mucize duama başlıyoruzz :)

Ben katılabilirim canım .
Regl döneminde Fetih süresi ilk ayeti okuyamayan arkadaşlarınkini diğerleri mi tanamlıcak yoksa regl bitince mi regl olan kişi okuyacak ?

100 tövbe
100 salavat
1452 fetih suresinin ilk ayeti ( inna fetahna leke fethan mübina)
1 defa fetih suresinin tamamı okunacak
herkesin duası için ayrı ayrı yapılacak. herkes bu terkibi yapınca önce duasını paylaşan arkadaşın duasını okusun, sonra kendi duasını okusun :KK66: özel gününde olanlar zikir kısmı okuyabilir dua niyetine ama sureyi okuyamaz, bu yüzden birbirimize destek olarak devam edeceğiz. dualar 2 günde bir tamamlansın
listemiz
1. @Zms kaya
2. @Olmayacakduam
3. @hippotalamus
4. Elisya Elisya
5. @Lknrokan35
6. @Browni_intense
7. @Hannaz
8. umut-16 umut-16
9. @esest
10. L Linammmm
11. @aryalorinn
12. @Hazal
13. Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz
14. I istiklalll
15. M Merhaba4141
@Zms kaya bizimle duanı paylaşır mısın tatlım
ne zaman başlıyoruz.

Ben katılabilirim canım .
Regl döneminde Fetih süresi ilk ayeti okuyamayan arkadaşlarınkini diğerleri mi tanamlıcak yoksa regl bitince mi regl olan kişi okuyacak ?
Canım ilk ayet dua niyetine okunabilir ama tamami okunamaz bu yüzden regl olan kisi baska birinin zikrine yardim eder o da onun yerine fetih suresini okur mesela

ne zaman başlıyoruz.
Yarın baslayalim lütfen herkes 2 gün içinde okusun ve tamamlanana kadar listeden çikma olmasin . Sonuçta kimsenin kimseye vebali kalmasin. Yarin ilk günümüz Rabbim yüzümüzü güldürsün :)

Yarın baslayalim lütfen herkes 2 gün içinde okusun ve tamamlanana kadar listeden çikma olmasin . Sonuçta kimsenin kimseye vebali kalmasin. Yarin ilk günümüz Rabbim yüzümüzü güldürsün :)
Bu duaların hepsini herkes tek tek mi okuyacak yoksa mesela bin tane okudum kalanını başkası devam edebilecekmi

Bu duaların hepsini herkes tek tek mi okuyacak yoksa mesela bin tane okudum kalanını başkası devam edebilecekmi
Canım normalde herkes tek tek okuyor ama isterseniz hesaplayip diger topiklerimdeki gibi okuyalim siz bilirsiniz de o kadar çok sürmüyor

Kizlar ilk mesaji okur musunuz tekrar :) regl oldugunuzda zikir cekebilirsiniz ama sûre okuyamazsiniz. Regl iken abdest alabilirsiniz ama namaz kilamazsiniz dua maksatli namaz saatlerinde seccadeye oturup dua edebilirsiniz.

100 tövbe
100 salavat bunlari duaya baslamadan önce herkes okusun 1 defaya mahsus.
Sonra 24.484 fetih suresinin ilk ayeti ( inna fetahna leke fethan mübina) okunacak toplamda.
119 tane fetih suresinin tamamı okunacak. Gerçekten çok etkili bir terkip ,yine herkes son okunan sayiya ekleyerek duayi tamamlayalim. Allah bahtiyar etsin amin.
Ya cnm kusura bakma merakımdan soruyorum neden 120 değilde 119 sayıların bir önemi mi var :) saçma oldu ama

Ya cnm kusura bakma merakımdan soruyorum neden 120 değilde 119 sayıların bir önemi mi var :) saçma oldu ama
Tatlim sayilarin onemi var çünkü bunlari anahtarlarin disleri gibi dusun. Bir eksik olsa kilidi açmaz bir fazla olsa kilidi açmaz :KK66: Allah isterse bir defada da oldurur isterse 1000 defada da oldurmayabilir ama belirlenen vaadedilen sayilar doğrultusunda yapiyoruz hem düzen tertip acisindan hem de hedef belirleyerek motivasyon sagliyoruz :KK19:

Tatlim sayilarin onemi var çünkü bunlari anahtarlarin disleri gibi dusun. Bir eksik olsa kilidi açmaz bir fazla olsa kilidi açmaz :KK66: Allah isterse bir defada da oldurur isterse 1000 defada da oldurmayabilir ama belirlenen vaadedilen sayilar doğrultusunda yapiyoruz hem düzen tertip acisindan hem de hedef belirleyerek motivasyon sagliyoruz :KK19:

Duayı nasıl yapıcaz canım.. bu terkibe katılan herkesin duasının kabulü mü diyelim, ayrıca kendi duamızı mı edelim.. nasıl olmalı niyet?

Hmm anladım canım peki sen nerden biliyorsun sayılarını falan. Hamile kalmam için neler okuyabilirim. Meryem suresi 41 gün okudum fetih suresi 1 haftada 41 tane okudum esmalari sürekli çektim Meryem süresiyle yaşın süresinin ayetlerini kağıda yazdim zemzeme suyuna atıp yazılar silinince eşime de icirdim kendimde içtim daha neler yapabilirim. Bildiğin dualar varsa soylermisin

Duayı nasıl yapıcaz canım.. bu terkibe katılan herkesin duasının kabulü mü diyelim, ayrıca kendi duamızı mı edelim.. nasıl olmalı niyet?
Aynen canim bu terkibe katilan herkesin dertlerine hayirlisiyla derman ol diyelim ayriyeten kendi dualarimizi da edelim ki nefislerimiz kalplerimizi karartmaya calismasin :)

Hmm anladım canım peki sen nerden biliyorsun sayılarını falan. Hamile kalmam için neler okuyabilirim. Meryem suresi 41 gün okudum fetih suresi 1 haftada 41 tane okudum esmalari sürekli çektim Meryem süresiyle yaşın süresinin ayetlerini kağıda yazdim zemzeme suyuna atıp yazılar silinince eşime de icirdim kendimde içtim daha neler yapabilirim. Bildiğin dualar varsa soylermisin
Ben uzun suredir bu konularda arastirma yaptim ve uygulamalar yaparak tecrübe ettim. Elbette ki Allahtan baska kimse herseyi bilemez ben naçizane ögrendigimi tecrube ettigimi paylasiyorum Tabii ki yardimci olmaya calisirim :KK19:

X