Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya sevilayin derdine tartisiyoruz sacma..Allahim esirgesin Allah kimseye böyle bir aci yasatmasin, ama sevilayin su lafi benim cok dikkatimi cekti ben annemin acisini unuttum,ademin yaptiklari yüzünden dedi ya adam 5 defa evlendi diye insan bu aciyi unuturmu Allah unututracak baska vermesin ama adem,elin oglu,isteyerek evlenmemissin yani ne bileyim böyle dememesi gerekiyordu..cok acisi vardir muhahkak kimse bunu bilemez,sacina basina takmisiniz diyenlere, herseyi biliyor orda acili dayisina,dedesine,teyzesine onlarda acili öyle ya bagriyor cagriyor,annemin acisini unuttum diyor arti alti üstü bir sac o kadar zor olmamali yani kadar toplayan insan düzgünce baglar bu süs degil ceki düzen tertip demektir..kameraya bakmasini anlayabiliyorum benim gibi böyle ayna gibi kendini görecegi seylere gözü takiliyor olabilir,yoksa bunun altinda farkli sebep aramiyorum..ben ders verirken cocuklarin yatak odasinda aynali gardolap vardi kendime bakmaktan cocuklara birsey anlatamadm sonra onlarda anlardi arkami döndüm bazi seyler istem disi olabiliyor..ama kimse sacina basina taktigindan degil sadece itici harekeetleri oldugu icin annemin acisini unuttum dedigi icin sacinida güzelce toplayabilirdi denildi

Son düzenleme:
herhalde bulunan cesed bence ümmühan mengile ait... çünkü ondan başka aranan kadın yoktu... arananlar hep kocasından kaçanlar ...
onlarda internetten tanışıp gidiyorlar... sonrada ortaya yüzsüz yüzsüz çıkıyorlar...

mehmet amcanında dedigi gibi katil bulunsun artık nolur yaa hep beraber dua edelim canlarrrrrolumunekankayizsmile :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sevği hanım oğlunu evlendirmeye çok meraklıymış bence oğlunu evlendirmeden önce sevilayı sepetlemek istemiş çünkü yeni alacak gelinle evde anlaşamaz diye

gordunmu arkadasim sevilay icin illaki bir yorum yapiliyormus burda acaba sevilay huysuz demek mi istedin yanlis mi anladim

ya sevilayin derdine tartisiyoruz sacma..Allahim esirgesin Allah kimseye böyle bir aci yasatmasin, ama sevilayin su lafi benim cok dikkatimi cekti ben annemin acisini unuttum,ademin yaptiklari yüzünden dedi ya adam 5 defa evlendi diye insan bu aciyi unuturmu Allah unututracak baska vermesin ama adem,elin oglu,isteyerek evlenmemissin yani ne bileyim böyle dememesi gerekiyordu..cok acisi vardir muhahkak kimse bunu bilemez,sacina basina takmisiniz diyenlere, herseyi biliyor orda acili dayisina,dedesine,teyzesine onlarda acili öyle ya bagriyor cagriyor,annemin acisini unuttum diyor arti alti üstü bir sac o kadar zor olmamali yani kadar toplayan insan düzgünce baglar bu sus degil ceki düzen tertip demektir..kameraya bakmasini anlayabiliyorum benim gibi böyle ayna gibi kendini görecegi seylere gözü takiliyor olabilir,yoksa bunun altinda farkli sebep aramiyorum..ben ders verirken cocuklarin yatak odasinda aynali gardolap vardi kendime bakmaktan cocuklara birsey anlatamadm sonra onlarda anlardi arkami döndüm bazi seyler istem disi olabiliyor..ama kimse sacina basina taktigindan degil sadece itici harekeetleri oldugu icin annemin acisini unuttum dedigi icin sacinida güzelce toplayabilirdi denildi

hakkat ya benimde kafama cok takildi bu lafi. :uhm:
programa yeni katildiklarindaben anneme bakmaya kiyamazdim........felan demisti ama
sonra sevgi hanimin komsulari baglandi "oyle bisey yok sevilay annesiyle surekli kavga ederdi dediler
bu kiz gerceken ne dedigini bilmiyo ve cok tuhaf....:bbo:

ya sevilayin derdine tartisiyoruz sacma..Allahim esirgesin Allah kimseye böyle bir aci yasatmasin, ama sevilayin su lafi benim cok dikkatimi cekti ben annemin acisini unuttum,ademin yaptiklari yüzünden dedi ya adam 5 defa evlendi diye insan bu aciyi unuturmu Allah unututracak baska vermesin ama adem,elin oglu,isteyerek evlenmemissin yani ne bileyim böyle dememesi gerekiyordu..cok acisi vardir muhahkak kimse bunu bilemez,sacina basina takmisiniz diyenlere, herseyi biliyor orda acili dayisina,dedesine,teyzesine onlarda acili öyle ya bagriyor cagriyor,annemin acisini unuttum diyor arti alti üstü bir sac o kadar zor olmamali yani kadar toplayan insan düzgünce baglar bu süs degil ceki düzen tertip demektir..kameraya bakmasini anlayabiliyorum benim gibi böyle ayna gibi kendini görecegi seylere gözü takiliyor olabilir,yoksa bunun altinda farkli sebep aramiyorum..ben ders verirken cocuklarin yatak odasinda aynali gardolap vardi kendime bakmaktan cocuklara birsey anlatamadm sonra onlarda anlardi arkami döndüm bazi seyler istem disi olabiliyor..ama kimse sacina basina taktigindan degil sadece itici harekeetleri oldugu icin annemin acisini unuttum dedigi icin sacinida güzelce toplayabilirdi denildi

sorma eksi rep vermesi onemli degil ben Sevilay in namusuna laf atmissim buda yetmemis birde bana ozelden uzeri kapali hakaret ediyor

sorma eksi rep vermesi onemli degil ben Sevilay in namusuna laf atmissim buda yetmemis birde bana ozelden uzeri kapali hakaret ediyor

nuraycim herkesin düsüncesi farkli ama tabiki olayi özelden mesaj atmaya getirmemek lazim.herkes herkesin fikrine katilmak zorunda degil ama gercekten saygi göstermeli katilmiyorum demek yeterli..sevilayin namusu zaten bizi ilgilendirmez zaten kimse de öyle birsey demedi sanirim herkesin sevgilisi olabilir bunu kimse bu devirde düsünmez sevgilisi var namussuz diye bence anlasmada yanlislik olmustur..sadece fikir yürütmeden dolayi kimse surda tanimadigi insanlara hakaret etmemeli..düsünceler olumlu olumsuz herkesin kendi düsüncesi..sevilay in hareketleri tutarsiz sadece herkes bunu farkediyor

mehmet amcaya bek senaklinialirimsmile
mugenin gozune baka baka yalan soyledi
muge ye bu yapilir mi
hemen cikardi yalanini ortaya...
kaydirigubbakcemile3

Aklima birsey geliyor ama simdi olunun arkasindan konustugum icin kizabilirsiniz.Acaba bu Sevgi hanimin bir iliskisi falan mi vardi?Adem le bile olabilir.Kulaga kotu geliyor ama ne bileyim icimden sadece oldurende mi suc olende yok mu?diye geciyor .Son zamanlarda kirsal bolgelerde hic umulmadik kadinlarda bir aldatma goruyoruz Sevgi hanimda Adem le birsey yasiyordu belki kizinin hamile olmasina kizmis olabilir.Kizini kiskanmis Adem i eve cagirmis kavgaya tutusmus olabilir .(Gulizar olayinda ki gibi )olmadik bir kavga ciktiysa............Vallahi kizmayin kizlar ama kimse kimseyi nedensiz bu sekilde katletmez

buyur burdan yak buyazı ölünün arkasından konuşan sen değilmisin belki bana kızabilirsiniz diyede ekliyorsun
nerdeyse kadına hakketmiş diyeceksin
kimse kimseyi nedensiz yere katlatmaz diyorsun
illaki nedenmi olmalı

buyur burdan yak buyazı ölünün arkasından konuşan sen değilmisin belki bana kızabilirsiniz diyede ekliyorsun
nerdeyse kadına hakketmiş diyeceksin
kimse kimseyi nedensiz yere katlatmaz diyorsun
illaki nedenmi olmalı

ne olursa olsun kimse böyle katledilmeyi haketmez....

gordunmu arkadasim sevilay icin illaki bir yorum yapiliyormus burda acaba sevilay huysuz demek mi istedin yanlis mi anladim

tabiki yazdıklarımın arkasındayım sevilay biraz hırçın bi kız
annesiylede kavğa edebilir
anne kız kavgası herkesin evinde yaşanır
ama namusuna kimse laf diyemez
heleki biri sağlam ayak değil demiş çok ayıp kınıyorum ....

eveliyor geveliyor söyleyemiyor..... :eek:lmaz:
Meryemin dediği doğru dedi ama açıklayamıyor tepki çekmekte korkuyor...
Evden oynaşma sesi geliyor dedi..
Müge daha detaylı bişiler demek istiyor söyleyemiyor sanırım

X