Miyomlu Hatunlar Kulübü

Ben 28 yasindayim miyomum 9 ve 12 cm dediler ama emarda daha iyi goruruz dediler yillardir karnim şis gobekliyim sanirdim ama legen kemigimi tamamen kapladgini da soylediler hatta bi doktor hentbol topu kadar dedi bende zekai tahire gtcem insallah yarin Mahmut kuntay die bi hocadan randevu aldim bakalim dulariniz esirgemeyin

Ben 28 yasindayim miyomum 9 ve 12 cm dediler ama emarda daha iyi goruruz dediler yillardir karnim şis gobekliyim sanirdim ama legen kemigimi tamamen kapladgini da soylediler hatta bi doktor hentbol topu kadar dedi bende zekai tahire gtcem insallah yarin Mahmut kuntay die bi hocadan randevu aldim bakalim dulariniz esirgemeyin

Insallah bende yarin ankaraya gdiorum ilk zekai tahirdeki kuntay hocaya gozukecegim valla bi nebzede olsa icimi rahatlatiosunuz cok gecmis olsun serkan hocada aklimda kalsin tesekkur ederim
Ameliyattan sakın korkma cidden . Genel anestezi yapıp uyuyorsun zaten hiç anlamıyorsun bile. Sen ameliyat sonrasına çok dikkat et arkadaşım kendini gözetle. Ben çorap giymeye alışkın insan değilim malum havalarda sıcak giymedim karnım çok ağrıdı sancılandım hep. Bu aralar biraz daha iyiyim artık çok şükür Allah bütün olacakların şifasını versin

Amin sagolasin tavsiyelerin icin kendimize iyi bakmaliyiz o zaman

Valla bekletmeyin ins ameliyattan sonrada yazarim bi cesaret istio ben korkumdan 1 yil ertelettim aman erteletmeyin gderek buyuyo
Emin ol ameliyattan senden daha çok korkan biriydim ama kendini ve sağlığını düşünüyorsan gerçekten ameliyatını olursun. Ne kadar büyürse operasyonlar okadar riskli hale gelir bekletme hemen ol kurtul. Ben doktora dedimki bir kurtuluşu yokmu bu illetin ameliyat olmadan diye dr bana dediki Senin tek kurtuluşun bu ameliyatı olmak .... Anladın mı canım daha fazla bekletme

Nasıl oldun cnm

Bende 28 yaşındayım. 13 cm dejenere olmş bi miyomum var sanıodum ama rahimin arka duvarında 3 cm bi tane daha subseröz miyom varmış bugün 5. Günüm çok çok daha iyiyim. Ameliyattan önce karnım şişti ve içime çekemiyodum baskı ve ağrı yapıo ama şuan nasıl rahatım. Sadece yataktan kalkarken yatarken biraz dikkatli olmam gerekiyor. Ameliyat sonrası hamile gibi şişlik oluo karnın diyolar ama bende öyle bişey yok çok şükür. Ayaklarıma sıcak su torbası koyuyorum yatarken. Bence bekletme. Zekai tahirin infertilite bölümünde randevu al ordaki drlarla görüş. Genelde ameliyatlara doç. Dr.lar girio zaten. İçini ferah tut Rabbine tevekkül et her şey olacağına varıyor.

Sizin kaç gün oldu operasyon olalı baya sıkıntı çektiniz sanırım??
Ben yaklaşık 1 ay oldu ama karnım hala şiş. Ama benim sadece miyomlarım alınıpta kapatılmadı benim operasyonum farklı geçtiği için uzun sürdü. Zaten normalde de açık ameliyatlarda düzelme süreci 5 yada 6 haftadır. Benim böyle olmam zaten normal. Açık ameliyat oluyosun sonuçta.

Cok tesekkur ederim iyiki varsiniz kizlar valla nasil moralim bozuktu iyiki sizleri gordum burda icimi rahatlattiniz cok gecmis olsun canim benm Rabbim sifamizi versin bir daha da gostermesin insallah hepimize

Cok tesekkur ederim iyiki varsiniz kizlar valla nasil moralim bozuktu iyiki sizleri gordum burda icimi rahatlattiniz cok gecmis olsun canim benm Rabbim sifamizi versin bir daha da gostermesin insallah hepimize
Sende ol bir an önce kurtul. İnan anlamıycaksın Allah yardımcın olsun

Sende ol bir an önce kurtul. İnan anlamıycaksın Allah yardımcın olsun

Tabiki 2 ayı buluyo iyileşmek. Bende de şişlik var ama miyom varkende onun büyüklüğünden kaynaklı şişti karnım. İnşallah en kısa zamanda toparlanırız. Ameliyat olma konusunda karar veremeyenlere de Allah yardımcı olsn o kısmı da zor bir süreç.

En kısa zamanda sağlığıma kavuşursun inşallah canım. Gelişmelerden haberdar et.

Herkese tesekkurler bi iki saat sonra ameliyata girecegim herlesten dua bekliorumm kendinize cok iyi bakin operasyondan sonra gorusuruzz

İyiyim biraz daha ama karnım hala şiş pantolon giyemiyorum. Hala yan dönemiyorum fazla sırt üstü yatıyorum. Birazdaha zaman lazım sen nasılsın ?
ben daha iyiyim artık dışarı çıktım alışveriş yaptım filan ama yüzüstü ne zaman yatabiliriz acaba bunu şundan soruyorum ; ben epilasyon yaptırıyorum genital bölgeye ne zaman yaptırabilirim bunun için yüzüstü de yatmam gerekiyor ama süresini bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…