Moralim çok bozuk. Bilen birileri varsa lütfen yardım etsin

insan mecbur kalınca kendi doktoru oluyor.Bazen insanın kendinde gördüğü şikayetin sebebini doktor anlamadan ben okuyup araştırıp anliyorum.Doktorlarda beni takdir eder.Tamam onlar kadar bilemeyiz ama arastiricaz.Arkdslarim bile bana yardımcı olunca teşekkür eder.Ve çoğunlukla doğru çıkar.Sen hiç korkma canım.Kist yapıyor o şikayetleri.Vajinanin ordaki kısımda aynı renk yazmissin büyük ihtimal kendi yapısı hadi diyelim et ben filan.Onemli birşeyin yok.Sigil de olsa önemli değil.Hic korkma.
İnsallah. Yledir çok korkuyorum. Sizede çok teşekkür ederim çok ilgilendinşz

Hayatınızda kaç tane kızlık zarı gördünüz de öyle bir teşhis yapabiliyorsunuz hayret. Ben görsem de anlamam. Onun zar olduğunu söyleyebilmem için zarsızını da görmem lazım. Neyse, dilerim ciddi bir problem yoktur.

Önce sakın olun internetten teşhis yapmak psikolojinizi olumsuz etkiler ama doğruluk payı çok çok az. Mümkün olan en kısa zamanda doktora gidin içiniz rahat etsin.

Boynumda çıkan izlerin birebir belirtileri cilt kanserini gösteriyordu internete göre. Halbuki hiç bi zararı olmayan gül hastalığı çıktı doktorda.

Öncelikle lütfen konumun görülmesi için bu bölümde kalsın çok rica ediyorum :KK43:

Doktora git biz yardım edemeyiz burdan diyeceksiniz gideceğim şuan sınavlarım olduğu için gidemiyorum vaktim yok bitince hemen gideceğim.
Benim oldum olası kabızlık problemim var ve hep ıkınıyordum yıllardır mecburen. Son günlerde vajinamda bi doluluk hissetmeye başladım bu arada adetimde 10-15 gün gecikti. Sonra birden bire aklıma acaba rahmim mi sarkıyor diye geldi internetren araştırdım çok bilgi yok ileri derecelerinde rahminzii görebilirsiniz diyor dışarda. Bende dayanamayıp ayakta durur vaziyette aşağıdan baktım vajinama bu arada hiç cinsel ilişki yaşamadım. Bunu daha sağlıklı yorum yapabilin diye soyluyorum, baktığımda kızlık zarımın üstünde bi et parçası var çıkıntı kenarlarıda yine zarla aynı renk hafif hafif şişkinlikler :KK43:(( acaba rahmimin içerden çıkan bi parçası mı nolur bilgi verin çok moralim bozuk
Kızlık zarının ıkınmayla bozulacagınımı zannediyorsun ve o zar senin görebildiğin kadar yakında da değil

İnsallah. Yledir çok korkuyorum. Sizede çok teşekkür ederim çok ilgilendinşz
Rica ederim.Internetten her şeye değil mantıklı olanlara bakmak lazım.Cogu zaten saçma sapan şeyler çıkarıyor.Seni çok iyi anliyorum.Hic korkma gidince için rahat edecek.Insallah hicniseyin yoktur önemliCok okuma boşver.
.Kafan karışmasın.Zaten over sendromu dediklerinin aynını yapıyor.Bu yaşta ciddi bişey olmaz.Iyi haberlerini bekliyorum :)

Öncelikle lütfen konumun görülmesi için bu bölümde kalsın çok rica ediyorum :KK43:

Doktora git biz yardım edemeyiz burdan diyeceksiniz gideceğim şuan sınavlarım olduğu için gidemiyorum vaktim yok bitince hemen gideceğim.
Benim oldum olası kabızlık problemim var ve hep ıkınıyordum yıllardır mecburen. Son günlerde vajinamda bi doluluk hissetmeye başladım bu arada adetimde 10-15 gün gecikti. Sonra birden bire aklıma acaba rahmim mi sarkıyor diye geldi internetren araştırdım çok bilgi yok ileri derecelerinde rahminzii görebilirsiniz diyor dışarda. Bende dayanamayıp ayakta durur vaziyette aşağıdan baktım vajinama bu arada hiç cinsel ilişki yaşamadım. Bunu daha sağlıklı yorum yapabilin diye soyluyorum, baktığımda kızlık zarımın üstünde bi et parçası var çıkıntı kenarlarıda yine zarla aynı renk hafif hafif şişkinlikler :KK43:(( acaba rahmimin içerden çıkan bi parçası mı nolur bilgi verin çok moralim bozuk

Arkadaşım selam
İdrar yollarında sarkma olmuş olabilir ıkınmaktan öksürükten, bir jinekoloğa görünmek daha doğru tabii

Evet adetim hep gecikir yumurtalık kistim var. İnternette kronik kabızlık olan kişilerde olabilir diyor :KK43:( o yüzden cok korktum ama mesela rahmim sarksa kızlığım yırtılmaz mıydı?
Kızlık zarı rahim sarkmasıyla yırtılmaz, ordaki şişlik yada dolgunluk idrar kesesinin sarkmasından kaynaklıdır

Doktorlar ona bakmak için ışık falan tutuyolar , dışardan öyle bakınca görülmesi ne kadar mümkün bilemedim.
Bi de bildiğim kadarıyla 3 4 cm içerde oluyor hemen girişte değil.
Bilmiyorum ne kadar doğrudur ama herkesin farklı oluyormuş bazısının içeride bazısının daha girişte

Hayatınızda kaç tane kızlık zarı gördünüz de öyle bir teşhis yapabiliyorsunuz hayret. Ben görsem de anlamam. Onun zar olduğunu söyleyebilmem için zarsızını da görmem lazım. Neyse, dilerim ciddi bir problem yoktur.
Araştırdığım kadarıyla tahmin yürütüyorum

Rica ederim.Internetten her şeye değil mantıklı olanlara bakmak lazım.Cogu zaten saçma sapan şeyler çıkarıyor.Seni çok iyi anliyorum.Hic korkma gidince için rahat edecek.Insallah hicniseyin yoktur önemliCok okuma boşver.
.Kafan karışmasın.Zaten over sendromu dediklerinin aynını yapıyor.Bu yaşta ciddi bişey olmaz.Iyi haberlerini bekliyorum :)
Mutlaka haber vereceğim

Bir çok üye kızlık zarı görünmez yazmış ama hanımlar gayet girişte o zar ve görünebiliyor doktora vs sorabilirsiniz. Üye şikayetiniz için lütfen doktora gidin böyle olmaz

Kizlik zari oyle dudaklari acinca falan gorunmez.
Ya da ilk defa duydum oyleyse bile

Neyse.
Senin de dedigin gibi biz ne desek bos.

Acilen bir doktora git ama.

Bir çok üye kızlık zarı görünmez yazmış ama hanımlar gayet girişte o zar ve görünebiliyor doktora vs sorabilirsiniz. Üye şikayetiniz için lütfen doktora gidin böyle olmaz
Bende öyle biliyorum. Çarşamba gunu gidecegim gidene kadar çıldırmamak için :KK43:(

Ben iki cocuk dogurdum butun pelvik organlarim sarkti. Rahimin disaridan belli olacak kadar sarkmasi sirf kabizlikla mumkun degil. adet doneminde rahim asagiya iniyor. Kabizlikla rektosel olmus olabilirsin bi ihtimal.internetten gorsellere bakabilirsin

Rahim sarkması öyle kolay bir şey mi yahu?
Çok çocuk doğuran ve kendisine bakmayan, ağır yükler taşıyan kadınlarda olduğunu duydum da..

Ben iki cocuk dogurdum butun pelvik organlarim sarkti. Rahimin disaridan belli olacak kadar sarkmasi sirf kabizlikla mumkun degil. adet doneminde rahim asagiya iniyor. Kabizlikla rektosel olmus olabilirsin bi ihtimal.internetten gorsellere bakabilirsin
Ordaki kaslarım zayıfsa sorf kabızlıkla yinede sarkma olmaz mı? Birde rahim iniyor demişsiniz o gördüğüm ufak top ondan mı?

X