Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

oohh kızlar toplanmıssınız gene :)
arada bi özet gecerseniz pek bi sevinirm.malum çalışıyorum.ama merak da ediyorum...yorumlarınıza bayılıyorum bu arada.ne giymiş müge merak ettim ha

kızlar dedigime geliyo....sevgi hanım ademle konuşmak istedi buda öfkeyle kalktı kadın öldü......CADIARZU

bugun pek bi sakin sevilay karsidaki ekrana bakmiyo

böyle deyince aklima geldi bende bir ayna ya da bilgisayarin web cami acik oldugunda hep kendime bakarim.ama sürekli hatta ayna varsa karsimda sürekli gözüm orda oluyor bence buda monitör filan varsa karsinda ona bakiyordur..valla bu durumu bilirim herkes uyarir beni ben yinede bakarim kendiem sanki neye bakiyorsan haa bide saclarimla oynarim filan bakarken iggh demek böyle cirkin bir görüntü oluyormus daha yapmam..

kizlar acil biyere gidip geliyorum
adem onemli bisey aciklicakmis ya
lutfen sonra yazin olur mu sekerlera.s.

bence müge de ademden süpheleniyo bizim gibi..baksana agızlarını bile ararmış benden şüpheleniyomusun diye...agzıyla düşüyo işte...:1ninca:

:)))))))

basimiza bir sevilay daha ciktisempatiksalakcinnikafamçokkarıştı

adem ne kadar çelişkili konuştu o gün işyerinden çıktınmı çıkmadınmı deyince çıkmış olabilirim yemeğe gittik ama kesinlikle sevgi annemin oralara doğru gitmedim hangi gündü bilmiyorum dedi şimdide dayılara yüklenmeye çalışıyor,altınlarıda bankadan çekmiş daha yeni güyaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…