Moralim çok bozuk. Bilen birileri varsa lütfen yardım etsin

Mesela bugun spor yaptim zıpladım bacaklarımı çektim koşar gibi yaptim falan sonra sanki iyice hissettim ordan bişey çıkıcak gibi oldu
canım lütfen sakinleş.Tabiki hareket edince daha çok hissedersin.Bende ameliyat öncesi spora gitmiştim.Kosu bandından sonra yumurtaliklarim midem bağırsağım birbirine girmiş gibi hissettim.Sonra kist olduğunu öğrendim.Sen acillere bak hemen.

Girişi tamamen kaplıyor hemen girişin arkasında zaten

Peki adet kanamasi nasil oradan geçiyor? Cinsellik? Bebek? :olamaz:

Lütfen kendine teşhis koymadan önce kadin anatomisini ögren.

Ve rahim sarkmasi genelikle doğumdan sonra yada menopoz zamanlarinda görünür. Yüksek ihtimal ile idrarda torba/kanallarindan kaynaklanan bir sorun var.

Ve rahim sarkmasi genelikle doğumdan sonra yada menopoz zamanlarinda görünür. Yüksek ihtimal ile idrarda torba/kanallarindan kaynaklanan bir sorun var.
Dediğiniz mantıklı.Sikayetlerine neden olan da kisttir.Idrar kanalında bir sorun varsa onu da tedavi ederler.

Bu sende yenimi oluştu.Vaninadaki durum.Yoksa eskiden de varmiydi.Vajinanin kendi yapısı olabilir mi acaba.Doktora gittiğinde sormusmuydum durumu?

Neyse sen çarşambayı bekleme canım.Yoksa çok telaslanicaksin.Acile git en iyisi.
Acibadem altunizadeye yakın misin.Arayip sorayım orayı gidebilirsen acil kadın doğum doktoru var mi diye.Yada baktım şimdi birçok hastanede acil kadindogumcu var hemen git lütfen haberdar et.Merak ettim.Cok geçmiş olsun.

Cunku ortasında delik var zarın. Oradan geçiyor adet kanaması

Bu sende yenimi oluştu.Vaninadaki durum.Yoksa eskiden de varmiydi.Vajinanin kendi yapısı olabilir mi acaba.Doktora gittiğinde sormusmuydum durumu?
Son günlerde bu basınç doluluğu hissetmeye başladım. Sanki ordan bişey çıkacak hissi. Daha once vajinamın içini incelememiştim o yüzden bilmiyorum. Doktora gittiğimde sadece ultrasonla muayene etmişti o yüzden haykr

Acibadem altunizadeye yakın misin.Arayip sorayım orayı gidebilirsen acil kadın doğum doktoru var mi diye.Yada baktım şimdi birçok hastanede acil kadindogumcu var hemen git lütfen haberdar et.Merak ettim.Cok geçmiş olsun.
Ben suanda baska bir şehirdeyim ve burda öyle bir servis yokmuş. Ama gerçekten minik bi top var hemen o içerdeki etin altında :KK43:(( daha 21 yaşındayımya

Ben suanda baska bir şehirdeyim ve burda öyle bir servis yokmuş. Ama gerçekten minik bi top var hemen o içerdeki etin altında :KK43:(( daha 21 yaşındayımya
rengi nasıl agri yapıyor mu
çok gencsin
canım.Bu yaşta kotu bişey olmaz.Uzulme lütfen Belkide yapısı oyle.

gördüğünüz şey kızlık zarı falan değil vajinanın girişi, malum vajina dümdüz bir boru şekilde değil kıvrımlı bir organ,
internette belirtilen görülebilir rahim sarkması sarkmanın çok çok ileri boyutunda nadiren ortaya çıkabilecek bir durum.

Baktım şimdi senin icin.Et beni olusabiliyomus.Bence senin vajinanın yapisida o sekilde de olabilir.Hic moralini bozma.Zaten diyelim sigil oda kotu bişey değil.Tedavisi var.

gördüğünüz şey kızlık zarı falan değil vajinanın girişi, malum vajina dümdüz bir boru şekilde değil kıvrımlı bir organ,
internette belirtilen görülebilir rahim sarkması sarkmanın çok çok ileri boyutunda nadiren ortaya çıkabilecek bir durum.
Evet vajinanın kendi yapısıdır.Herkeste aynı olmuyor sanırım.Bilmedigi için endiselenmistir.Diger sikayetler de kist kaynaklı.Aynisi bende oldu.

Vay arkadaş ya insan kendi kendinin kizlik zarına bakar mı ya :)) bence kabızlık ciddi bir problem önce onu çözün .sabahları 2 yemek kaşığı doğal zeytinyağı için faydası olur. Rahim sarkması da mümkün tabi bunun için urologa gitmeniz gerek .urolog bu durumda elle muayene ediyor diye biliyorum .

Vay arkadaş ya insan kendi kendinin kizlik zarına bakar mı ya :)) bence kabızlık ciddi bir problem önce onu çözün .sabahları 2 yemek kaşığı doğal zeytinyağı için faydası olur. Rahim sarkması da mümkün tabi bunun için urologa gitmeniz gerek .urolog bu durumda elle muayene ediyor diye biliyorum .
Böyle mecbur kalınca bakmaya calisiyorsun iste. Ne yapsam olmuyor benim kabızlığım bebeklikten beri böyle.

Adet gecikmesi doluluk ve baskı yapar.
Bende de oluyor degisik bir his. Tabi ki bi doktora gidin ama.
Bu arada kızlık zarı değildir o.

Böyle mecbur kalınca bakmaya calisiyorsun iste. Ne yapsam olmuyor benim kabızlığım bebeklikten beri böyle.
Buna önce çözüm bulun. Ogrencisiniz galiba vaktiniz vardır bir üniversite araştırma hastanesine gidip sorununuza kesin çözüm bulun. İnanın rahat edersiniz .

Rengi bildiginiz o içerdeki etin rengide pembe
insan mecbur kalınca kendi doktoru oluyor.Bazen insanın kendinde gördüğü şikayetin sebebini doktor anlamadan ben okuyup araştırıp anliyorum.Doktorlarda beni takdir eder.Tamam onlar kadar bilemeyiz ama arastiricaz.Arkdslarim bile bana yardımcı olunca teşekkür eder.Ve çoğunlukla doğru çıkar.Sen hiç korkma canım.Kist yapıyor o şikayetleri.Vajinanin ordaki kısımda aynı renk yazmissin büyük ihtimal kendi yapısı hadi diyelim et ben filan.Onemli birşeyin yok.Sigil de olsa önemli değil.Hic korkma.

X