Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

varya çok pis nefis mücadelesi yaşadım az önce
oğlum bütün şirinliğini takınarak anne bisküvili pasta yaparmısın dedi can damarımdan vurdu beni şu hayatta en sevdiğim şey:KK43:(
hemen bisküvileri kırdım sütünü şekerini kakaosunu yağını koydum elimede eldiven geçirdim ki elime bile bulaşmasın diye yoğurdum allahım o nasıl bir kokuu deliricektim
o sıradada fırında tavuğum pişiyo o pişerken hemen 5 dakkada yapıp atiim şunu dolaba dedim demez olaydım yemeğini ye öyle yap deli karı
o anda hani iyi melek kötümelek çıkarya iki yandan biri bi lokmacık tadına baksan noolur canım hiçbişey olmaz ye ye ye dedi diğeri bu zamana gelene kadar ne badireler atlattın sakın yenilme bak az kaldı dedi
hemen ikisinide defedip dolaba attım sağsağlim pastayı ama içim gitti yaa ağlııcam şimdi başlarım montine senin dedim içimden sonrada nasıl geldin bu kiloya montine başlayarakmı dedim dedimde dedim ama başardım neyseki :roflol::roflol:
bundan kellü o pstanın servisini bile yapmııcam kocam yapsın bba oğul zıkkımlansınlar:roflol:

:lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Abla Çiçek benden önce davranmış :)
Maytap tebrik ederim kuzum. Süpersin valla ne diyim.

Dün akşam benim zilloşta babasıyla browni yiyor geldi yanıma uzattı ağzıma. "bu bitecek itiraz etme anne" demez mi. Ay zor savdım başımdan. Ne yapsın annesi ona öyle yapınca çocuk da öğreniyor :)

çağlayancım benim ideal kilom 52 mi canım
bu arada senin takım hangisi yarışmalara pek dayanamam da
4.takım canım senin eski takımın valla yaptım öyle çıktı :))

varya çok pis nefis mücadelesi yaşadım az önce
oğlum bütün şirinliğini takınarak anne bisküvili pasta yaparmısın dedi can damarımdan vurdu beni şu hayatta en sevdiğim şey:KK43:(
hemen bisküvileri kırdım sütünü şekerini kakaosunu yağını koydum elimede eldiven geçirdim ki elime bile bulaşmasın diye yoğurdum allahım o nasıl bir kokuu deliricektim
o sıradada fırında tavuğum pişiyo o pişerken hemen 5 dakkada yapıp atiim şunu dolaba dedim demez olaydım yemeğini ye öyle yap deli karı
o anda hani iyi melek kötümelek çıkarya iki yandan biri bi lokmacık tadına baksan noolur canım hiçbişey olmaz ye ye ye dedi diğeri bu zamana gelene kadar ne badireler atlattın sakın yenilme bak az kaldı dedi
hemen ikisinide defedip dolaba attım sağsağlim pastayı ama içim gitti yaa ağlııcam şimdi başlarım montine senin dedim içimden sonrada nasıl geldin bu kiloya montine başlayarakmı dedim dedimde dedim ama başardım neyseki :roflol::roflol:
bundan kellü o pstanın servisini bile yapmııcam kocam yapsın bba oğul zıkkımlansınlar:roflol:

ufff ne nefis mücadelesinin en iyi örneğide bende olsa gerek dün annemin doğum gününde yaptım ben eşim yerken pastanın içine düşücem nerdeyse verdi bir çatal azıcık ye bir yerin şişecek diyor yok dedim yiyimde monti amcam kızsın...ama varya eve gidince ben bir fenalaş kanşekerim düşmüş kızlar tansiyonumda tabi süt içtim tarçınlı ama kesmedi tabiii uyumuşum sonra kıvrana kıvrana... eşim diyorki hep pastalardan bahsettin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Çok iyi anlıyorum yani tatlım seni ama bozmak yok yola devam :lepi::lepi:
çok sağol canım benim aben ablanında dediği gibi bir ay beklemedeğim bu hafta kırıcam inşallah zincirleri çok sağol :1hug:eek:puyorumnanaktan

tamam tatlım sen bilirsin...

Abla Çiçek benden önce davranmış :)
Maytap tebrik ederim kuzum. Süpersin valla ne diyim.

Dün akşam benim zilloşta babasıyla browni yiyor geldi yanıma uzattı ağzıma. "bu bitecek itiraz etme anne" demez mi. Ay zor savdım başımdan. Ne yapsın annesi ona öyle yapınca çocuk da öğreniyor :)

:lepi::lepi: kimin kızı nede olsa kaydirigubbakcemile3

liste çok güzel olmuş çaglayancım ellerine saglık tatlım a.s.

saol canım beğenmene sevindim opuyorumnanaktan

tatlış boyun çok güzelmiş..kıskandım kııısŞeniz

sende kısa sayılmazsıncanım hem kadın olmanın avantajı giyeriz 10cm topuklu ayakkabı ohhh hemen boyumuz uzar tabi ben hiç topuklu giyemiyorum eşimle aynı boydayız çünkü :sinifsinif:

Bugün içinde takımda olup kilo bildirimi yapmayan varmı kızlar,aeben abla için ben birliste yapıp gönderdim ama.Unutmadı diymi kimse kilosunu yazmayı :))

Bugün yediklerimi yazayım kızlar yarın giremem çünkü.
Sabah
1 domates, 1 buğday ekmek, 1 kk peynir, 7 dal maydonoz, 1 dilim salatalık

Öğlen
Semizotu yemeği, yoğurt ve az salata

Ara
10 kadar erik

Akşam
Salata yicem ton lu ve ayran

cicekcim benim kilomu 61.9 yazmissin o gecen cumaki kilomdu
bugun 61 geldim sositososito
degistirebilicenmi :1hug:

MoNtıGnAc SaĞlıKLı BeSlEnMe KaMpI

:nazar:|***KK Nick***|*BaŞlAmA TaRiHi***|***BaŞlAnGıÇ KilO***|***Şu AnKi KiLo***|***ToPlAmDa VeRiLeN***|***HeDeF KiLo***|***ıdEaL KiLo***|***BoY***|

1|AeBen | |69|61.5|7.5 |60| 60 |
2|CaGlAyAn CiCeK |09.04.2010 |86|76.5|9.5 |65| 55 |1.68|
3|MmMf27|30.03.2010 |62.8|55.2|7.6 |53| 51 |1.62 |
4| NaRiN_NaZeNiN|14.05.2010 |75|73.8| 1.2 | 65|59|1.65 |
5| BeBiK85|22.03.2010 |66.2|59 |7.2 | 50| 50 |1.58 |
6| ReFeRaNs|17.10.2009 |77.4|67.3| 10.1 |65 | 62 |1.72|
7| SuLtAn GiBi|15.01.2010 |66.0|59.0|7 | | |
8| ırEm ÖzGe|05.04.2010 |77.8|73.5|4.3 | 65| 51 |1.59 |
9| SiMeReNyA| |92|88.4|3.6 |70 | 65 |
10|NaZ |12.02.2010 |66.8|62.5|4.3 |52 | 54 |1.58|
11|SaMaNyOlU |15.01.2010 |66.7|64| 2.7 | |
12|AkReP33 |29.03.2010 |72.9|69.8| 3.1 | 55 | 52 |1.60|
13|IcIr |03.04.2010 |68.2|63.0| 5.2 |60 |52|
14| EdDoRas|09.04.2010 |72.5|70| 2.5 | |
15|CaMlICa |12.04.2010 |67|61|6 |55|51 |1.61 |
16|CuEcA|02.04.2010|61.1|57.2|3.9 |56 |
17|ıkRaA|26.04.2010 |83.7|83 |0.70 |70 |70 |1.72|
18|FgUleR|01.05.2010 |92.8|92.0|0.80 |69 | 59 |
19|YaRıŞçI|12.05.2010 |69| | | |
20|NeSlıhAn165|12.04.2010 |83.9| 80.3|3.6 | 70 | 64 |1.70 |

düzeltim canım kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Günaydın canım.sen 2.aşamadasın diymi onun için bu kadar çok tatlı yedin :eek:lmaz: ama bence 1 hafta içinde yapılan kaçamakların çok olmuş gibi geldi.bilmiyorumkismile amcam kaçamak yapın diyor ama sen nerdeyse hergünü kaçamakla bitirmişsin tatlım bence önümüzdeki haftayı çok düzenli beslenerek geçirki bu yediklerin + hanene yazılmasın çünkü çok güzel kilo verdin amcamda sende...
Aeben ablamın pc bozukmuş dün nazlı söylemişti burda.gelse keşke artık ya..burası onsuz hiç olmuyor
Sopalarını ve bize kızmalarını özledim artık kaydirigubbakcemile3

2.aşama ancak bu kadar katledilebilirdi bu hafta işşallahhhh çok düzenli beslenicem umarım bi aksilik olmaz Allah ım bana ve tüm monticilere bol bol dirayet ver işşaaaalllaaahhhhhguclubacismile

Boyum 1.74 ama ideal kilo ne anlamadım o yüzden yazamıyorum:1no2:

Bide Aebenimmmmmm hoşgeldinnnnnnnnnn bırakma bidaha biziiiiiiiiii

Dünkü Menüm

Kahvaltı Öncesi
1 elma

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta,1domates,1salatalık,kkdan fazla peynir

Ara
1 elma

Öğle
Tavuk güveç,salata,ayran

Ara
Tarçınlı kakaolu süt,5badem,2kkayısı (farklı zamanlarda yedim)

Akşam
Ton balıklı salata,yoğurt

Ara
4 çilek

Su:3-3.5lt 2 kupa yeşil çay

(araların çok fazla olmuş demeyin dün kanşekerim ve tansiyonum düşük geziyordum,onun için çok arayla kendimi dinç ve ayakta tutmaya çalıştım)

2.aşama ancak bu kadar katledilebilirdi bu hafta işşallahhhh çok düzenli beslenicem umarım bi aksilik olmaz Allah ım bana ve tüm monticilere bol bol dirayet ver işşaaaalllaaahhhhhguclubacismile

Boyum 1.74 ama ideal kilo ne anlamadım o yüzden yazamıyorum:1no2:

Bide Aebenimmmmmm hoşgeldinnnnnnnnnn bırakma bidaha biziiiiiiiiii

internet'te idael kilo hesaplayacılar var yani senin hedefinden hariç,normalde vucudun kaç kg da olması...

günaydın kızlarrr

kaç gündür yine çok yoğunuz bir türlü giremedim montiye devammm....
dünde tartıldım ama bir türlü yazamadımm...kilom bu hafta 79,8 dir...Aeben ablam inş. geç kalmadımmm...

Çağlayan çiçekçiğim benim ideal kilom 64 boyumda 1,70 dir bu şekilde ekleyebilirsin...

Ben kaçar bugünde işler yoğun ....Hoşçakalınnn....

günaydın kızlar
günkü menüm
sabah tambuğ.ekmekeğine yağsız peynirle tost yarım domates

öğlen peynrli yumurta salata

akşamda meyve tabağı yaptım kendime yemek istemedi canım bilmiyorum doğrumu yaptım
7 çilek yarım elma 1 kivi

günaydınlar herkese

dün yediklerim
3 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
1 bardak süt

ara
2 adet gün kurusu

öğlen

1 parça haşlanmış tavuk
salata
ayran

ara