Moralim çok bozuk. Bilen birileri varsa lütfen yardım etsin

sigil varsa buda tedavi ediliyor.Sigile neden olan hpvnin sadece iki tanesi kansere neden olur.Oda dediğim gibi cinsel ilişkiyle bulaşır.Kansere dönüşmesi de on seneyi alır.Boyle bir olduğunu sanmıyorum.Sizi çok iyi anliyorum.Beni de gittigim doktor telaşlandırdı.Birsey bilmediği için.Telasa kapılmayın.Sakin olun.Yeterki iyi doktora gidin.Bizi de haberdar edin lütfen

Basinc hissi vardi.Surekli tuvalete gidiyodum.Agri da vardı.Adet düzensizliği kabızlık her şeyi yapıyor.Ama tehlikeli değil.Ameliyat oldum.Gecti cok sukur.Sizin de büyük ihtimal kistten.Uzulmeyin.Endiselenecek bir durum yok inanın.Kist için tedavi olursunuz.Gecer insallah.
Cok gecmis olsun

Zar nasıl görünüyor ki.ben sporda agir hareket ettim camasirda kan vardi baya arastirdim bi bakim dedim.o bana bakti ben ona hic bir sekilde anlsilmaz.ki heryerde de uzman kisi tarafindan anlasilir yazoyirdu.bence siz yanlis biliyonuz

Cok tesekkur ederim yorumunuz için. Kist dediğim polikistik over sendromu. Birde afedersiniz ama vajinamda var doluluk hissi, makatta değil
Rica ederim.Sizi çok iyi anliyorum.Benim de aynen sizin gibiydi.Surekli basınç doluluk.Ayni kısımlarda vede mesane de.Cok büyük ihtimal kist kaynaklı.Gecicek merak etmeyin.Iyiki randevu aldınız.Iciniz rahat olsun.Buyuk ihtimal kist yapıyor bunu.

Zar nasıl görünüyor ki.ben sporda agir hareket ettim camasirda kan vardi baya arastirdim bi bakim dedim.o bana bakti ben ona hic bir sekilde anlsilmaz.ki heryerde de uzman kisi tarafindan anlasilir yazoyirdu.bence siz yanlis biliyonuz
İnternetteki görsellerdekinin aynısıydı baktığımda. Et tamamen kaplıyor orayı ortasında minik delik. Tabi dudakları açtırıp bakınca gördüm

polikistik over sendromu folikul kitleri

çatlamiyor.Kesinlikle yapar.Baktim internetten.Hatta bende de suan catlamayan bir kist var.Bu ara sizin gibiyim.Ayagimida üşüttüm.Adetlerimde duzensizlesti.Doktor endiselenme folikul kisti dedi.Her ay atlaması gereken kist çatlamazsa oluyormuş.Sizde birkac tane catlamayan kist var belliki oyuzden bu teşhis konulmuş.Sizin bütün şikayetlere neden olan bu sendrom.Gidin de iciniz rahat etsin.Merak etmeyin kotu birşey yok bence.Siz bana güvenin çok araştırdım.Doktor bile bilgilerime sasti.

Dediğim görüntü bu dudakların hemen içinde

Eklentiler

• B9E73494-DA9B-4B42-889A-DD4B5308362C.jpeg
    B9E73494-DA9B-4B42-889A-DD4B5308362C.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 34
polikistik over sendromu folikul kişileri çatlamiyor.Kesinlikle yapar.Baktim internetten.Hatta bende de suan catlamayan bir kist var.Bu ara sizin gibiyim.Ayagimida üşüttüm.Adetlerimde duzensizlesti.Doktor endiselenme folikul kisti dedi.Her ay atlaması gereken kist çatlamazsa oluyormuş.Sizde birkac tane catlamayan kist var belliki oyuzden bu teşhis konulmuş.Sizin bütün şikayetlere neden olan bu sendrom.Gidin de iciniz rahat etsin.Merak etmeyin kotu birşey yok bence.
Acaba aşağıdan mı muayene eder

o gordugun klitoristir hepsini gectim zari ciplak gozle uzman olmadan nasi gordunuz hayret ettim

Şuan çok kötüyüm ağlıyorum elim ayağım boşaldı
Eğilip iyice baktım o kaplayan et altında pembe minik bi yuvarlak bişey var hafif çıkmaya başlamış gibi. Gerçekten çok kötüyüm

Şuan çok kötüyüm ağlıyorum elim ayağım boşaldı
Eğilip iyice baktım o kaplayan et altında pembe minik bi yuvarlak bişey var hafif çıkmaya başlamış gibi. Gerçekten çok kötüyüm
Lütfen telaşa kapılma canım.Acil yerler varmış.Bir baksana sana yakın bir yer varsa git hemen.Bekleme.Sikayetlerin ınan benimkinin aynısı.Kotu birşey çıkacağını sanmıyorum ama acile git.Icin rahat etsin.

X