Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ee onu anlamayan kalmadi yavrum deseydin herkes anladi da bisey yapamiyor isteşutarafagitti

canım benim demek istediğimi sen anlamadın:mymeka:

14 yaşındaki uykulu hasta bir çocuk bile konudan hiç bir haberi olmadan sadece 5 dakika izleyip kadının yalancı olduğunu anlıyor...

cemin babası içeri alındı.avukatı da itiraz etti.itirazları kabul edilmemiş.yani cemin babası hala içeride.

Müge çocuk için uğraşıyor bunlar zaten iki deli bulmuşlar birbirini alan razı veren razı .
Karısı çocuğu kaybetmiş mi ?başka adamlarla birlikte mi?arabalarda bulunmuş mu?eve erkek almış mı? Umrunda değil adamın . Baba çocuğun dişini kırıyor anne oralı olmuyor
çocuk şimdi umurlarında olsun
otelde konaklayıp yiyor içiyorlar
zora gelince yalannnnnnnnnnnnnnnnnn söylüyorlar
bakalım nereye kadaar gidecek bu durum

selam bayanlar
ben MÜGE ANLI hepinize çok teşekkür ediyorum programı takip ettiğiniz için .ben reklam arası dilberi dövüyorum siz merak etmeyin .ağzını burnunu kırıyorum sonra makyaj yapıyoruz kaydirigubbakcemile3
bende sizler gibi burayı takip ediyorum .birazdan size el sallıycam bekleyin

bizde sana el sallasak gorur müsün bizi abla...aha bak sana el sallıyom bak ben hu hu hihoyyyt

canım bir olay ancak bu kadar güzel açıklanır

teşekkürler tatlım...ben izlemiyim diyorum bakıyorum burdasınız yorum yapabilmek için açıyorum...yoksa sinir olup tv yi kırmak işten diil....:jeyyar:

selam bayanlar
ben MÜGE ANLI hepinize çok teşekkür ediyorum programı takip ettiğiniz için .ben reklam arası dilberi dövüyorum siz merak etmeyin .ağzını burnunu kırıyorum sonra makyaj yapıyoruz kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol: laelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae

sarduşum aynı şeyi geçen gün bende yaşadım eşim uyanayım diye mügeyi açmış son ses..
yüzümü yıkamaya geçtim banyoya antrede karşılaştık eşimle..
dedi ki..
bu kadın çocuğunun kaybolmasından hiç şikayetçi değil ki..
müge hala ne diye programa çıkarıyor onları dedi..
halbuki eşim takip etmez programı...
adam bile bir bakışta anladıya ne diyim...

evet tatlım hemen sen geldin aklıma zaten...

muhammedi bulmak ve de raiting içindir....

muhammedi ölmediyse bulsalar ne olacak peki? bunlara mı verecekler?

Hergün haberleri açıp ''CEM YAKALANDI'' haberini bekliyorum....nereye kadar kaçacak yetti artık yakalansın .....:mymeka:

Bunlar kolay yoldan geçinmenın yolunu bulmuşlar yok tüpçü yok oduncu yok sütçi yok mehmetcan nı valla tıkandım haaaa bide utanmadan orda ikiside oturuyorya pes artık çocuk için bir damla gözyaşı dökmüyor insan kafayı yer ya evladının kaybolması ne demek benım aklım almıyor

dilber hanım sen buraya çocuğunu aramaya gelmemişsin...
ama maksadın ne onu da anlamış değiliz

selam bayanlar

Ana:1shok: :1shok:
Gercekten mı yahu...

ruhsuz bu kadın çocuğuyla ilgili konuşurken bile bir duygu yok ifadesinde...haplanmış mı ne.. :uhm:

bence bu olay şerefcan olayının aynısının bi benzeri olacak bakın görün
gulbeseker ablamız da dediydi dersiniz yani...

ayy ben senin tipine tüküriyim yaaa ne uyuz bu dilber beee.
bence dilberin akli dengesi yerinde değil.normal biri değil o.
arif verimli bunu anlamış olmalıdır aslında ona bir tedavi önermeli.

X