen begenmedigin bir konuda eksi rep veriyorsun senin repine karsilik begenilmeyen bir yorumuna baska bir uye verince cocuk gibi oluyorsa sen yetiskin mi oluyorsun ilginc .........Simdi Sevilaya gelince benim icin zanli yakalanmadigi surece Sevilay da temize cikmis sayilmaz katil bulunup karanlik noktalar aydinlanana kadar benim icinde herkez supheli, polis icinde, bunu Muge de soyluyor (BU PROGRAMDA COK AGLANYALARI GORDUK EN COK AGLAYANLAR KATILLER OLUYOR GENELDE DIYE)AMA yasanilanlar kolay degil elbette burasi gercek annesi dunyanin en kotu insani bile olsa boyle bir olumu hak eder mi ASLA kimseye vermesin dusmanimizin basindan bile uzak tutsun.Sevilay rol yapar mi bilemeyiz konu aydinlanana kadar muamma size surada katiliyorum bu kadar zorlugun yasanilanin icinde makyaj yapip ,saclarini fonlemesi, rofle yaptirmasini beklemek sacma ama surekli monitore bakabiliyorsa saciyla oynayabiliyorsa,aglarken bile kameralari cok iyi takip edebiliyorsa sacina iyi bir lastik toka ile tutturup rahat edebilir.Iki gundur anlasilmayan bir nedenle israrla bu konu hakkinda surekli uyelere bir saldiri var bence artik saci sakali birakip fikirler uretelim cunku bu formda bir uye yoktur ki katilin yakalanmasini istemesin.Bizlerde en az Sevilay kadar bir cana boylesine kiymis katilin yakalanmasini istiyoruz Hergun isi gucu birakip takip ediyoruz.Konuyu artik saptirmayalim konudan uzaklasiyoruz.

Kayseri de ki cocuklarda ayri vahsilik.Kac ay oldu senesi geliyor hala yoklar Suriye dendi organ mafyasi dendi.Nasil korkunc bir durum Allah insani evladindan ayri birakmasin evladiyla sinamasin.

nurayy benim sana verdiğim den sonra ve sendenn önceee yazdığım konuyu bulup değerlendirmişsin ok..
Herkes katil bulunmasını istiyor evt fakat neden bazılarımız aradan dalga geçiyor onu anlamış değilim dalga geçnler kendini biliyor

hanımefendi,
size -rep verdim mi ki bana -rep veriyorsunuz? bi reple mi her şey halloldu yani kafamçokkarıştı
size kim -rep verdiyse kullanıcı panelinizden görürsünüz
çocuk gibisiniz walllaaaaaa
siz bu yorumu yazdığınızda vermemiştm
ha..şu an -rep verdm.bilginize

Kayseri de ki cocuklarda ayri vahsilik.Kac ay oldu senesi geliyor hala yoklar Suriye dendi organ mafyasi dendi.Nasil korkunc bir durum Allah insani evladindan ayri birakmasin evladiyla sinamasin.

bi ara irfan değirmenci*de haber veriyodu çocuklardan
ama büyük ihtimalle organ mafyasıdır.yazık ya :1no2: ölü ya da diri çıksn artık benneyaptımki

Arkadaşlar ben saat 11 e kadar izleyebildim.
Kötü kokular geliyor diye komuşuların söylediği ceset kime aitmiş..
yoksa ben yanlış mı anladım..??

X