Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ben o saate kalamıyorum şu aralar canım
hani şu karı-koca barıştı ya o kadın kaçıp başka bi kadına mı sığınmıştı
ya şu tencereleri götüren kadın? neden tencere perde götürsün
anlayamadm

Burda haklisin boyle konu dalga konusu olamaz.Sanmiyorum boyle konun dalgasi olmaz.Bence herseyi bosverip konuya odaklanalim konu cok karismaya basliyor.Ayrica bugun eksi verilir yarin arti fikirler degisir vereliniortak

evt nurayy bence de konuya geçelim. Ben herkesin fikrine saygılıyım ama dalga geçilmesine değil sorunda bu başka yok. Konu katil kim yada kimler olmalı sevilayın saçı başı değil kanımca

Son düzenleme:
bi ara irfan değirmenci*de haber veriyodu çocuklardan
ama büyük ihtimalle organ mafyasıdır.yazık ya :1no2: ölü ya da diri çıksn artık benneyaptımki

Diri ciksin diri insallah olusunu dusunmek istemiyorum yazik.......Allah beter etsin el kadar masumlari organ icin telef edenleri insan denemez bunlara mahluklar .Ama Suriye gibi bir ulkede de nasil ulasilir o masumlara Mucize olsa keske

rahmetli sevgi arslanın kızı sevilay bana çok itici geliyor neden bilmiyorum annesini kaybettiği ilk günlerde bile gayet sakindi hatta ağladığını bile hemen hemen hiç görmedim diyebilirim ayrıca bazen sinsi mi diyeyim ne diyeyim acayip gülüşler atıyor tavırları edaları bi tuhaf neyse... rahmetliye gelince ölmüş bir insanın hakkında konuşmak iyi değildir ama benim düşüncem ailenin de çok yakından tanıdığı biriyle gönül ilişkisi olabileceği yönünde hatta çok abestle iştigal edecek ama damadı ya da komşunun kocası gibi geliyor bana... o kadarda olmaz canım diyebileceğinizi duyuyorum şuan ama bu programda olsun gazetelerde olsun neler görüyor neler duyuyoruz herşey olabiliyor hayatta... bir de çatalca cinayetini çok merak ediyorum son çıkan süpriz tanıktan sonra yeni gelişmeler var mı diye umarım müge hanım program tatile girmeden çok merak edilen dosyalar hakkında bizleri bilgilendirir... :enbuyukkk:

çatalca cinayetiyle ilgili çok önemli gelişmeler varmış sanırım katil eşinin sevgilisiymiş agah babasının öldürüldüğünü gördüğü için katletmişler ( ve bunu bekmurat biliormuş gizli bi tanık var ona anlatmış ( tanık kendi isteğiyle ifade verecekmiş sanırım mahkemede) bakalım neler çıkacak duyduğum

kızlar ben izleyemedim bir kadın cesedi bulunmuş mügeden jandarma bilgi istemiş yazdı sabah o konu hakkında bilgi verdilermi kimmiş kadın..

evt nurayy bence de konuya geçelim. Ben herkesin fikrine saygılıyım ama dalga geçilmesine değil sorunda bu başka yok. Konu katil kim yada kimler olmalı sevilayın saçı başı değil kanımca

O Cani kimse su an Ankara sokaklarinda elini kolunu sallayarak geziyor.Belkide baska kurban ariyor.Bu sokaktaki insan cok ciddi bir sorun.

kızlar
her 2 taraflı sölüyoum
son uyarım
ö.m ve rep yoluylada sataşmayın lütfen birbirinize
ceza aldınızmı
yarın bu topiğe yazamaz olursunuz
düşünn yarın sevgi aslanın katili çıkmış ama siz siteye giriş yapamıyorsunuz
emi canlarım kavga yok
herkes biribirinn fikrine saygı duysun

özellikle agah a çok üzülmüş necmi beye ise çok kızmıştım... nedenine gelince çok kaliteli bir aileye o kadını nasıl sokabilmiş insan oğlu işte o kadın da şükredip hayatını temize çekeceğine demek ki içten içe faaliyetlerini devam ettirmiş çok yazık oldu necmi beyin iyi niyetlerinin sonucu bu olmamalıydı allah rahmet eylesin hem agaha hem necmi beye...

Arkadaşlar ben saat 11 e kadar izleyebildim.
Kötü kokular geliyor diye komuşuların söylediği ceset kime aitmiş..
yoksa ben yanlış mı anladım..??

sanirim mart ayinda bir aile gelmisti kiz 35 yasinda sevgilinin arabasiyla gitmis daha sonra eve gelmemis sevgilisi ben onu carsiya biraktim eve geldimi diye sormus ama daha sonra hic haber alinmamisti..hatta kizin babasi baska birylede evliymis bu olay oldugunda da bir hafta sonra gelmis eve kocaya kacti diye düsünmüs hatirlandin mi bilmem,o kiz ve o arabya aldigi sevgilisi ölü bulunmus evde ama nasil oldugunu henüz bilmiyorlar yalniz kizin ayakkabisinin biri evde biri arabdaymis..

yaaaaa :1shok:
bende merak edıyordum ne oldu dıye...
kızın kayboldugu gun sevgılısı aramıs kızın annesını ben carsıya bıraktım dıye,sonrasında o cocukla mı ölu bulunmus yani?
alla allaaa neler oluyorr...

Kayseri de ki cocuklarda ayri vahsilik.Kac ay oldu senesi geliyor hala yoklar Suriye dendi organ mafyasi dendi.Nasil korkunc bir durum Allah insani evladindan ayri birakmasin evladiyla sinamasin.

Amin nurayım amin canım...
Rabbim hiç kimseleri evladıyla sınamasın,evlat acısı yaşatmasın..
bizim bile içimiz yanıyor o evlatlara anaları babaları ne haldedir Allahım yardımcıları olsun....
çok üzülüüyorum çokkk

Teşekkür ederim.
Hatırlar gibi oldum,demek ki kaybolduktan sonra da birliktelerdi.Yalan söyledi çocuk.
Birlikte öldüklerine göre,çok ilginç ya bugün detay verir herhalde..

ayyyyy kanım dondu ne kötü bir durum araziye gömülü bulunmuş yarısı cesedin hem nurten akay hemde ümmühan mengilin bilgisini istemiş hangisi belli değil ama büyük ihtimal nurten akay olabilirmişakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…