Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

alkisalkisalkishihoyyyt:roflol:

ya kızlar istanbulda yaşan arkadaşlar bunu daha öncede yazdım ama feshanede engelli çocuklar için etkinliker düzenliniyormuş bugün yarın ve perşembe günü gidebilecek olanlar gitsede bizede bizim yapabileceğimiz birşey varsa yazsanız

Bu karı kocanın basacaksın gırtlağına bakalım her şeyi nasıl ötüyorlar yoksa bunlarda yalanın biteceği yok alsın emniyet bunları yazık ya 6 yaşında bir çocuk kayıp bunlar hala car car car konuşup duruyorlar benim 5 yaşında oğlum var ben aklımı kaçırırım ona bir şey olsa bu resmen x large olmuş

Farkettinizmi cocugun cesedinin bulunmamis olmasi yasadigini dusunduruyor falan deyince Müge hanim Arif Hoca belkide cesedin cikamayacagi bir yerde gibi laflar etti..Kadinda tik yok..Bir damla gozyasi bile cikmadi...Bu sozleri degil yakinindan gecebielcek sozleri Of'ta kaybolan Yusuf'un annesinin yaninda soyleyebilirmi kimse...Kadin olur o anda...
Hayretim sasti artik bu dilbere !!!!!

Bitsin artik bu iskence yaaa bitirsinler artik bu konuyu...

Keşke yakın olsamda bende bu şerefe nail olsam :))

benim yerimede yapın bu işi lütfennnkötükedihüso

Aslında bu gün yüz ifadesinede bakınca acıdım bu dilberin haline.:1closedeyes:
kız artık doğru söylesede kimse inanmaz biride ben olmak üzere:1closedeyes:
ama şuda varrki hani diyorya kim çocuğa para verecem dese gider diye. annesi önden giderse çocuğunda gideceği iki iki daha dörttürkötükedihüso

yok canım acıma rol yapıyor:teselli:

öyle masum masum boynunu bükmüş dururken benim de dikkatimi çekti...özellikle izledim bakayım kaç dakika böyle rol yapabilecek diye 1 dakika sonra gene aynı bakışa duruşa döndü...

ara ara hatırlayıp görünümüne masumluk veriyor ama çabuk unutup kendine dönüyor

kızlar bişey sorabilir miyim? ben 2 gündür izliyorum fıtık oldum resmen bu dilbere. ilk programa kim çıktı bu çocuk kayboldu diye bunu merak ettim.

kızlar bişey sorabilir miyim? ben 2 gündür izliyorum fıtık oldum resmen bu dilbere. ilk programa kim çıktı bu çocuk kayboldu diye bunu merak ettim.

kayınvaldesı ile seyırcılerın arasında oturuyorlardı...
Kayınvaldesının ısrarı üzerıne oraya gıdıyorlar...
Ben tv ye cıkıcam torunumu bulacam demiş,emnıyetten kayıp kagıdını alınca alıyo dılberı mügeye cıkıyorlar...

ayy ben senin tipine tüküriyim yaaa ne uyuz bu dilber beee.
bence dilberin akli dengesi yerinde değil.normal biri değil o.
arif verimli bunu anlamış olmalıdır aslında ona bir tedavi önermeli.

eskiden tedavi görmüş zaten Dilber ama belliki bir faydası olmamış..

Bende gitmeyi çok istiyorum ama bebeğim var, tek başıma gitmem imkansız.
Bir bakmak isterdim bende bişeyler yapabilirmiyiz onlar için acaba?
İnşallah ayarlarımda giderim.
O zaman sizide bilgilendirebilirim.

anladım... ne kötü şey ya annemin değerini bikez daha anlıyorum böyle şeyler duydukça. Allah hidayet versin bir an evvel çıkar inş çocuk ortaya. ama o çocuk annesinde kalmaz umarım devlet sahip çıkar.

war yha bu dılberı bı odaya kapatıcan ıslatıp ıslatıp dowucen bılmıom dedıkce wurucan sopayı psıkolojımı bozdu bu kadın benım :enbuyukkk:kıslar yha

bugün izleyemedim ama yazılanlardan anladığım kadarıyla bugünde bulunmamış ...bu dilber harcanıyor derhal bir sinema filminde rol vermeleri lazım ona....

bence bu olayın altın da anne ve babasının büyük rolü var gibime geliyor çünkü çocuklarının bulunması için hiç birşey yapmıyorlar ama kızdığım bir nokta var dilber köy eyrinde yaşıyan bi kadın müge anlının sürekli dilberi rencide etmesi ve namusunu ulu orta konuşması çok kötü bir durum kadın gerçekten yapmış olsa bile bu onun özel hayatı o kadın bir daha köy yerinde yaşıyamaz onla yattınmı bunla gezdinmi gibi sözler gerçeten çok itici kocasına çok kızıyorum karısını da alıp gitmiyorlar varsa bi işleri polisle hallederler müge anlı dünyanın her yerinden izlenen bi program köy yerinde o kadının ne iffeti kaldı ne namusu çocuk emselesinin dışına çıktı bu program ilk günden beri izliyorum ama konu bu meseleye gelince aştılar bence çok yanlış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…