Monotonlaşan evlilik

Tenceresiz kaldim anne

Kendi farkında değil ama idolu oluyorum 🤘🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
56.624
294.712
İçim daralıyor sıkılıyor kızlar

10 yıl olacak evliliğimiz ne hediye ne sürpriz hiç bişey alistirmadi eşim sağolsun hep de der alistirsaydim hep isterdin falan diye
Kilolu biriyim yuzumun güzel olduğunu söylerler ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum
İçim daralıyor bunalıyorum bu ara

Hiç hoş güzel söz yok kolay kolay da söylemez eşim seviyorum iste daha napayım der

Bu ara da küşüz eşimle .çok bunaldım 16 gün oldu kuseli bugün sadece sarılmak istedi bana müsaade etsem ileride giderdi

Ama çok monotonlasti evliliğimiz

Ben sevgi ilgi istiyorum böyle hosluklar yapsın falan adam onu bırak sevdiğini bile söylemiyor bana doğru dürüst 3 çocuğum var ama yaşım daha 27 ve ben istiyorum ki özel hissettirsin bana beni

Eşim çok geri kafalı hediyelesmeyi iltifati bilmeyen biri en çok söylediği iltifat yemek sonrası eline sağlık

Bu aralar içim sıkılıyor bunalımda gibiyim çocuklar ev ustume üstüme geliyor sanki

Bana bı akıl verin bu adam yumuşar mi nasıl bana ilgisi artabilir

Ben 27 o 32 yaşında 10 yıllık evliyim bu arada. Fikir vermesenizde destek olun nolur çok sıkıldım ben artık.

Hediyeleşmek,iltifat bunları bilmemek insanı geri kafalı yapmıyor bir kere.Bu biraz da karakter.Kimisi karşısındakine saat başı iltifat eder,kimisi ömründe bir kere etmez.

Neden küstünüz ? 16 gün uzun değil mi ?

Ayrıca kiloluyum demişsiniz.Sağlığınız için diyete başlasanız iyi olmaz mı ?

aslında evlenmeniz gereken yaşta
10 yıllık evli çocuklu olunca
sıkılmaniz normal.
hayatı hızlı yaşayıp erken tüketiyorsunuz.
kadinliginizin yeni farkina varıyorsunuz.
hissettikleriniz normal.ilgi beklemenizde normal.
ama gel gelelim eşiniz bunların hiç birinin farkında olmayabilir.
ona hissettirin.bunu 16 gün küs kalarak basaramazsiniz.
konuşun ve sizi dinlemesini sağlayın.
anlamasını sağlayın.
içinize kapanmak yerine eşinizle birlikte daha keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz evliliginizi..

alıştırsaydım hep isterdin ne saçma bi savunma, iste ya da isteme böyle şeyleri eşinin gönlünü almak için severek isteyerek yaparsın, Allahaşkına ben bu konu da direten erkekleri anlamıyorum şimdi tek tıkla tek gül bile gidiyor bu kadar basit bu işler
neden küstünüz 16 gün çok uzun
kiloluyum derken kilon boyun kaç, zaten yüzün güzel diyerek mesajı vermiş sana ama bilemiyorum, zayıflasanda kendi sağlığın ve özgüveninin için zayıflamalısın

İlk yorumlarda aşağı yukarı anlamissiniz ne yaşadıklarını benim yasitlarim cafelerde konserlerde gezerlerken ben 10 yıldır evliyim belki bu koyuyordu bana inanın bilmiyorum
Şuan okudukca ağlıyorum kırıcı yorumlar gelmedi şuan a kadar lütfen azarlayici ve kırıcı yorumlar istemiyorum

Çünkü severek isteyerek oldu herşey
Hala da seviyorum çok şeyler yaşadım sadece dertleşmek istiyorum

Arife günü saçma bı sebepten kustuk benim haklı olduğum bı konuydu ve daha önce de aynı şeyleri yaşadık hak verdiğini söylemişti küsme sebebimize girmesek iyi olur çocuklarla ilgili olan konumdan da dolayı taninabilirim çevremde ama aldatılma falan değil ailevi sorunlardan tartıştık daha önce bana hakverdigi bişey için bu sefer bağırdı
Bayramda bayramlastim ama asla yanına sokulmadim o ğünden beri

Neden ağlıyorsunuz,ağlamayın.Daha genceciksiniz.
Eşinizle oturup konuşun bu sorunlarınızı,küs kalarak arayı soğutursunuz sadece,problemlerinizi çözmeye çalışın.Mesela siz iltifat edin arada,minik bir hediye alın belki kafasına dank eder o zaman.Boş vakitlerinizde çıkın başbaşa gezin,çocukları bırakabileceğiniz birisi varsa.Birbirinize vakit ayırın biraz.

Offf 10 sene oturmussunuz bu sekilde
Degisir mi bilmem. Gerci niye degissin adam, oturduysaniz bu sekilde mutlusunuz diye algiliyordur o.
Ben ona defalarca söyledik ilgi sevgi istediğimi bu yüzden anlatırken agladigim bile oldu tutamayıp kendimi

Esimde bende dışarda çok soğuk insanlar olarak gozukuruz ana bizle tanışan gelir gider misafirimiz olur seviniriz dışardan hep resmi duruşun eşimin de mi beklentisini düşürüyor acaba
Ama evde birbirimize sakalasan espri yapan tipleriz ikimizse

16 gün ondan adın atmasını bekledim hatalı çünkü.
3. Gebelikten sonra 92 kiloyum biraz yeme içme dikkat ederek 84 e düştüm daha da birşeyler yapmayı düşünüyorum
Sosyal biri değilim yalan değil eşim bı çok konuda basaramzsin diyen bı tip de değil
Dışarıdan yaşımın üzerinde gozukuyorum yaş olarak acaba beni yakistirmiyor mu yanına diye düşünüyorum bazen

165 boylarında mısın kadın ortalaması o olduğu için dedim bence unlu şekerli beslenmeyi keserek işe başla, kendi özgüvenin ve sağlığın için zayıfla
yani 3 çocukla sosyal olmak zor tabii, ama bunun için velilerle iletişimde olabilirsin, odağın eşin olmasın sosyal faliyetler için gözün kulağın açık olsun
bence 16 gün küs kalmamalısınız, normal davranmaya başlayarak onu hamle yapması için cesaretlendir derim

1.55 boyum sosyal değilim olmam da mümkün değil zaten
Bundan sonra cocuklarimi okula kendim götürüp getireceğim için belki okuldaki faaliyetlere katilabilirim
Mesela ben bı kacdir deniyorum hatasız kullanmak istiyorum ara sıra stop ettirdigim halde eşim babasına yapıyor yapıyor sürme işini beceriyor diyor babasına tam destek olmasada bazı konularda bana destek ama benim istediğim canım desin seviyorum desin illa çiçek vs değil beni önemli hissettirsin
Ben demedigim sürece seviyorum demiyor ben söylediğimde bende deyip geçiyor o kadar ozlemisimki onu yüzüne de bakmıyordum mecbur kalmadıkça

Geçen gün bişey konuşuyorduk gozlerim takılı kaldı esmin gozlerinde

Yuzune bakınca anladım çok özlediğim i

Bilemedim,zor bir durum. Ama madem bunca sene sikayetinizi soylediniz adam da tinlamadi keske rest cekseydiniz. Boyle yaparsan biter bu is diye. Simdi olmaz tabii,10 yil gecmis. En basinda soyleseydiniz keske

Bilemedim,zor bir durum. Ama madem bunca sene sikayetinizi soylediniz adam da tinlamadi keske rest cekseydiniz. Boyle yaparsan biter bu is diye. Simdi olmaz tabii,10 yil gecmis. En basinda soyleseydiniz keske
Arada sakalari esprisi olmasa cekilmezdi bu yıllar

Ozaman bu mesajı ona gönderin.
Dün sarıldı hatta aramizda çocuk yatıyordu çek kenara çocuğu yanıma gel dedi isteyen kendi gelir gelmek istemiyorum dedim geldi yanıma sarıldı falan ben baştan soğuk davrandim sarilmadim.
Sonra bende sarıldım özlediğim için yoksa affetmedinm seni dedim ya he her der gibi kafa salladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…