mucize duama başlıyoruzz :)

Ben başlamıştım liste deki sayılar değişmiş galiba
100salavat 100 tövbe 1453 de İnna fetahna leke okudum sadece fetih suresi kalmıştı neyse
Canım listeye tek tek okumak yerine böyle yaptim diger dilek ağaçlarim gibi oldu ,listede 17 kisi var zaten, kisi basi 7 fetih suresi okunacak herkes duaya baslamadan 100 tövbe 100 salavat okuyacak gerisi de kim ne kadar okursa

100 tövbe
100 salavat
1000 fetih süresi ilk ayet okudum kalan:19.500

Canım ilk ayeti regl olmadan mı okumuştun, reglken hiç ayet okuyamıyoruz die biliyorum da..
Ben bu gece 3 tane Fetih suresi okumayı düşünüyorum listedeki herkes katılırsa ve hepimize 7 düşüyorsa hemen bitiririz inşaallah, şimdi ben esmaları okuyayım bugün hiç okumadımm

Canım ilk ayeti regl olmadan mı okumuştun, reglken hiç ayet okuyamıyoruz die biliyorum da..
Ben bu gece 3 tane Fetih suresi okumayı düşünüyorum listedeki herkes katılırsa ve hepimize 7 düşüyorsa hemen bitiririz inşaallah, şimdi ben esmaları okuyayım bugün hiç okumadımm
canım ayet dua niyetine okunduğunda okunabilir diye biliyorum o_O aynen herkes 7 şer tane fetih suresi okuyacak fakat okuyamayanlar yerine 1er 2 şer okusak yine tamamlanır, ama tabi herkes katılırsa daha güzel olur inşallah :KK200:

Besmele çekmeden okudum . Olur diye biliyorum

Fetih Suresi ilk ayeti 400 kez okudum
19.100 kaldı
3 Fetih Suresi okudum, 116 kaldı sanırım, daha önce okuyan oldu mu, mesaj göremedim ben.. yanlışım varsa düzeltirsiniz kızlar, Allah kabul etsin dualarımızı, iyi geceler:)

Fetih Suresi ilk ayeti 400 kez okudum
19.100 kaldı
3 Fetih Suresi okudum, 116 kaldı sanırım, daha önce okuyan oldu mu, mesaj göremedim ben.. yanlışım varsa düzeltirsiniz kızlar, Allah kabul etsin dualarımızı, iyi geceler:)
Yok canim fetih suresini ilk okuyan sensin grupta 116 kaldi :)

X