Miyomlu Hatunlar Kulübü

ben bu grupta en çok mızmızlananlardandım ama ameliyattan sonra gördüm ki hiç bişey yokmuş . bi süre dikkat edilmesi lazım ama onun haricinde eğer ameliyatta herşey yolunda gitmişse 15-20 güne toparlıyosunuz. ben dışarı çıktım alışveriş bile yaptım hatta hafif de olsa yükbile taşıdım . hareket çok önemli burda . evde sürekli oturunca kilo allmak kaçınılmaz . ben artık yavaş yavaş iniyorum evim şehir merkezinde 20 dk uzaklıkta ve ben gidiyorum yavaş yavaş

Merhaba canim arkadasim ameliyatim oldu gayet basarili gecti rahim falan da alinmadi korktugum kadar degilmis zekai tahirde kuntay hoca ya ameliyat oldum cok iyiler yara yeri sizlio bi de sonda biraz sknti verdi

Çok sevindm iyi olmana. Bende sonda dan yana sıkıntı yaşadım. Bi de gaz problemi 2 gün öldürdü beni ama şu an 9. Günün yan bile yatabiliyorm artk. Kendine dikkat et gaz sıkıntın varsa rezene filan iç ayaklarını sıcak tut. Hangi serviste yatıosn zekaide?

Jinekoloji bolumunde yatiorum cok cok tesekkur ederim hepinize benm gaz hemen cikti ama bende ishal oldum su an

Merhaba herkese. Rutin jinekolojik muayenede 10cm ve 4cmlik rahmin dis yuzeyinde iki tane miyom tespit edildi. Normal hic bir belirti yok, ne kanama fazlaligi, ne kabizlik vs. Jinekolog ile gorusecegim haftaya, ve o izlemem gereken yol haritasini belirtecek.
Merak ettigim bir sey var, damardan girip miyomu besleyen damari tikayan bir ameliyat turu var, o ameliyattan burada olan birileri var mi?
Istanbul'da onerdiginiz doktor var mi?
Henuz cocugum yok ve ilerde bir cocugum olsun istiyorum dolayisyla isinin ehli biri tarafindan ameliyat edilmek istiyorum. Bu yuzden onerileriniz onemli benim icin

Bir de internette gezinirken ibrahim saracoglu'nun coban cantasi diye otun cayini icin dedigi bir video izledim. BU kuru deneyen var mi? Yabanci sitelerde miyomdan dolayi kanamasi asiri olanlarin da bu otun cayini ictiklerini ve kanama problemlerine iyi geldigini okudum ama miyom uzerinde etkisi nedir bilmiyorum.

Bence vakit gecrmeden ameliyat ol damardan olma bence ben sezeryan ameliyati gbi oldum ki benmki cok cok buyuktu hic bir yerime zarar vermeden aldilar miyomu en buyu 15 cm 9 cm ve 5cm likti bendede sadece sık idrara cikma vardi kanamam cok olmazdi ankarada zekai tahir burak hastanesi bu ameliyati fazlanyapan bi hastane doc dr kuntay kokonali yaoti benm ameliyatimi gayet basarili gecti kanamam dahi olmamis cok sukur

Cay falan hikaye aldir kurtul bence ameliyat sonrasi biraz sknti her ameliyat gbi senin ameliyat daha kolay olur myom boyutlarin kucuk

Teşekkürler bilgiler için. İstanbul da olmak zorundayım ameliyatı, bakalım ne diyecek doktor. Geçmiş olsun size de ayrıca.

Geçmiş olsun phillym benimde kistim vardı doğumda aldı dr. Benim drum Konyada medline hastanesinde. İlle istanbul demezsen Fuat Demir drun adı.

Geçmiş olsun phillym benimde kistim vardı doğumda aldı dr. Benim drum Konyada medline hastanesinde. İlle istanbul demezsen Fuat Demir drun adı.

Tesekkurler tatlim, ama sanirim benim tek secenegim Istanbul. Buranin disinda baska yerde ameliyat olmam ailem burada cunku, mizirdanmami dinleyecek adama ihtiyacim olacak:) Tesekkur tekrardan ama.

Tesekkurler tatlim, ama sanirim benim tek secenegim Istanbul. Buranin disinda baska yerde ameliyat olmam ailem burada cunku, mizirdanmami dinleyecek adama ihtiyacim olacak:) Tesekkur tekrardan ama.
İnşallah kolayca sağlığına kavuşursun ve sağlıklı evlatlar dünyaya getirirsin dilediğince :)

Benimde rahim ici 7. 5cmlik miyomu çarşamba günü alınacak kapalı ameliyatla. Dualariniz esirgemeyin insallah herşey yolunda gider evladimiza kavusuruz bi an once

MERHABA, ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.. BENDE BUGÜN FARKLI BİR SEBEPTEN DOKTORA GİTTİĞİMDE 8,5 CM MYOM OLDUĞUNU ÖĞRENDİM..AMELİYATTAN SONRA KİLO ALIP SONRA BU KİLOLARIN GİTMEDİĞİNİ SÖYLEDİLER..VE NE KADAR SÜREDE İYİLEŞTİNİZ..CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

Bir ay gibi bir surece tamamen eski halime donmustum kilo konusuda alakasi bile yok ameliyatla kilonun yani kim soylediyse sacmalamis dinlenme doneminizde cok yerseniz kilo alirsiniz yani yemezseniz almazsiniz

Bir ay gibi bir surece tamamen eski halime donmustum kilo konusuda alakasi bile yok ameliyatla kilonun yani kim soylediyse sacmalamis dinlenme doneminizde cok yerseniz kilo alirsiniz yani yemezseniz almazsiniz
SON OLARAK HANGİ HASTANE VE DOKTOR YAPTI ÖĞRENEBİLİRMİYİM..TECRÜBELİ BİRİNDE YAPTIRMAK İSTİYORUM

Arkadaşlar yaklaşık 2 ay olacak neredeyse ve sezeryanla bu miyom ameliyatını oldum herşey yolunda çok şükür geziyorum iş yapıyorum yemek yapıyorum vs ama tek sıkıntım biraz kilo aldım malüm benim ameliyatım biraz sıkıntılıydı hemen toparlanamadım. Ama sürekli hareket ettim . Hala karnım şiş hamile gibi görenler hamile sanıyo moralim bozuluyor . Bu ameliyatı olanlarda bu şişliği yaşayan arkadaşlar var mı ? Normalmidir çok sıkıntılıyım

benim miyomum 1 degil 3 taneymis ve en buyugu 12 cm kadarmis doktor ameliyatta farketmis,cok zor bi ameliyat olmus,hastanede 2 gece kaldim ama simdi evdeyim ve iyilesmeyi bekliyorum,agrim her gun dahada azalcakmis bakalim insallah

Geçmiş olsun benımde karnım hala şiş 2 ay oldu
benim miyomum 1 degil 3 taneymis ve en buyugu 12 cm kadarmis doktor ameliyatta farketmis,cok zor bi ameliyat olmus,hastanede 2 gece kaldim ama simdi evdeyim ve iyilesmeyi bekliyorum,agrim her gun dahada azalcakmis bakalim insallah

Seninde zamanın var ama ameliyatın şekline göre iyileşme süreci değişiyor. Benim miyomlar rahmi ters çevirince ameliyat zahmetli geçmiş nasıl oldu bilmiyorum ama inşallah bidaha tekrarlamaz Allah herkesin bu süreçte yardımcısı olsun. Olanlarında olacaklarında inşallah operasyon kolay dıyorlar ama bu sezeryan olunca bakımı ve dikkat gerektiren bir ameliyat olduğu için kolay değil . Benim karnım şiş çok moralimi bozuyo . Dr arıyacağım ama korkuyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…