Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu kadın varya aslında o kadar gerizekalı...salak ama çok kurnaz.. kurnazlık üzerine ihtisas yapmış.....pesss

bence dibine kadar salak arkadaşım ya, kurnaz olan planlı yapar yapacağını, bu sallıyoda sallıyor yani...

Birde hepimiz yardım ediyoruz etrafa 10, 20 yada 100 yani bunun saklancak yanı nedir?
Neden yalan söylüyor ya, bari destekli at yani nedir bu?

bu nasil biseydir yahu sabah sabah sinir krizi gecirdim ortada 6 yasindaki bir cocuk söz konusu
kadinda pisliklerini saklama cabasinda nasil bir zihniyettir bu
hicmi insanin ici yanmaz yahu

offffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffffff

müge anlı yı klimalar kesmiyo artık

bu arada bunlar bir robot çizdirecekti ama ne hikmetse el kadar çocuğu tanımlayamadılar... sanki uzay üssünde göktaşı tanımlayacaklar...

bu çocuğa bunlar bişey yaptı... bende babannenin tarafına geçiyorum.. BU ÇOCUK ÇIKSINNNNNNNNNNNNNNNNNN

bu kadın yalan makinesi olmuş üretip üretip duruyor herkes de yalanlıyor ama hala ayranım duru diyor salak... süzme salak...

Ay ne salos sinsi kadinmis bu ya sinir etti milleti gerizekali
Hic cocugu kaybolmus ana profili cizmiyor yalanlarim yedigim haltlar ortaya cikmasin diye
ne tur yalan konusacagini bilemeyen bir kadin yuce yaradan sen buyuksun boylelerinin ana olmaya hakki yok!

her şey ortaya çıkıyor da dilberin haberi yok.kazı kazan da yalanmış.allah bunların sonunu hayır etsin valla ne diyeyim.mügeye de allah sabır versin.

insanı ekran başında bile sinir hastası ediyo resmen bu dilber :mymeka: :mymeka: , Allah sabır versin mügeye valla.

Bütün erkekler dilbere yardım için sıraya girmişler galiba tövbe yarabbım ya bu adamlar ne kadar da yardımsevermiş ....

valla artık ben bu kadının çocuğu öldürdüğünü düşünmeye başladım
çünkü taş olsa çatlar yaa
herşey ortaya çıktı...bu hala bir şey demiyor...

tadli alemsin he.ne güldüm .dilbersever :)) sabah sabah güldürdün ya beni.

bir yaşıma daha girdim. böyle insanlarda varmış demek :1shok: kadında canlı canlı senaryo yazma yeteneği var kolay kolay kimseye nasip olmaz böyle yetenek. pes yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…