Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

Benim çok değişiyor ya
Çok üzücü
M de olabilirim xl de olabilirim gelecek sezon
Ben ilk oğlum için yemek verdiğimizde mağazaya gittim kadın dedi kaç bedensiniz. Dedim bilmiyorum bakın bakayım kaç bedenimdir

Benim dolapta 36dan 46 ya kadar her beden mevcut. O yüzden kıyafet eksikliği çekmiyorum. Biraz kilo aldım dur şu taraftan giyineyim falan

Ben online alışveriş seviyorum. Boya badana için boyayı bile netten söylerim. İnsan gibi nalbura gittim, bana dedi ki istediğiniz renk koyu makinede onu yapmak istemiyorum. Gıcık oldum trendyolda adamla görüştüm yaptırdım.

Mağaza en son 2019da acil alışveriş için gezmiştim. Bıraktım tamamen hiç aramıyorum.

Klozetin iç rezervuarını, ampulu, perdeyi bile online alıyorum. Ekim ayı içerisinde aldım bunları.

Çanta 600 tl çok olmuş evet. Canınız sağolsun. Boşverin. Ders oldu sonraki senelerde netten alır kar edersiniz ara kapanır.

Çociğimin (5) bu sene alışverişini defactodan söyledim uygun diye. Çok acayip şekilde aşırı kaliteli geldi. Trendyol kids de kreş vs için güzel, aşırı kalite yok ama kreşte 3 4 saatte bir üst değiştir kısa programda yıka geç için ideal. Bu sene lcw ihtiyacım olmadı. O da bir ara trendyoldan çıktı ya, orada yoksa yok benim için.

Mont bakıyorum şimdi de, mango 4 yaş altı montları çok uyguna indirdi trendyolda. İlla mega Eylül, büyük Ekim, dev Kasım vs bir şeyler oluyor o günlere denk getirip alınabilir zaten o kampanyalar 4 gün sürse de indirimler 10 gün kadar sürüyor. (trendyol satıcısı konuşuyor, kasım kampanyası bayağı iyi olacak acil değilse seçip bekleyin)

Uygun en botu, pandufu linki olan da ateşlesin bana, twigy 3 kişi için 500 liramı istiyor.

600 biraz çok olmuş gerçekten. Markayı merak ettim

100 tllik taşlanmış bluzu görünce yuh deyip tam kapatıyordum ki mis gibi pantolonlar varmış
ben ip...y.l a pahalı diye bakmıyordum bile hiç
Lcw fiyatınA bulunuyor indirim takip edersen. Hele eski sezon alırsan çok uygun

İnternet gayet güvenilir. Tabii her sitesi değil belli başlı siteleri var. Beyaz eşyalarım dahi her şeyimi internetten aldım. Misal ayak sağlığı, gelişme çağı için ayakkabı falan 600 TL olsa neyse acımayın derdim de, çantaya diyemiyorum. İade şansınız var mı ? Eşimde almış falan deseniz yada değişim :)

Lcw fiyatınA bulunuyor indirim takip edersen. Hele eski sezon alırsan çok uygun

doğumdan sonra hala kilo verme umudum olduğu için bir şeyler almaya almaya alışverişi unuttum
2019 da hamile kaldım zaten bir şey almadım doğum sonrası pandemi derken 2 yıldır alışveriş yok.

Geçen gün wakikiye gittim. Beğendiğim şeyler oldu. Hemen açtım telefonu, uygulamaya girdim ve kodu tarattım. Hemen fiyat çıktı. 20₺ daha pahalıydı mağazada. O yüzden internetten aldım.
Beğendiğim her şey için bunu yapıyorum. İnternete bakmadan asla bir çöp bile almıyorum ben. Aynı markayı yazınca zaten çıkıyor.
Artık olan olmuş ama bundan sonra takipte olun. Alacağınız şeyi son dakikaya bırakmayın bence.

doğumdan sonra hala kilo verme umudum olduğu için bir şeyler almaya almaya alışverişi unuttum
2019 da hamile kaldım zaten bir şey almadım doğum sonrası pandemi derken 2 yıldır alışveriş yok.
Ben alıyorum 38 bedene yeniden düşeceğim çünkü. Artık bende sıkı diyete girdim. Alınca insan daha çok heves ediyor, vermek daha çok istiyor.

ay konuyu çok dağıttık ama
trendyolda trendyol marka ürünlerin artık kargo parası alınmasına o kadar uyuzum ki anlatamam
bir elbise gördüm 78 ah dedim alacağım sepete bir ekledim 91tl!!!
direkt çıkardım listeden. başka markalar şu kadardan sonra kargo bedava yaparken trendyol alsa yapmıyor.
Ben de protesto ediyorum bireysel

Çocuğum olsaydı 600 liraya çanta asla almazdım. bu sayede küçücük çocuklar marka konuşuyor kendi aralarinda. Bir arkadaşım kendi şahit olmuş anaokuluna giden çocuğunun sınıf arkadaşları marka giymeyen arkadaslariyla dalga geçiyorlarmis. Çocuklar ne kadar yanlış yetiştiriliyorlar sonra akran zorbalığı yaptıkları arkadaşlarına yazık oluyor
Bizim evin kirasi 750 lira bu arada İzmir'in ilçesindeyiz

Elbiseye 91 yazıp kargo bedava deseler bu kadar koymaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…