Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

:1shok: :1shok: kendi ağızlarıyla bunları söölemiş olamazlar :1no2: olmamalılar :1no2:

ay bu kadın beni deli eder yaaa bırak sen öyle anne olmaz olsun yalan dolan işi gücü.çoçuk bulunsun ama o anneye verilmesin bence......

ya sanırım sorun bende ben kimse için kötü düşünemiyorum onun için onlarıda her ne kadar yaptıklarını doğru bulmasamda acaba benim anlamadığım doğru bir yanları varmıdır diye bakıyorum

Aranızda Çorluda oturan yok mu?Ben olsam meraktan onların mahallesine gider bakkala , ekmekçiye sorardım. Yarın inşallah çocuk bulunur.

artık bulunsun ya cok bunaldık bunların yalan dolanlarında
o çirkin suratalarında
görmek ıstemıyoruz artık tıksınıyorum yemınle mıdem kalkıyo
ya yemınle soyluyorum 15 gun ulturasona gırmeyınce acaba bıseymı oldu dıye aklım cıkıyo
ulturasona gırıyorum doktora yalvarıyorum 2 dk daha bakıyım dıye fasulye kadar seye
bu nası anne ıste bunu anlayamıyorum

cocuk umitten olmasa bıle buı kadın dogurdu bu cocugu işin bu kısmını anlayamıyorum yemın ederım

günaydın..azracım sen de burdasın...bizim topicte kimse olmayınca burda olabileceğini tahmin ettim..

günaydın,
başladı yine dilber yalanlarına ,müge hanım sinrinden gülüyor artık kaydirigubbakcemile3

canım haklısın...bence erkek ne yaparsa yapsın kadın kendi namusundan kendi sorumludur..erkek aldattı diye zina yapan kadınları mantıksız bulduğum gibi(ki burda kadının günahı erkeğe değil kadına yazılır..erkeğin günahı da kendinedir...yani herkes kendi yaptığından sorumludur), erkek para vermiyor diye elalemden böyle(dilber gibi) alçakca yöntemlerle para alınması iğrendiriyor beni..erkeğin para vermiyorsa elin kolun tutmuyor mu git namusunla çalış dilber efendi...yapamıyorsan ananın babanın yanına dön ve boşan o şerefsizden...

bence bu karı(günahına girmeyeyim ama) başka bişeylerinin(muhtemelen kendi zevkinin) derdindeymiş..eğer olaylar bu şekilde yaşandıysa bu kadından bir halt olmaz..

ya kızlar ilk başını izledinizimi istanbul feshanede engelliler yararına bir program varmış ücretsizmiş bugün,yarın ve perşembe günü gidebilecek arkadaşlarımız gitsede bizede bilgi verse bizlerinde o çocuklar için yapabileceği birşey olup olmadığını neler yapabileceğimizi bize yazsa

slm kıslar nıhayet para aldıgını kabul ettı bakalım sıradakı ne neyı kabul edecek:enbuyukkk:

bu kadın waryha sabır tası olsa catlatır bı ınsan bu kadar mı ruhsuz tepkısız olabılır yha allahın cezası...:enbuyukkk:

ne iğrenç kadın bu dilber karısı ya... öfff midem bulandı artık.. sinirlerimi iyice gevşetti bozdu yani...

kemal allah rızası ıcın yardım yapmayı ck sewıomus dılberede durumu yk dıe yardım yapmıs dun kazı kazandan kazandım dıodu bugun ewt aldım dıo allahım bu tur ınsanlardan uzak tut yarabbım yha tek kelıme ıle ınsanlık ayıbı:enbuyukkk:

bu kadın varya aslında o kadar gerizekalı...salak ama çok kurnaz.. kurnazlık üzerine ihtisas yapmış.....pesss

kazı kazanda yalan oldu yani....

Eşimde seyretmeye başladı artık, komedi filmi gibi diyor,

Ben bugun zor bakiyorum artik...Zaten uykumda vardi sadece dinledim simdiye kadar...O para aldiginida kabul eder sonra yine birsey uydurur nasilsa....Allah boyle insanlarla karsilastirmasin YARABBIM.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…