Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada bayanlar bir şeye daha dikkat çekmek istiyorum müsade ederseniz;
kitapta mantar için özel bir başlık açılmış ve ağırlık verin denmiş, demekki önemli bir besin
hazır baharda geldi mantarcıklarda çıkmaya başladı bence market alış verişlerinizde mantarı da unutmayın derim. bir de bu mayayı da saç dökülmesi vs. gibi riskleri engellemek için en azından haftada 2 kere ekleyin derim ben şimdi 1 çay kaşığı yutmaya gidiyorum suylaa:KK66::eek:
EVET MANTAR SÜPERBıR BESıN DEGERıDE ÇOK DÜŞÜK 15 O YÜZDEN HEM BESıN HEMDE DENGELEYıCı OLAK KULANILMIŞ ....
özel başlıkı var bende yok o başlık ..
slm kıslar...herkes montisine dört elle sarılmış durumda walla süpersiniz...kaydirigubbakcemile5
sultanım aebeni gerçekten dinle tatlım spor konusunda (diğer her konudada olduğu gibi tabii) sporsuzda veriliyor fakat etler sarkıyor tatlım,gevşek gevşek oluyor kolun bacağın sütlaç gibi lımbır lımbır..ve sporsuz verdiğin 5 kiloyla sporla verdiğin 3 kilo arasında dağlar kadar gçzle görülür fark oluyor.sıkılaşıyorsun sporla birlikte diyet yaptığında.sadece diyetle sıkılaşmana imkan yok.çok gençsin kolun bacağın yumuşar pörsük görünürsün verdiğin kilonun kıymeti kalmaz.yaşın fazla görünür.ben o kadar kilo verdim ve sporu bir yaşam biçimi haline gitrdim artık yapmadan duramıyorum başıma ağrılar giriyor inanki,kan deveranım beni rahatsız ediyor spor yapmayınca içimde alevler geziyor sanki.bunu sadece zayıflarkende yapmayın,her yere yürüyerek gitmeyi alışkanlık haline getirin.çünki sadece kilo verirken yapıp verdikten sonra bırakırsanız kilo geri gelmese bile hooop vücut diriliğini yitiriyor ve otomatik olarak ve kilo almış gibi görünüyorsunuz.havalar ısındı,ben çocukla kendimi zor tutuyorum evde,her gün çocuklar gibi dışarı çıkmassam evde boğulacak gibi oluyorum.hem oksijen soluyarak tempolü yürüyüş yapmak metabolik hızınızı arttırarak yağ yakımına büyük katkı sağlıyor bunuda unutmayın şekerler..düzenli olarak spor yapamıyorsanız bile yürüyün....yürüyün...yürüyün....en ucuz ve sağlıklı spor biçimidir.ne salon parası vardır,ne yeri nede saati vardır ,hepsini siz belirler ve yaparsınız,yeterki isteyin....
a.s:lepi::lepi::teytey:
bu arada benimde hafta sonu müzik dinletim olacak şehit ailelerine yönelik bir prokotolde...mecburen öğlenden sonram ve tüm gecem orda geçecek,hem bir gurubu yöneteceğim hemde tek kişilik dinleti olacak ve dolayısıyle nerdeyse tüm günümü orada geçireceğim için ne yiyeceğimi düşünüyorum.otel menüleri çok yağlı ve ağır şeylerle dolu naapsamki???
ZıLıM BU KONUDA çok iyi çözümler bulursun buna eminim .... eger darda kalırsan yagından mada gl endeksine dikat et en azından fazla yağları depo etmessin
slata mutlaka vardır menüde canım okadar telaş etme bence sen bulursun bi yolunu ..yerimsenibenolumunekankayizsmile
Saol aeben abla. Bu sefer kalıcı buradayım işallah da bişiy sorucam illa Cuma kilo bildirmek gerekli mi? Dediğim gibi ben 30 nisandan önce tartılmayı düşünmüyorum da.

.
1 ay tartılmıycakmısınız yani..-tatlicadiarzu- çok uzun canım ya an azından haftada tartılın gidişatınızı görmüş olursunuz ....
iremcim bu sana kalmış sana zorla tartıl diyemeyiz dimi nasıl rahat edeceksen güzelim .....:1hug:önemli olan yağlarımıza açtıgımız savaş....:lepi:

kolay gelsin hadi bakalım burdan uzaklaşma bi daha madem hazır yarışada girilmiş bu metive eder seni.:1rolleyes:

bu arada benimde hafta sonu müzik dinletim olacak şehit ailelerine yönelik bir prokotolde...mecburen öğlenden sonram ve tüm gecem orda geçecek,hem bir gurubu yöneteceğim hemde tek kişilik dinleti olacak QUOTE]
delikafaduldenne güzel canım tv de yada nette izleme imkanımız varmı zilim ....:1hug:

1 ay tartılmıycakmısınız yani..-tatlicadiarzu- çok uzun canım ya an azından haftada tartılın gidişatınızı görmüş olursunuz ....
iremcim bu sana kalmış sana zorla tartıl diyemeyiz dimi nasıl rahat edeceksen güzelim .....:1hug:önemli olan yağlarımıza açtıgımız savaş....:lepi:

kolay gelsin hadi bakalım burdan uzaklaşma bi daha madem hazır yarışada girilmiş bu metive eder seni.:1rolleyes:

Canımcım tartılınca verememişsem moralim bozuluyor bırakıyorum diyeti. Tartılmazsam en azından moralim bozulmaz. :kedi:

kıslar ilk sayfadaki deger tablosunu yeniledim ve 35 üstündeki bazı yiyecekleri (mor olanlar ) işaretledim yanında dengelediginiz sürece .arada bir yiyebilirsiniz ....
eskitablo henüz duruyor eksikleride oraya aktaracagım vaktim olunca ....

şimdilik benden bu kadar ...... cumaya az kaldı hadi bakalım ..

Son düzenleme:
aebenim aradım organzasyon şirketini öğrendim menüyü zemuszemus ara sıcakları hep kızartma ve şarküteri ürünü dolu (jambonlar,kızarmış sosisler,patates kroketler,sigara böreği klasik domates,salatalık beyaz peynir) bunlardan sadece domates peynir slatalık uyuyoronlarda birer dilimciktir kesin..benim kuzu gibi otladığımı bilmiyorlar tabii birer dilim koymuşlar sempatiksalakcinni menülerindede bonfile,kaburga dolması, mevsim salatası varmış ve içecek...ben parça et yemiyorum,köfteye ve dönere bile zor alıştım evlenince..(şimdi seviyorum da eskidn yemezdim onları bile) yani menüdede beni doyuracak bişey yok...dayanırım artık salataya ,yanımada bişeyler alırım..adama ben bunları yemiyorum dedim ayarlarız hocam bunlarlal sınırlı kalmak zorunda değilsiniz biz gelecek gurup için özel menü hazırlıycaz zaten dedi ama o menüdede yiyebileceğim bişey yoksa diye çantama bişeyler koyarım ben...
izleme imkanınız tv bilmiyorum cnm yerel basın olur zaten olsa bile,onuda içeri alırlarmı bilmiyorum çoğu yer almıyor basını...nettede olmaz diye tahmin ediyorum ama mutlaka birileri kameraya çekecektir,elime geçirebilirsem paylaşırım burda sizinle...gurupla piyano tek başımada keman resitali vereceğim...600 kişilik salona...:eek: tek çıkmayalı uzun zaman oldu 8 ay kadar heyecanlandım valla şimdi.en son okul kapanırken veda gecesinde çıkmıştım top gibi göbişle hihoyyyt

aebenim aradım organzasyon şirketini öğrendim menüyü zemuszemus ara sıcakları hep kızartma ve şarküteri ürünü dolu (jambonlar,kızarmış sosisler,patates kroketler,sigara böreği klasik domates,salatalık beyaz peynir) bunlardan sadece domates peynir slatalık uyuyoronlarda birer dilimciktir kesin..benim kuzu gibi otladığımı bilmiyorlar tabii birer dilim koymuşlar sempatiksalakcinni menülerindede bonfile,kaburga dolması, mevsim salatası varmış ve içecek...ben parça et yemiyorum,köfteye ve dönere bile zor alıştım evlenince..(şimdi seviyorum da eskidn yemezdim onları bile) yani menüdede beni doyuracak bişey yok...dayanırım artık salataya ,yanımada bişeyler alırım..adama ben bunları yemiyorum dedim ayarlarız hocam bunlarlal sınırlı kalmak zorunda değilsiniz biz gelecek gurup için özel menü hazırlıycaz zaten dedi ama o menüdede yiyebileceğim bişey yoksa diye çantama bişeyler koyarım ben...
izleme imkanınız tv bilmiyorum cnm yerel basın olur zaten olsa bile,onuda içeri alırlarmı bilmiyorum çoğu yer almıyor basını...nettede olmaz diye tahmin ediyorum ama mutlaka birileri kameraya çekecektir,elime geçirebilirsem paylaşırım burda sizinle...gurupla piyano tek başımada keman resitali vereceğim...600 kişilik salona...:eek: tek çıkmayalı uzun zaman oldu 8 ay kadar heyecanlandım valla şimdi.en son okul kapanırken veda gecesinde çıkmıştım top gibi göbişle hihoyyyt
delikafadulden

zilim kırmızılı yerlere dikkat bularda azda olsa seç et türünü çok sevmem dedin ama azda olsa ye bence tok tutar aç kalma bak 600 kişinin önünde ....
sabahta ekmegini bol ye gün boyu enerji versin sana ....olumunekankayizsmile

Bu gÜn maytap yokmu banamı Öyle gelıyor umarım dÜŞÜmdÜgÜm gıbı deyıldır.....

NeslıhaN bacım gel altta durma .

harika akrebim harika ......alkisalkisalkis
tek uyarın akşam menünün saati biraz geç olmuş ...bide kırmızı eti öglen yersek daha iyi olur .... ama geç yatıyorsun galiba ... sonrasında ara olmamsıda dengelemiş iyi olmuş ..
yanlız miktarlarıda belirtirsen daha iyi yorum yapma şansım olur .olumunekankayizsmile

tatlışım akşam 8:30 u buluyor evde olmam..
hiç yemesem de olmicak..
ama geçen hafta da bu saatte yiyerek akşam hiç yemediğim zamanlardan daha çok kilo verdim..
demekki geç saatte olsa doğru beslenme işe yarıyor..
miktarları da yazarım bundan sonra tamam tatlışım..
ama doyana kadar yiyorum yanizemuszemus

tatlışım akşam 8:30 u buluyor evde olmam..
hiç yemesem de olmicak..
ama geçen hafta da bu saatte yiyerek akşam hiç yemediğim zamanlardan daha çok kilo verdim..
demekki geç saatte olsa doğru beslenme işe yarıyor..
miktarları da yazarım bundan sonra tamam tatlışım..
ama doyana kadar yiyorum yanizemuszemus
AFıYET OLSUN AKREP.....kaydirigubbakcemile5

BıRı BENı KOVALASIN YA YOKSA ÇIKAMIYCAM ......

BıR ŞııRıMLE VEDA EDEYıM BARı....

Birben daha var şu kapını ardında .
benden habersiz ..
sıgınıp isyanlara coşacak belkide bensiz.
ama yok yanında bir nefes benden habersiz.
ey kader al bahtımı
çal karalar baglamadan müjde çanlarını .
ıssız bir kaldırım kenarında nefessiz kalmadan önce...

Son düzenleme:
Bu gÜn maytap yokmu banamİ Öyle gelİyor umarım dÜŞÜmdÜgÜm gİbİ deyİldİr.....

NeslİhaN bacım gel altta durma .

tabiki değil aebencim aşkolsunbayanssulusmile
buralardayım okuyorum sabahtan beri sorucak bişey kalmayınca tıkandım:roflol:
menümü vereyim bare
sabah 7 klasik kahvaltı
bu asabah ekmeğimi kızarttım
peynir-zeytin-domates-salatalık
çay

ara 1 kuru kayısı yarım ceviz yarım portakal

öğlen
2.00

hodanlı 2 yumurta
2 domates
1 bardak ayran

ara yapmayı düşünmüyorum karnım şiş şiş
akşam dünkü gibin
tavuklu mntar yoğrt salata

kızlar su mantarı nasıl yapıyorsunuz yumurtalı soganlı donateslı bıberlımıı ?

slm kıslar...herkes montisine dört elle sarılmış durumda walla süpersiniz...kaydirigubbakcemile5
sultanım aebeni gerçekten dinle tatlım spor konusunda (diğer her konudada olduğu gibi tabii) sporsuzda veriliyor fakat etler sarkıyor tatlım,gevşek gevşek oluyor kolun bacağın sütlaç gibi lımbır lımbır..ve sporsuz verdiğin 5 kiloyla sporla verdiğin 3 kilo arasında dağlar kadar gçzle görülür fark oluyor.sıkılaşıyorsun sporla birlikte diyet yaptığında.sadece diyetle sıkılaşmana imkan yok.çok gençsin kolun bacağın yumuşar pörsük görünürsün verdiğin kilonun kıymeti kalmaz.yaşın fazla görünür.ben o kadar kilo verdim ve sporu bir yaşam biçimi haline gitrdim artık yapmadan duramıyorum başıma ağrılar giriyor inanki,kan deveranım beni rahatsız ediyor spor yapmayınca içimde alevler geziyor sanki.bunu sadece zayıflarkende yapmayın,her yere yürüyerek gitmeyi alışkanlık haline getirin.çünki sadece kilo verirken yapıp verdikten sonra bırakırsanız kilo geri gelmese bile hooop vücut diriliğini yitiriyor ve otomatik olarak ve kilo almış gibi görünüyorsunuz.havalar ısındı,ben çocukla kendimi zor tutuyorum evde,her gün çocuklar gibi dışarı çıkmassam evde boğulacak gibi oluyorum.hem oksijen soluyarak tempolü yürüyüş yapmak metabolik hızınızı arttırarak yağ yakımına büyük katkı sağlıyor bunuda unutmayın şekerler..düzenli olarak spor yapamıyorsanız bile yürüyün....yürüyün...yürüyün....en ucuz ve sağlıklı spor biçimidir.ne salon parası vardır,ne yeri nede saati vardır ,hepsini siz belirler ve yaparsınız,yeterki isteyin....

haklısın cnm zaten benim en büyük eksigim sporu hayatıam atpate edemiyor olmam etim sıkı oldugu için şimdilik sarkma yok ama kilo verişim ilerldikce bunu riske atmamam lazım:eek: bi ara salano yazıyalım dedim bari mecburr olunc ayaprım diye ben kapalıyım sadece bayanların gittgi bi salon bi yerdne buldum oda dersane saatleerimle cakstı şimdi burata bi fit acıldı nasıl biyer bilmiyorum türkiye genelinde subesi varmıs acaba oraya mı gtsem off napsam aebenimde sende haklsın ben cok tembelim ya ender sarac bi programda en güzel yürüyüş sabah 6 ile 10 arası aksamda 18 ile 22 arası yapılırsa daha verim alınır demişti kac gündr sabah erkenden kalkıykm yürüyeyim diyorum kalkamıyorummafoldumben

zemuszemusŞeniz
sultan kıs bu hafta poponu kaldırıp biraz spor yapmanı istiyorum bak bunda ciddiyim hiç spor yapmıyorsun cadı . havalar düzeldi beliyorum başlar diye ama sende tık yok .... dövecem valla seni hadi bakalım bu hafta mutlaka yürüyüşlerini en azındaN EVDE TEPİNMENİ OKUYCAM ..benneyaptımkialsanaalsanasmile

MENÜN GÜZEL BEBİKİM ..
O ZAMAN SENİN BU SEBZE YEMEKERİNDE ET VAR YANLIŞ ANLMADIM DİMİ?
GÜZEL O ZAMAN BENDE HAP SEBZE YİYORSUN DİYE UYARAÇAKTIM ...
BEN PEK SEVMEN SEBZE VE ETİDE BERABERDE ...

birde beben ve eşim yesin diye neden patat katıyorsun sanki yemege patates katınca sağlıklı daha yararlımı oluyor bebişine ..benneyaptımki ben buna bi anlam veremedim canım . bence et kat sebzene bi sorun yok ama patatesi katmassan evdekileride daha sağlılı beslemiş olursun benden demesi.a.s
ikin vaktindeki arandada bi sorun yok canım merak etme yemek öncesi yarım satde yedigin yemege karışır hatta bu seni daha tok tutmuş olmalı akşam yemegi asnasında .

ondan sonrada ara yapmamaklada telafi etmişin günü zaten .

maşşallah zilim sen harika bir örneksin .......zemuszemus.

ablam cok haklsın ne desen bogazımı tutuyom ama tembel olunca popomu kaldırıp yürümüyom zaten yaprsam anca yürürüm öle egzersiz faln düznli yapamam ben ama söz yürücem bundna sonraŞeniz

yok canım benim diyetisyen başta şüphelenmiştim ama iyi çıktı sağolsunsositososito
her hafta yeni liste veriyor ve altına da iş nosunu cep nosunu ve mail adresini yazıyor. ben geçen hafta verdiğiniz menüyü uygulamadı dedim nedenlerini söyledim, keşke beni arasaydın yada hiç olmazsa mail atsaydın beklentilerine göre değiştirirdim yanlış anlaşılmaları kaldırırdık ortadan dedi ama ahh benim aptal kafamalsanaalsanasmile

benim kitabım içinde 1997 6. basım yazıyor. önsöz dede daha önce 2tane montinin beslenmeyl ilgili kitabı olduğu bazı yanlışları düzeltmek için fln bu 3. kitabı çıkardığı yazıyordu ilk kitabı iş yemekleriymiş, 2. kitapta yedikçe zayıflaymış ama okuyucu mektuplarına eleştirilere göre bir kitap daha çıkarmış.

tabiki sorarım canım diyetisyenime hem bende vazgeçmek istemiyorum çok mutl hissediyorum kendimi alışkanlık oldu bende de. en azından bir gün durup bir gün yerim. hem ender saraç çok tavsiye ediyordu günde 1 tatlı kaşığı keten tohumunu. p.tesi veya salı gideceğim aa tel açınca da sorarım yazarım sana

sagol suuracım şimdiden ayrıca diyetsyenien gercken hakszlık etmişşn böel sitedgin zamn ulsabilmen cok güzel hadi insl bi yazında okudum daah öncede kilo vermişşn şimdide yapabilrsin nede lsa bi kere basrmısın insl bu sefer kalıcı olur veridign kilolar giderde bi daha hiç gelmezkaydirigubbakcemile

suuram kitabın en güncel basımı 2001 de 1. baskısı olan ondada tekrar düzenlemeler yapılmış bende 20043. ve son basımı ..
yanlız verdigin bilgiler benimkindekiyle örtüşüyor .sorunyok yani...

kıslar okdar takılmayım evet ben işi sıkı tutun diye sizlere yasaklar koyyorum ama önemli olan süreklilik .. siz istikrarınızı kaybetmeden ve önemli yasaklarda uzak durusanız zaten sonuç alırsınız ...
sık olmamak kaydıyle arada bir 35. 40 degeri olan meyveden okadar etkilenmessiniz merak etmeyin...

yani arada kivi yiyebilir miyimkaydirigubbakcemile3 ablam bn zaten yanında genelde yeşil caya yada rezene faln içiyorum onlar dengeliyodr muhtemlen dimiolumunekankayizsmile

bu arada benimde hafta sonu müzik dinletim olacak şehit ailelerine yönelik bir prokotolde...mecburen öğlenden sonram ve tüm gecem orda geçecek,hem bir gurubu yöneteceğim hemde tek kişilik dinleti olacak ve dolayısıyle nerdeyse tüm günümü orada geçireceğim için ne yiyeceğimi düşünüyorum.otel menüleri çok yağlı ve ağır şeylerle dolu naapsamki???

cnm koly gelsin cok güzel gecicekltr aminim dinletin ahhh ögrenciyken hiç bir etkinligi kacrmazdım özellikle ünv müzik ögretemnliginin düznlegi dinletilere gitmeye bayılırdık arkdslarla:smiley-cool: kızlar o gün içi baya öneride bulunmus bn eminim sen bi seklde kurtarırsın gününü ama kendini sakın ac bırakmaŞeniz

mantar herseye cok yakısan bir sebze istersen sadece domates biber soganlı mantar sote yapabilrisn yada içine kusbası tavuk katıpta yapabilrisn cok güzel olur bide baharatlarla tatldrdın mı cokacimcoook bazen annem saplarını cıkarıp fırındada yapıyordu ama içine teryagı kasr falan tabi bize cısss sen bunu okumams olsempatiksalakcinni

Az önce bende kitabı siperiş ettim olayın tam içine girmem lazım artık:eek:
Zili şimdiden bol şanslar umarım çalabildiğinin en güzelini gösterebilirsin oradakilere..buyrunnnnnnnnn
Gelelim dün ki menüye pzrtesi salı ders saatlerimden dolayı çok kaydı ne yazık ki yarında böyle olacak neyse yazayım da bari yanlış bişiler yapmış olmayayım
7:00 portakal suyu limon eklentili

8:00 2dilim kızarmış ekmek
1 domates salatalık
1k.k peynir
1 kaşık zeytin ezmesi

13:30 Bir bardak süt

16:00 3avuç beyaz leblebi,ayran

18:00 4 şiş ciğer ufak ufak ama
bol salata
ayran
20:00 kafeinsiz kahve

merakla bekliyorum değerlendirmelerinizifisfisfis

AFİYET OLSUN AKREP.....kaydirigubbakcemile5

BİRİ BENİ KOVALASIN YA YOKSA ÇIKAMIYCAM ......

BİR ŞİİRİMLE VEDA EDEYİM BARİ....

Birben daha var şu kapını ardında .
benden habersiz ..
sıgınıp isyanlara coşacak belkide bensiz.
ama yok yanında bir nefes benden habersiz.
ey kader al bahtımı
çal karalar baglamadan müjde çanlarını .
ıssız bir kaldırım kenarında nefessiz kalmadan önce...

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Az önce bende kitabı siperiş ettim olayın tam içine girmem lazım artık:eek:
Zili şimdiden bol şanslar umarım çalabildiğinin en güzelini gösterebilirsin oradakilere..buyrunnnnnnnnn
Gelelim dün ki menüye pzrtesi salı ders saatlerimden dolayı çok kaydı ne yazık ki yarında böyle olacak neyse yazayım da bari yanlış bişiler yapmış olmayayım
7:00 portakal suyu limon eklentili

8:00 2dilim kızarmış ekmek
1 domates salatalık
1k.k peynir
1 kaşık zeytin ezmesi

13:30 Bir bardak süt

16:00 3avuç beyaz leblebi,ayran

18:00 4 şiş ciğer ufak ufak ama
bol salata
ayran
20:00 kafeinsiz kahve

merakla bekliyorum değerlendirmelerinizifisfisfis
vakit olarak düzensiz .tabi mecburiyetten canım anladım .. ama genede iyi idare etmişin dogrusu ..... leblebiyi yemek niyetine sayabiliriz mecbur kalınca ama et menüsüyle biraz yakın olmuş bidaki sefere böyle ögünlerin arasını en az3 saat tutmaya çalışalım bugünkünü anlıyorum dert etme oldumu ..:1hug:
menün gayet güzel olmuş ...
tabiki değil aebencim aşkolsunbayanssulusmile
buralardayım okuyorum sabahtan beri sorucak bişey kalmayınca tıkandım:roflol:
menümü vereyim bare
sabah 7 klasik kahvaltı
bu asabah ekmeğimi kızarttım
peynir-zeytin-domates-salatalık
çay

ara 1 kuru kayısı yarım ceviz yarım portakal

öğlen
2.00

hodanlı 2 yumurta
2 domates
1 bardak ayran

ara yapmayı düşünmüyorum karnım şiş şiş
akşam dünkü gibin
tavuklu mntar yoğrt salata
şindi benimde artık sana uyaracak bişiyim kalmadı .:nazar::nazar::nazar: yorum yapmayayım o zaman .kaydirigubbakcemile3maşallahın var maytap ...kaptın işi....alkisalkisalkis

sultanım yazmış ıcır mantarın her türlüsüserbest etli tavuklu domatesli yumurtalı senin zevkine kalmış ...cokacimcoook

bu günün raporu .

8 .30....kavaltı..
2 dlm. kızarmış ..tam buğday ekmegi.... 2 dl. peynir % 2.5 yağlı ..
salatalık,, domates .... z. ezmesi (az yağlı az tuzlu ).....

11 30 . 1 elma ..

14 30..öğle.
az balık... tonlu salata .... 1 dl. peynir.... 1kş. marmelat .

19. 30.akşam .
6 çilek .....
3 kpç. yeşil mercimek ... 1 domates... 2 kş yogurt .......

sabah 1 saat tempolu yürüyüş .
250 ip atlama ....
30 dk pilates ..

1 saatte akşam normal yürüyüş .....
2 lt su ....

bende kendime menümü degerlendireyim bari kimse yazmıyorya menünülerime yorum ....:dilcikar::dilcikar:

ben bu günü menümü ve sporumu pek begendim yaf...:kedi: valla keşke hergün böyle olabilsem ....boshayallersmile

iyi akşamlar kıslar....:1hug:

aebencim onlıne gözüküyosun bişi sorucam karnım acaip şiş neden olabilir biyerde hatamı yapıyorum acaba sorun ne sanki vermek şöle dursun bi 5 kg kadar almış gibiyim:KK43:

bu günün raporu .

8 .30....kavaltı..
2 dlm. kızarmış ..tam buğday ekmegi.... 2 dl. peynir % 2.5 yağlı ..
salatalık,, domates .... z. ezmesi (az yağlı az tuzlu ).....

11 30 . 1 elma ..

14 30..öğle.
az balık... tonlu salata .... 1 dl. peynir.... 1kş. marmelat .

19. 30.akşam .
6 çilek .....
3 kpç. yeşil mercimek ... 1 domates... 2 kş yogurt .......

sabah 1 saat tempolu yürüyüş .
250 ip atlama ....
30 dk pilates ..

1 saatte akşam normal yürüyüş .....
2 lt su ....

bende kendime menümü degerlendireyim bari kimse yazmıyorya menünülerime yorum ....:dilcikar::dilcikar:

ben bu günü menümü ve sporumu pek begendim yaf...:kedi: valla keşke hergün böyle olabilsem ....boshayallersmile

iyi akşamlar kıslar....:1hug:
ee şekercim meyveyle akşam yemeği aynı anda olmuş oluyomuydu olmuyodu peki neden oldu :eek:klava:ay sanada yorum yapılmıyoki şekercim

Hemen notlarıma ekledim aeben kuryemişle etin arası en az 3 saatbuyrunnnnnnnnn
Genede iyi idare etmişsin çok motive etti o motiveyle hemen bugünüde yazayım:))))))))))

09:45
2 dilim kızarmış ekmek
1 domates salatalık
1k.k peynir
1 tatlı kaşığı reçel

12:35
3 avuç beyaz leblebi

16:30
1tabak makarna 8dk haşlandı
yoğurt

19:30
Bir yumurta 4 kaşık salata