Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Yaaa çocuk falan umurlarında değil çıldırıcam,
sen onu yaptın, o bunu yaptı.
Dilber bir öyle dedi bir böyle dedi.
Kaç haftadır programdalar 1 arpa boyu yol alınmadı.
Kardeşim çocuk nerde ya,
Sadete gelin artık,
merak ediyorum noldu oğlana.
Öldürdümü bu aşağılık Dilber çocuğu,
sattımı?
Sevgilisinemi verdi?
Noldu bu çocuğa??????????????????????????
Aklıma şu da geliyor,
Bu Dilber s..rtüğü sevgilisiyle buluşmuştur, oğlanda gördü,
zaten akıllı bir çocukmuş, kimseye söylemesin diye çocuğu öldürdüler..

Artık Ümitede kızmıyorum çünkü anladım ki o zavallı gerçekten zihinsel özürlü.
Hiç bişeyden haberi yok.
Kocayım diye dolanıyo işte,
neyse ben çocuğu istiyorummmmm (babanne gibi konuşayım biraz, o da ayrı konu, ağzından başka bişey çıkmıyor)

arkadaşlar..hani iş arıyoruz...ekonomik kriz varya
ben artık nasıl para kazanacağımızı buldum
KAZI KAZANDAN....veriyorsun 50 kuruş alıyorsun 20 tl
valla günlük iyi para

arkadaşlar okudukca sizleri bağıldım yorumlarınızaaa harikasınız gözünüzde hiç bişey kaçmıyor :=)
bende şunu fark ettim umut zatı biliyor karısının ne yolda olduğunu oda buna göz yumuyor dilberin sakladığı bi şey yok ya bu çoçuk gercekten birileri tarafında kaçırıldııı beklitilyor dilberi daha iyi çalıştırmak amaçlı çoçuğu kacırdılar sadaece dilber onlara boğun büküyor bu insanlar bu kadını kullanmak istiyor dilber saf kendi işini kendisi yapmak istiyor adı üstünde o .bu.şu. işte benim izlediğim kadar dilberde korku panik ve birazda urkek lik var bügün bunları gordüm ben bu çoçuk kayıp gercektenn ama biriler tutuyor elindeeee yazık küçük bebek ya buuuu dahhaaa

ya işin komik yanı çocuğu arıyorlar ama elde fotoğraf falan yok..ya nasıl aranır çocuk..belki benim yanımda,ben haber verecem ama nasıl vereyim değil mi?
hani müge robot resim çizdiriyordu..ne oldu o robot resme? polistede de mi robot resim yok....

kızlar bır de dılber ne kadar usta yalancı farkındamısınız once anlamamıs gıbı yapıyo o arada dusunuyo ve anında yenı yalanları ortaya dokmeye baslıyor .

sinir kadınya ya dövmeli yada hipnoz yapmalı ruh gibi ne ağlıyo ne oğlum diyo bunun yüzünden başka bir konuk gelmiyo müge iyi sabırlı ben olsam kadını paralarım

canıım o dilberi kazıyan kazımış kazanan da kazanmışş
baksana elalem bi tane sevgili bulamazken bunda hm koca hm sevgili çook:mymeka:
hehehehe ilahı ablacım güldürdün beni cok yaşa emi...
bencede haklısın kazıyan kazımıs kazanan kazanmıs...
tv nin önünde palazlandı artık,yüzüde kızarmıyo...

canım cocugun ölmedıgıne dair(en azından sımıslık)bazı telefonlar var,en son esrarengız bırı aramıs dilberınde olaylar durulunca gıdecegını söylemıs...

Bence eger dılberın cocugunu amaclı kacırmıslarsa kım olursa olsun herseyı göze alır benı tehdıt edıyorlar o yuzden cocugumu aldılar dıyebılırdı ki zaten 2 adamın cocugun kaybolmadan 1 gun önce tehdıt ettıklerını bılıyolar...
Neden ettıgını söyledı zaten dılber...
Adam resmen beni memnun et dıye teklıfte bulunuyormus...
Bende de cocugun kendınden oldugunu sanan ya da gercekten öle oldugundan,cocuk benim dıye baska bırı aldı cocugu ve dılberın haberı var söyleyemıyor...

ya kızlar farkındamısınız bilmiyorum ama insanları tanımadan önyargıda bulunuyorsunuz ne şartta nasıl bir yaşamı vardı o kadının acaba sizin anladığınız gibi onun için bence biraz daha sabredin bence kimse gerçekten bilmeden bu denli ağır hakaretleri hak etmez

ya arkadaşlar bu dilberin ciddi buyutlarda piskolojik sorunlar var galiba,ya da aptal rolünü iyi yapıyor,benim çocuğum kaybolacak ben tv çıkıp bu bana özel diyecem,baksanıza polisleri de çıldırtmış,gerçekten kafada eksik var bu dilberde:1shok:

valla evladına sahip çıkmayan kadına başka yönlerinden ötürü değil ama bu yönden hakaretin ağababasını ederim....

evladına sahip çıkmadığı için de onunla ilgili ne kötülük varsa onunla ederim aklıma gelen gelmeyen herşey için ederim hakaret....

üstelik bu kadın çocuğu ısırıyorsa.

dilber çok zeki bir kadın....düşünmeden konuşmuyor...düşünüyor hesap ediyor ondan sonra konuşuyor...

kişilik bozukluğu var ama son derece zeki bir kadın....

güzelim kastetdiğim başka birşeydi yani kadının başka erkeklerden teklif aldığı aşikar ama bişey yapıp yapamadığı belli değil çocuğuna davranışına bende kızıyorum ama yinede kendi işini yapıcak vs vs. gibi şeyleri hoş bulmadığımı söyledim

dilber çok zeki bir kadın....düşünmeden konuşmuyor...düşünüyor hesap ediyor ondan sonra konuşuyor...

ama sonrada konuştuğunu inkar ediyor :uhm:
dediğin gibi gerçekten kişilik bozukluğu var,bugün bir şey dikkatimi çekti,gelen her telefonda dilber korkuyor sanki birileri onu deşifre edip çocuğuna ne olduğunu ya da kendisinin çocukla ilgili neler yaptığını anlatacakmış gibi korkuyor ,tedirgin yani bana öyle geldi,yarında devam eder bu olay,dilberde bu ketumluk olduktan sonra hepimiz sinir oluruz,ekran karşısında sıkarız kendimizi kötükedihüso

aslında bana öyle geliyor ki dilberin ne yaptığından kocasının haberi var hatta söylemeye diim varmıyor kimsenin günahını almak istemem ama kocası belki para karşılığında bunları yaptırıyor,kahvede bu kadar konuşulmasının sebebini düşünmek lazım,malesef ateş olmayan yerden duman çıkmaz,yinede kınamıyorum,Allah ıslah etsin,önemli olan zavallı çocuğun bir an önce bulunması ve sosyal hizmetler tarafından himaye edilmesi :Saruboceq:

belkide haklısın canım,fakat onun işinı bozuyor bant kaydı,demedim değince aha kayitlarımıza bak,o zaman çok bozuluyor,benim canım çocuğuna ağlıyorsenağlama,umarım yavru iyi,neyse yarın hep beraber çıldırmaya devamkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…