Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

:roflol: süpersin :roflol:
zaten o kız iyi ayak değil. kafasına tasla vura vura yıkamak istiyorm kaydirigubbakcemile3.
kk olarak sabun alıp gönderelm bi de kese tabi :lepi:

çok ayıp çok kız iyi ayak değil demek çok acımasızca
o kızın yerinde allah kimseyi koymasın
saçı dağınıkmış yok kirliymiş neyapacak yani makyajmı yapacak takıp takıştıracakmı
daha acısı çok taze
bu kadar gaddar olmayınız biraz empati lütfen daha 19 yaşında herşeyi yaşamış
kimse ne oldum değil ne olacağım desin lütfen

haklısın canım sonuçta ne olursa olsun kız oraya güzellik yarışmasına çıkmadı saçı dağınık pasaklı bizi ilgilendirmez önemli olan annesinin katilinin bulunması allah böyle bi acıyı kimseye yaşatmasın çok zor bi durum

kestane ve minel katılıyorum dalga geçilcek hiç bi yanı yok en olursa olsun 19 yaşında hem annesini kaybetmiş hemde feci bi şekilde katledilerek kendinizi bi onun yerine koyun düşmanımın başına vermesin Rabbim . Saç baş düzgün olsa aa kendine bakıyor derler kız napsın koca ayrı yandan yaşadıkları hiç kolay deil !!!

program yalanmııııı?
siz gelişmelerden bi habersiniz sanırım...
dilber fırtına olayını örnek gösteririm size !minik muhammetin vahşice ölümünü 40 gün boyunca hergün tv de şahit olduk herşeye..
sonunda Anne ve yandaşları tutuklandı bunu sadece mügede değil ana haber bültenlerinde bile gördük...
gelipte buraya boşkeseden sallamayın lütfen...
biz çok iyi biliyoruz neyin gerçek neyin sahte olduğunu...
yıllardır izlememizden pay biçiyorum bunu...

aynen katılıyorum canımvereliniortakkimsenin günahını almayalım lütfen nerden vardınız bu kanıya eski sevgilisi olduğu içinmi iyi ayak değil çünkü başka birşeyini duymadık öyleyse eğer her eski sevgilisi olan ii ayak olmuyormu hem kızın kendine bakacak halimi kalmış,Allah kimseye vermesin ama biraz kendimizi onun yerine koyalım şakkıdı

Son düzenleme:
:roflol: süpersin :roflol:
zaten o kız iyi ayak değil. kafasına tasla vura vura yıkamak istiyorm kaydirigubbakcemile3.
kk olarak sabun alıp gönderelm bi de kese tabi :lepi:

sevilayın saça başa bakacak halimi var alllah aşkına..

psikolojisi çok bozuk gülme komşuna gelir basına demişler. allah kimseye yasatmasın..

Evliligimin acisi annemi bile unutturdu.Artik size guveniyorum Muge abla vs demese Sevilay a hakli gozuyle bakilabilir.Artik programin nimetlerinin pesinde gibi...........Surekli her telefon acana cemkirdi bir anda, ailecek insanlari sindirdiler.Ben Sevilayin yapmacik olduguna inaniyorum kimbilir benim gozumde o bile supheli,oglunu oldurenleri gorduk artik.Duysam sasirmam ne dediler oradaki uzman boyle durumlarda en cok feryat eden aglayan insanlardan cikiyor suclu hersey olabilir.Ayrica kameraya bakip surekli nasil gorundugunu kontrol ediyorsa elleri surekli saclarindaysa bence toplayabilir daha derli toplu olabilir.Yoksa Sevilay in sacindan bana ne kucuk ogluma alicak degilim.

erzincanda gomulu kadin cesedi bulunmus.
erzincan emniyeti muge anlinin programini arayip,
kayip bir kadinin bilgilerini istemis.
acaba kim ki cok merak ettim.

aaaa simdi aklima geldi Ummuhan Mengil vardi.
esi ve ablasi ariyo du, benzin istasyonu sahibi mi ne.
o kadin olabilir belki.

bı tane adam vardı 2 evlı onun bı kızı vardı 30 yaslarında sevgılısıyle buluşmaya gıttıkten sonra kayıptı..

Minel arkadasim bana eksi rep vermissin ama Sevilayin namusuna birsey demedim.Sadece samimiyetine inanmadigimi belirttim televizyonda sacini duzeltip kameradan kendini alamadigina gore o saclarini bir derleyip toplayabilr dedim.Bu formda yuzlerce bu tarz sey soylendi ama bana hakaret etmeni ve acmis oldugum konular uzerinden laf sokmani alti kapali hakaret etmeni anlamis degilim eger durust olmak istiyorsan ozel mesajla degil buradan saldir.Daha durustce olur.Yasadigin eski olaylar derken neyi kastettin anlayamadim Allaha sukur henuz oyle namusumu haysiyetimi onurumu dusurecek bir olay yasamadim.

sevilay dengesiz bir kız sinirini kontrol edemiyo..

şu hamilelik ve onurunun kırılmış olması hareketlerine yansıyo....ve sevilay kendine hiç bakmıyo hayatttan kopmuş gibi.kız..

sevilayı bende sevmiyorum bana çok negatif geliyo..

sevocan:
sevgi hanim ogluna kiz istemeye gitmis
ve sevgi hanimin eltisi ayni kizi kendi ogluna istemeye gitmis
sevgi hanim olmeden 2 gun once bunun icin cok aglamis...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…