Miyomlu Hatunlar Kulübü

Kahveyle kayisi hosafi bide kayisi suyuyla yasiyorum nerdeyse ama hala bisey yok.doktorum lavman yap dedi onu yapicam
Lavmanla cikarsin canim tuvalete hosaf cok iyi gelmisti bana sonrada ishali durduruyum die muz yedim ama sen sakin muz yeme bi iki gun gecikmeyle cikiosun tuvalete yogurt ye bagirsaklari cok guzel calistrio

Merhaba ben ameliyat olali 10 gun oluo bende cok sukur sislik yok bu ameliyattan sonra abur cubur yememeye ve kilo almamaya dikkat edelim kilolu bayanlarda genelde myom oluo yuruyus yaomak cok iyi geldgini soyleyenler var benm dikislerimin ustu sis yinede boyle daha mutlugum

SON OLARAK HANGİ HASTANE VE DOKTOR YAPTI ÖĞRENEBİLİRMİYİM..TECRÜBELİ BİRİNDE YAPTIRMAK İSTİYORUM
Arkadasim ben 10 gun oldu myom ameliyato olali raporumda biri 15 cmlik 9 cmlik ve 5 cmlik myom cikarildi die yazio 28 yasindayim bekarim zekai tahir burak hastanesinde doc dr kuntay kokonali hocam yaoti ameliyatimi rahmim alinir die korkudan öluodum cok basarili bi ameliyatim olmus cok sukur kanamam dahi olmamis ankaraya bu konuda guvenebilirsin sen ben nasil her gun temizlik yapiosak zekai tahirdede bu ameliyati hocalar her gun yapiolar hastane eski onu soliyim dikisler eski usul yarin gdip dikislerimi aldrcam gr bir anca aldir tek kurus para daha almadilar baya da ilgilendiler ameliyat sonrasi daha onemli kendine bakican kilo almamaya dikkat et abur cuburu kestim ben

Bir ay gibi bir surece tamamen eski halime donmustum kilo konusuda alakasi bile yok ameliyatla kilonun yani kim soylediyse sacmalamis dinlenme doneminizde cok yerseniz kilo alirsiniz yani yemezseniz almazsiniz
Benim arastrmama gore hanimlar kilolu olursaniz ameliyattan sonra ayaga kala konusunda sknti yasanio fakat haddinden fazlaysaniz bi kac kilodan binsey olmaz ayrica ameliyat sonrasi kilo almamaya dikkat edin myom kilolu bayanlarda daha cok rastlanio meyve sebze agirlikli olarak beslenmek gerekio ben 10.gunumdeyim ilk gunden ititbaren kalktim sezeryan ameliyati gbi zaten duzenli yemek ve yuruyuss

Ne güzel Allah daha iyi etsin. Benim ameliyatım farklı geçti ama çoğu insandan. Sadece miyomlar alıp kapatılmamış rahim ters dönmüş ve yumurtalıklar yer değiştirmiş. Tekrar düzeltme yapmışlar. O yüzden zorluk çektim 1 ay boyunca ve karnım şiş olması normal dedi dr bende anlamadım. Hamile sanıyor görenler

Ama ben ameliyattan sonra çorap giymedim kendime dikkat etmedim. O yüzden bu şişlik olamaz mı hala giymiyorum

Gecer insallah bol yuruyus lazim kabiz olmamaya calis su ic bi de kayisi ye canim

Kızlar uterusta korpus sağındaki miyom bulunması rahmin bebegin olduğu yer mi oluyor ? Gebe kalmaya engel mi burda olursa ?

Kızlar tam bebeğin tutunma yerinde 5 cm lik miyomum vardı birtanede rahimin dışında 5 cm lik miyomum vardı hem açık hem kapalı miyom ameliyatı oldum 1 sene sonra ilk kez hamileyimm sakın geciktirmeyin kızlar ameliyatı kaç senedir boşuna beklemişim(

arkadaşım tebrik ederim. rabbim sağlıkla kucağında göstersin evladını

canım benimde 3 cmlik miyonum vardı tutunma yerine baskı yapıyor diye iki kere kapalı ameliyat oldum kazıma yapıldı. ama 6-7 ay sonra yine büyüme yaptı geçen dr kontrolümde drumda pes etti. açık ameliyat olmadığım için pişmanım ama o zamanda dr rahmin alınabilir kanama durmazsa dediler anlayacağın çaresiz kaldım tüp bebek için dr görüşmesine gidiyorum bakalım o dr ne diyecek bu durumun sonu ne olacak

Açık ameliyattan korkmayın ben hem açık hem kapalı ameliyat oldum ardından hemen polipte çıktı histeroskopi ile onuda aldırdım hemde araştırma hastanesinde ama doktoruma çok güveniyordum çok şükür ne rahimim alındı ne yapışıklık ne enfeksiyon oldu herşey yolunda gitti Rabbime şükürler olsun ki hamileyim Hepinize öyle çok dua ediyorum ki Rabbim bu yolda emek eden herkesin yüzünü güldürsün inşallah

Cnm evet derken rahimde bebegin oldugu yer icin mi evet dedin
Daha sonra doktora sordum arka tarafi oluyor demisti seninde mi ayni yerdi ? Ne gibi sorun cikardi bebek icin ?
Benimde tam bebek tutunma yerindeydi açıklamada sizin yazdığınız gibi yazıyodu
Miyomum varken hamile kalamadım hiç ben cnm aldırdıktan sonra kaldım

Bende bebegin tutunma yerinden tam rahim icinden kapali ameliyatla 3 tane miyom aldirdim,biri 12 cmdi,simdi hamile kalacagim gunu bekliyorum sabirsizlikla.1 tanede dusugum oldu miyom yuzunden

Bende bebegin tutunma yerinden tam rahim icinden kapali ameliyatla 3 tane miyom aldirdim,biri 12 cmdi,simdi hamile kalacagim gunu bekliyorum sabirsizlikla.1 tanede dusugum oldu miyom yuzunden

Bebegin tutunma yeri tıp dilinde nasil geciyor cnm yani uterusun tam neresinde oluyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…