Erkek İnfertilitesi Morfoloji Bozukluğu vardı hamile kaldım 😊

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Maşallah ne güzel rabbim isteyen herkese versin inşallah hayırlısıyla

Merhaba bisi sorcam
Esimin morfoloji 3 /4 degisiyo ama 6 yildir evliyim 4 yildir cocuk olmuyo 2 asilama oldu tutmadi tuptwn baska secenek kalmadi size sorum su morfoloji 0 dan kaca cikmisti?

Merhaba bisi sorcam
Esimin morfoloji 3 /4 degisiyo ama 6 yildir evliyim 4 yildir cocuk olmuyo 2 asilama oldu tutmadi tuptwn baska secenek kalmadi size sorum su morfoloji 0 dan kaca cikmisti?
Ameliyat tan sonra 6. Ayda %2 ye çıktı ama hamile kaldıktan sonra baktirmadim.ameliyatin 11. Ayında gebelik oluştu çok şükür.

Tüp Bebek ye en iyilerini seçiyorlar o %3 %4 arasından en iyisini alirlar.insallah olur Rabbim hayrlisiyla nasip etsin
Valla maddi boyutu yuzunden insallah ilkinde tutar da rabbin ugrastirmaz son sansim cunku asilamaya da o kadarpara verdik simdi tupe vercem rapor da sgk gunu tutmadi tutsaydi bu kadartakmazdim

Bizde Kaan aydostan randevu aldık bizim sayı hız morfoloji hepsi düşük sizi düzelttimi sayılarınız nasıldı

Valla maddi boyutu yuzunden insallah ilkinde tutar da rabbin ugrastirmaz son sansim cunku asilamaya da o kadarpara verdik simdi tupe vercem rapor da sgk gunu tutmadi tutsaydi bu kadartakmazdim
Zor süreç biz de umudumuzu yitirdik aşılama düşündüğümüz ay oldu.insallah sizinde olur

Bizde Kaan aydostan randevu aldık bizim sayı hız morfoloji hepsi düşük sizi düzelttimi sayılarınız nasıldı
Biz kaan aydos a gitmedik ama açıklamalarını dinledik hep ve kendi üroloji dr muz da aynı şeyleri söyledi.sayi hareketlilik iyiydi bizde morfoloji 0 idi.o da ameliyatın 6. Ayında %2 oldu.11.Ayında gebe kaldım.

Biz kaan aydos a gitmedik ama açıklamalarını dinledik hep ve kendi üroloji dr muz da aynı şeyleri söyledi.sayi hareketlilik iyiydi bizde morfoloji 0 idi.o da ameliyatın 6. Ayında %2 oldu.11.Ayında gebe kaldım.
Varikosel mi vardı

Sayınız iyiydi galiba çakşır kökü ile keçi boynuzu sayı artmasında yardımcı oldumu bende eşime uyguluyorum

Bizde morfoloji %0 DNA hasarı %90 dı. 3aylık tedavi ile morfoloji %5 e yüzseldi. DNA hasarı %18 e düştü. Kaan Hocanın uyguladığı tedavi olumlu sonuç verdi. 6ay normal yolla deneyeceğiz bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…