Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bence bu olayın altın da anne ve babasının büyük rolü var gibime geliyor çünkü çocuklarının bulunması için hiç birşey yapmıyorlar ama kızdığım bir nokta var dilber köy eyrinde yaşıyan bi kadın müge anlının sürekli dilberi rencide etmesi ve namusunu ulu orta konuşması çok kötü bir durum kadın gerçekten yapmış olsa bile bu onun özel hayatı o kadın bir daha köy yerinde yaşıyamaz onla yattınmı bunla gezdinmi gibi sözler gerçeten çok itici kocasına çok kızıyorum karısını da alıp gitmiyorlar varsa bi işleri polisle hallederler müge anlı dünyanın her yerinden izlenen bi program köy yerinde o kadının ne iffeti kaldı ne namusu çocuk emselesinin dışına çıktı bu program ilk günden beri izliyorum ama konu bu meseleye gelince aştılar bence çok yanlış

Ama bütün bu meseleler cocugun kaybolmasıyla baglantılıymıs müge öyle söyledı,yoksa eşelemek istemıyorum dedi...
Yayında acıklamak ıstemıyorsan yayın sonrası acıkla emnıyetede öyle ıfade ver dedı dilbere müge...
Ama dilber inatla hıcbısey acıklamıyor ve bilen herkes yayına bağlanıp söylüyor onla gördüm bunla gördüm dıye...
Kazı kazan muhabbetınde de öle oldu,burda sölemek ıstemıyorsan yayından sonra söle dedi bızde bilelım gırmeyelım oralara dedi...

Allahtan bu kadın köyde yaşıyormuş birde şehirde yaşasa neler olcak kimbilir küçücük köyde tanımayan kalmamış baksana iyi reklam yaptı kendine kadının zaten derdi evladı değilki öyle olsa başka şeylerin derdine düşüpte tv lerde hergün böyle kendini rezil etmez

masallah dılber 24 yasında ama pek tecrubelı yalanlar konusunda kesınlıkle o cocugu ya oldurdu yada bırıne sattı acık acık bellı bı anne bukadar duygusuz olmazzzzzzzz kabul edemıyorum ne bicim insan bunlar kocasıda dılberın ne haltlar yedıgını duydu pek sakın onada aklım ermıyo zaten ay artık cıldırcam ekran karsısında bu yalancılardan .......

ya çocuğun resmi yok çocuk arıyorlar
robot resim çizilecekti ne oldu yaaaaaaaa
böyle çocuk mu aranır
polis nasıl bulsun,halk nasıl bulsun

arkadaşlar,ben kaç gündür sabrediyorum,ciıldırmamaya çalışıyordumÇok üzgünüm çoook,bugün tepeme kadar geldi,sinirden bütün evimi silip süpürdüm,camları dışardan dahi sildim(11katta oturuyorum):1shok:,ütü yaptım,üç çeşit yemek yaptım(yayla çorba,güveç,ve nohutlu pilavcokacimcoook)hepsi mügeyi dinlerken,dilber ağazını açtı an ben hızını artırıyordum:kızgın:,evim pırıl pırıl oldusırnaşık şey,oğlum anne iyimisin soruyor bana,hayır iyi değilim,o dilberi ben kendim boğacam,:enbuyukkk:

ya çocuğun resmi yok çocuk arıyorlar
robot resim çizilecekti ne oldu yaaaaaaaa
böyle çocuk mu aranır
polis nasıl bulsun,halk nasıl bulsun
ewet robot resim cizildi tam 4 tane :enbuyukkk: baba ayrı anne ayrı cizdiriyo.cocuklarının yüzünü hatırlayamıyorlar yaaaa delleneceeeeemmmm delikafadulden Çok üzgünüm çoook
arkadaşlar,ben kaç gündür sabrediyorum,ciıldırmamaya çalışıyordumÇok üzgünüm çoook,bugün tepeme kadar geldi,sinirden bütün evimi silip süpürdüm,camları dışardan dahi sildim(11katta oturuyorum):1shok:,ütü yaptım,üç çeşit yemek yaptım(yayla çorba,güveç,ve nohutlu pilavcokacimcoook)hepsi mügeyi dinlerken,dilber ağazını açtı an ben hızını artırıyordum:kızgın:,evim pırıl pırıl oldusırnaşık şey,oğlum anne iyimisin soruyor bana,hayır iyi değilim,o dilberi ben kendim boğacam,:enbuyukkk:

hey dilber karısı sen nelere kadirsin beeeeee kaydirigubbakcemile3
bugun muge cocuk ölü de bulunabilir dedi bi köseye atmıslardır belki dedi kadın hiç allah korusun falan demedi.muge inşallah bulunur dio dilberde gene tık yok Çok üzgünüm çoook artık onun annelğini sorgulamıycam.ne biçim anne demiycem kendime hakaret sayıyorum artık :enbuyukkk: allahından bulsun.zaten yine muge bu işin altından cok farklı bişi cıkıcak dedi :sm_confused: şaka gibi kadın şaka gibi adam Çok üzgünüm çoook

bak dilberin en azından sana bi
iyiliği olmuş kaydirigubbakcemile3
bnde sabah tüm işi gücü bırakıyorum tv başındayım bu çocuk nemzn ortaya çıkcak die:nazar:

ewet robot resim cizildi tam 4 tane :enbuyukkk: baba ayrı anne ayrı cizdiriyo.cocuklarının yüzünü hatırlayamıyorlar yaaaa delleneceeeeemmmm delikafadulden Çok üzgünüm çoook

aaaaaaaa çizildi mi ki..ben kaçırdım orayı..zaten kadın kafamı allak bullak etti..artık ne diyor anlamaz oldum...vayyyyyyyyyy beeeeeeee..4 resim..ama anne baba hatırlamıyor çocuğunu...babanne çizdirseydi keşke...ay hayatımda böyle olay görmedim

D ilber etti beni şair,
İ zlemem artık dizi vesair
L afın biri bin para,
B ırakda artık lafı oğlanı ara.
E kran kirliliği sanırım bu,
R ahata erelim bitsinde şu,,,,
-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile2

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: BAĞILDIMMMMM ÇOK GÜZELLL:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ya kızlar istanbulda yaşan arkadaşlar bunu daha öncede yazdım ama feshanede engelli çocuklar için etkinliker düzenliniyormuş bugün yarın ve perşembe günü gidebilecek olanlar gitsede bizede bizim yapabileceğimiz birşey varsa yazsanız

Canım tarihten eminmisin ben 14-15-16 sı diye anladım ben.Haftasonu gidecektim.

yaaa kızlar şu dilber güzel mi merak ediyom ben...bir sürü hayranı varmış anlaşılan?!??

İlk günler benimde gözüme çirkin geliyordu göre göre gözüm alıştı herhalde bugün baktım güzel göründü gözüme.delikafadulden
Bencede Ümit ve Dilber yayın sonrasında onları izleyenlerin evine gidip onların işlerini yapsın.Ben olsam bende itiraf etmezdim çocuğun yerini.Ekmek elden su gölde adamlar zaten bu zamana kadar böyle birşey hayal ediyorlardı.Müge Anlıda onlara bu şartları sağlıyor.Onlarda o zekayla ne kadar uzatırsak o kadar bu otelde yatıp, lokantalardan yemek yeriz diye düşünüyorlar herhalde.cokacimcoook

Ben Muge hanımı cok severım ondakı nasıl sabır ya..

Ben olsam bırakırdım ..
O kadar kayıp cocuk sırada beklıyor o kadar gozuyaslı anne sıradakı

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: BAĞILDIMMMMM ÇOK GÜZELLL:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

beğenmene sevindim canım..Şeniz

İlk günler benimde gözüme çirkin geliyordu göre göre gözüm alıştı herhalde bugün baktım güzel göründü gözüme.delikafadulden
Bencede Ümit ve Dilber yayın sonrasında onları izleyenlerin evine gidip onların işlerini yapsın.Ben olsam bende itiraf etmezdim çocuğun yerini.Ekmek elden su gölde adamlar zaten bu zamana kadar böyle birşey hayal ediyorlardı.Müge Anlıda onlara bu şartları sağlıyor.Onlarda o zekayla ne kadar uzatırsak o kadar bu otelde yatıp, lokantalardan yemek yeriz diye düşünüyorlar herhalde.cokacimcoook

eee doğru diyorsun, 3-5 lira için bu kadar çirkeflik yapan insanlar, sırf bu rahatı bırakıp gitmek istemedikleri için bile doğruyu söylemezler.
adi bunlar yaaa öfff daraldım yine...

bugün bn izleyemicam malalesef okulda kurs var
sizden ricam detaylı bi şeklde anlatın
amaaan anlatsanızda herzmnki gibi dilberin yalanları olcakta
inşallah çocuk bulunur bugüün

zor be güzelim, bu yılan hikayesi bence böyle sürer gider....
Çocuğu takan eden yokki.

Bu sabah Müge Anlının sağlık sektöründe çalışan tüm personel için söylediklerini çok beğendim.
Hatta farkında olmadan baktımki alkışlıyorum, kaptırdım yine kendimi...:roflol:

Dilber yine başladı seri yalanlarına.
Hay Allahım benim aklımı koru....
Vtr hazırlamışlar artık yalanlarından, bir öyle diyor bir böyle ama utanma yokki kadında.
Yalanlara devam...:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

X