Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

eftalyacım, teklifler aldığı aşikar olduğu gibi eve erkekleri aldığı da aşikar...

eve erkeği aldı mı? aldığı niyet nedir? maddi yardım kabul etme...adamlar hayrına maddi yardım etseler verirler karılarına para ya da giderler marketten alırlar alacaklarını gider kapıdan yenge buyur der kapıdan adımını bile atmadan döner çeker gider...

kadının şerefsiz olduğu yavrusuna verdiği değerden belli...şerefli anne gibi bir anne evladına bakamayacak olsa bile gider devlete "ben yavruma bakamıyorum size teslim" der...

ısırarak döverek üstünde sigara söndürerek eve erkekler alarak bakmaz....sonra da kaybolduğu zaman makyaj yaparak tv ye de çıkmaz...çocuğunu aramaya o gelmemiş ki zaten babaanne olmasa çocuğu kimsenin arayıp istediği yok gayet memnunlar hallerinden...

bu anneye ben her hakareti ederim.....

hakaret etmek bir yana yarın program sonuna doğru atv nin önüne gidip üzerlerine kusacağım...

birde okkalı tükürük at diyen arkadaşın isteği üzerine tüküreceğim de suratlarına

canım bende bunu demek istemiştim ne de olsa kadının ne yaşadığını tam olarak bilmiyoruz kadını tanımıyoruzda damgalamak bize yakışmaz günahını almayalım demek istiyordum.ama bende çocukların onlarda kalması taraftarı değilim

Kesınlıkle hak verıyorum sana sarduşum...
Rabbım kımsenın basına vermesın ama ınsan kendını paralar yahu,o trabzondakı yusufcugun annesı nasıl hergün ölüyor kadın...Töbe ya rabbim...

Ates olmayan yerden duman cıkmaz yıne de günahı boynuna ama konusmaları hep celıskı...
Bindim dıyor arabaya sonra öle demek ıstemedım o arabaya bınmedım dıyo...
Aradım dıyor sonra ben aramadım dıyor..vs:bbo:

Ben sadece o cocuga üzülüyorum...

ay hala ümitin bilmediğini mi düşünüyorsunuz!!!!?

tabiki biliyor kocası...

kadın şerefli olsaydı bu kocaya sahip çıkmak onu korumak sevmek bir yana parçalardı parçalar....

adam muhammede işkence yapıyor ve hala kocasını koruyor kolluyor ...

iğreniyorum bu kadından iğreniyorum

bence anne kelime bile bu dilbere çok fazla,ben böyle insan yerine koymam,dün star tv kediyi gösterdiler,ateşlerin arasında dalıp dört tane yavruyu kurtarmış,ve hala can atıyordu belki bir tane daha kaldı içerde,bu dilber ruh gibi,bana özel,ben dayanamıyorum,müge abla ona iyi dayanıyor,helal olsun,ben olsam,boğardım onu,tövbe,tövbesengözlerimebaksanab

canım ben kocası bilmiyor demedim ama hep kadını suçluyorsunuz bende acaba tek başınamı yapıyor yada gerçekten ne yapıyor biz bilmiyoruz diyorum

kadın kendini satacaksa bile adamsız satacak çocuklarına bakacak...

ama adam gibi bakacak ısırmadan dövmeden ...işte o zaman o kadını alnından öperim alnından...

ama kocasına destek vermek için pis işler çevirecek, bebeklerine kocayla beraber işkence yapacak, çocuk kaybolacak sonra da kocaya hala destek çıkacak...

hakaret az kalır...bu kadını bir arkadaşın dediği gibi döve döve ısıra ısıra konuşturmak lazım...

insan hakları nerde ?????hadi muhammedi bulsunlar!!!!!!!!!

şimdi burda ki herkesin düşüncesi (dilber hakkında ki) yanlış
dilberin yaptığı o hareketler doğru onu mu demek istedin sen

tamam karı koca pis işler çevirsinler ona da tamam....

ama çocuğu ısırmak dövmek üstünde sigara söndürmek bunlar yenilir yutulur kınanmayacak şeyler değil...

nefretim öyle büyük ki ne kadar edersem edeyim hakaretin boyutları az kalıyor

eftalyacım canım benim seni anlıyorum tatlım kınamak günah almak hiç iyi değil....bizler için iyi niyetli olarak tavsiye ettiğine eminim :)

ama işte işin içinde masum savunmasız çocuklar olunca biz kadınlar normal zaman da belki de yaşadığı hayat olarak acıyacağımız bir kadını iyi anne olmadığı için linç ediyoruz haklı olarak.

şimdi burda ki herkesin düşüncesi (dilber hakkında ki) yanlış
dilberin yaptığı o hareketler doğru onu mu demek istedin sen

hayır canım onu demek istemedim tabiki sadece diyorumki biz kadını yakından tanımıyoruz çocuk kaybolduğunda kadının yanında sadece 350 kuruş varmış düşün iki çocuk annesi bir kadında o kadarcıkmı para olması lazım belliki adam eve bakmıyor.belkide kadını adam satıyor yada borcu için başkalarıyla konuşturuyor belkide kocası kaşırttı sırf kadın işine yarıyor kaçamasın diye.yani sadece diyorumki o kadar günahını almayalım kadına o... vs vs gibi yakıştırmalar yapmayalım.bencede anne baba değiller bencede çocuklar kurumda onların yanında olduğundan daha iyi bakılır.zaten insan nasıl kıyar evladına anlamıyorum.sadece elalemin günahını yüklenmenin ne anlamı var demek istiyorum

bu anne baba çocuğu öldürdük deseler şaşırmıcam tam soğukkanlı seri katil tipi var ikisinde
dilber ne konuşuyor belli deil yaptım diyor yapmadım diyor gizliyor birşeyler de nee?
bence bu hafta dananın kuyruğu koparrrrr bayılttılar artık .ne dedikleri belli değil konuşuyorlar yapıyorlar sonra tv ye çıkıp saf habersiz gibi duruyorlar ...
birşeyler var da artık çıkarsınlar
ağızlarındaki baklayı

:roflol:ve günün 3. lüğü :teytey:

kaydirigubbakcemile5

a.s.

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
haklısın canım alkisalkisalkis
bugün sabah az da olsa bir kadıncağızı gösterdiler,iki bacağını kaybetmiş ve oğlunun üzerine titriyor,oğluna aşkım deyişi gözümün önünden gitmiyor,nasıl da candan seslendi ve ne fedakarlıklarla büyütüyor oğlunu işte budur annelik alkisalkisalkis

cnm bnm bn senin iyi niyetini çook ii anlıyorum ama ozmn şu yazdığına karşılılk şunu yazmk istiyorum bn
350 kuruş var demişsin yaa
bnde bundan 1 yıl evvel evliyDİM ve bnm eşimn doğru düzgün işi ve bir maaşı olmasına rağmen(2000tl kadar) ve birde bebeğim
eve 5 kuruş bırakmadan giderdi
evinede doğru düzgün bakmazdı
ama o eve bakmıyor die
bn kimseye gidip ne kapılarını çaldım ne halimi derdimi anlattım ki
dilber denen yosma (yine allah bilir ama) onun bunu erkeğiyle yok hurdacısıymış yok demircisi yok kömürcüsü ile görüşmüüş onları herneyse diyelim geçelim
allah göstermesin bnde o kötü yolda olsam ama evladım kaybolsa
varya sonu ne olursa olsun ne ortaya çıkarsa çıksıın
evladım der başka bişey demzdim öle kocayı zaten o anı koz bilerek def ederdim hayatımdan ve eminim ki öle yapsaydı müge anlı ona sahip bile çıkardı
o kadın oraya oturduğu günden beri bikez ağlamadı şöle yavruuum bnm die die
örnk; yusufun annesi kadın köz kömür oldu yavrum die die o kadının neden böle hayatı araştrlmadıı bidüşün bakalım
çünkü onun böle pisliklerle işi yok
dilberin varki böle pisliklerle işi çocuğu bu pislikler yüzünden diemi kaçırıldı die araştrıyorlar
yoksa herkesin özel hayatı kendine
o kadın
sadece ve sadece yalan dolan palavra
bunu herkes anladı...........

Vallahi bende hiççç şaşırmam, özellikle şu dilberin gözleri gerçekten bayat balık gibi, ruhsuz, sevgisiz, duygusuz, bir acayip yani..
Günahını almayayım pis kadının, onu vebalini istemem ama gerçektende bende hiç ama hiç şaşırmam böyle bir sonuca...

Canım başını kaçırmışsın onda bozuk para olara o kadar varmış.Ben ilk günler 100 tl vardı yanımda dediğinide hatırlar gibiyim.Ama bugün 40 tl kazı kazandan dolayı yanında olduğunu anladık.Ne bileyim işte Dilber hanım hepimizi kendisi gibi şapşala çevirdi.kafamçokkarıştı

Aranızda Çorluda oturan yok mu?Ben olsam meraktan onların mahallesine gider bakkala , ekmekçiye sorardım. Yarın inşallah çocuk bulunur.

bugün izleyemedim ve inşallah bulunmuştur diye yorumları okuyayım dedim ama okurken bile sinir oldum...

bunları konuşturmanın tek yolu sanırım emniyette çapraz sorguya alınmaları.. yoksa o dilberin konuşacağı falan yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…