Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

eftalyacım, teklifler aldığı aşikar olduğu gibi eve erkekleri aldığı da aşikar...

eve erkeği aldı mı? aldığı niyet nedir? maddi yardım kabul etme...adamlar hayrına maddi yardım etseler verirler karılarına para ya da giderler marketten alırlar alacaklarını gider kapıdan yenge buyur der kapıdan adımını bile atmadan döner çeker gider...

kadının şerefsiz olduğu yavrusuna verdiği değerden belli...şerefli anne gibi bir anne evladına bakamayacak olsa bile gider devlete "ben yavruma bakamıyorum size teslim" der...

ısırarak döverek üstünde sigara söndürerek eve erkekler alarak bakmaz....sonra da kaybolduğu zaman makyaj yaparak tv ye de çıkmaz...çocuğunu aramaya o gelmemiş ki zaten babaanne olmasa çocuğu kimsenin arayıp istediği yok gayet memnunlar hallerinden...

bu anneye ben her hakareti ederim.....

:1shok: :1shok: kendi ağızlarıyla bunları söölemiş olamazlar :1no2: olmamalılar :1no2:

ay bu kadın beni deli eder yaaa bırak sen öyle anne olmaz olsun yalan dolan işi gücü.çoçuk bulunsun ama o anneye verilmesin bence......

ya sanırım sorun bende ben kimse için kötü düşünemiyorum onun için onlarıda her ne kadar yaptıklarını doğru bulmasamda acaba benim anlamadığım doğru bir yanları varmıdır diye bakıyorum

Aranızda Çorluda oturan yok mu?Ben olsam meraktan onların mahallesine gider bakkala , ekmekçiye sorardım. Yarın inşallah çocuk bulunur.

artık bulunsun ya cok bunaldık bunların yalan dolanlarında
o çirkin suratalarında
görmek ıstemıyoruz artık tıksınıyorum yemınle mıdem kalkıyo :kızgın:
ya yemınle soyluyorum 15 gun ulturasona gırmeyınce acaba bıseymı oldu dıye aklım cıkıyo
ulturasona gırıyorum doktora yalvarıyorum 2 dk daha bakıyım dıye fasulye kadar seye :nazar:
bu nası anne ıste bunu anlayamıyorum

cocuk umitten olmasa bıle buı kadın dogurdu bu cocugu işin bu kısmını anlayamıyorum yemın ederım :nazar:

günaydın,
başladı yine dilber yalanlarına ,müge hanım sinrinden gülüyor artık kaydirigubbakcemile3

cnm bnm bn senin iyi niyetini çook ii anlıyorum ama ozmn şu yazdığına karşılılk şunu yazmk istiyorum bn
350 kuruş var demişsin yaa
bnde bundan 1 yıl evvel evliyDİM ve bnm eşimn doğru düzgün işi ve bir maaşı olmasına rağmen(2000tl kadar) ve birde bebeğim
eve 5 kuruş bırakmadan giderdi
evinede doğru düzgün bakmazdı
ama o eve bakmıyor die
bn kimseye gidip ne kapılarını çaldım ne halimi derdimi anlattım ki
dilber denen yosma (yine allah bilir ama) onun bunu erkeğiyle yok hurdacısıymış yok demircisi yok kömürcüsü ile görüşmüüş onları herneyse diyelim geçelim
allah göstermesin bnde o kötü yolda olsam ama evladım kaybolsa
varya sonu ne olursa olsun ne ortaya çıkarsa çıksıın
evladım der başka bişey demzdim öle kocayı zaten o anı koz bilerek def ederdim hayatımdan ve eminim ki öle yapsaydı müge anlı ona sahip bile çıkardı
o kadın oraya oturduğu günden beri bikez ağlamadı şöle yavruuum bnm die die
örnk; yusufun annesi kadın köz kömür oldu yavrum die die o kadının neden böle hayatı araştrlmadıı bidüşün bakalım
çünkü onun böle pisliklerle işi yok
dilberin varki böle pisliklerle işi çocuğu bu pislikler yüzünden diemi kaçırıldı die araştrıyorlar
yoksa herkesin özel hayatı kendine
o kadın
sadece ve sadece yalan dolan palavra
bunu herkes anladı...........

canım haklısın...bence erkek ne yaparsa yapsın kadın kendi namusundan kendi sorumludur..erkek aldattı diye zina yapan kadınları mantıksız bulduğum gibi(ki burda kadının günahı erkeğe değil kadına yazılır..erkeğin günahı da kendinedir...yani herkes kendi yaptığından sorumludur), erkek para vermiyor diye elalemden böyle(dilber gibi) alçakca yöntemlerle para alınması iğrendiriyor beni..erkeğin para vermiyorsa elin kolun tutmuyor mu git namusunla çalış dilber efendi...yapamıyorsan ananın babanın yanına dön ve boşan o şerefsizden...

bence bu karı(günahına girmeyeyim ama) başka bişeylerinin(muhtemelen kendi zevkinin) derdindeymiş..eğer olaylar bu şekilde yaşandıysa bu kadından bir halt olmaz..

ya kızlar ilk başını izledinizimi istanbul feshanede engelliler yararına bir program varmış ücretsizmiş bugün,yarın ve perşembe günü gidebilecek arkadaşlarımız gitsede bizede bilgi verse bizlerinde o çocuklar için yapabileceği birşey olup olmadığını neler yapabileceğimizi bize yazsa

slm kıslar nıhayet para aldıgını kabul ettı bakalım sıradakı ne neyı kabul edecek:enbuyukkk:

bu kadın waryha sabır tası olsa catlatır bı ınsan bu kadar mı ruhsuz tepkısız olabılır yha allahın cezası...:enbuyukkk:

ne iğrenç kadın bu dilber karısı ya... öfff midem bulandı artık.. sinirlerimi iyice gevşetti bozdu yani...

kemal allah rızası ıcın yardım yapmayı ck sewıomus dılberede durumu yk dıe yardım yapmıs dun kazı kazandan kazandım dıodu bugun ewt aldım dıo allahım bu tur ınsanlardan uzak tut yarabbım yha tek kelıme ıle ınsanlık ayıbı:enbuyukkk:

bu kadın varya aslında o kadar gerizekalı...salak ama çok kurnaz.. kurnazlık üzerine ihtisas yapmış.....pesss

Ben bugun zor bakiyorum artik...Zaten uykumda vardi sadece dinledim simdiye kadar...O para aldiginida kabul eder sonra yine birsey uydurur nasilsa....Allah boyle insanlarla karsilastirmasin YARABBIM.....

X