Miyomlu Hatunlar Kulübü

Kızlar hepinizi öyle güzel anlıyorum ki hepimiz aynı ameliyat korkusuyla deli gibi sorduk araştırdık okuduk ve hepimize doktorlar rahim alınmak zorunda kalabilirsiniz dendiği anda dünya durdu gibi gelip huzursuz yaşadık o güne kadar
Günlerce okudum araştırdım sordum soruşturdum bende ama inanın herşey ameliyattan çıkana kadar hiç korkmayın doktorunuz iyi güvenilir olsun yeter ben kasımda açık oldum 7 tane ile daha önce yazmıştım en büyüğü 13 cm di rahime yapışık. .. çok şükür güzel geçti ameliyatım açık yaptı doktorum kesinlikle kapalı yapmam dedi ... 2.5 saat sürmuş sonrasında çok şükür hemen toparladım korkmayın demek kolay biliyorum olmayana zor ama inanın korkmayın sadece benden size tavsiye sonrasında ağrı çekmemek ve toparlanmak adına ameliyattan sonra kendinize geldiğiniz anda yürümeye çalışın ne kadar çabuk ve fazla yürürseniz o kadar sonrası için iyi..,, hepinize geçmiş olsun çok..

Kızlar hepinizi öyle güzel anlıyorum ki hepimiz aynı ameliyat korkusuyla deli gibi sorduk araştırdık okuduk ve hepimize doktorlar rahim alınmak zorunda kalabilirsiniz dendiği anda dünya durdu gibi gelip huzursuz yaşadık o güne kadar
Günlerce okudum araştırdım sordum soruşturdum bende ama inanın herşey ameliyattan çıkana kadar hiç korkmayın doktorunuz iyi güvenilir olsun yeter ben kasımda açık oldum 7 tane ile daha önce yazmıştım en büyüğü 13 cm di rahime yapışık. .. çok şükür güzel geçti ameliyatım açık yaptı doktorum kesinlikle kapalı yapmam dedi ... 2.5 saat sürmuş sonrasında çok şükür hemen toparladım korkmayın demek kolay biliyorum olmayana zor ama inanın korkmayın sadece benden size tavsiye sonrasında ağrı çekmemek ve toparlanmak adına ameliyattan sonra kendinize geldiğiniz anda yürümeye çalışın ne kadar çabuk ve fazla yürürseniz o kadar sonrası için iyi..,, hepinize geçmiş olsun çok..
Çok çok geçmiş olsun gittiğşm doktır çok korkuttu ki bende sadece 1 tane var ve 4 cm burayı okuyunca daha da çok olabileceğini öğrendim

Acaba hangi şehşrdesin ve hangi doktıra ameliyat oldun

Çok çok geçmiş olsun gittiğşm doktır çok korkuttu ki bende sadece 1 tane var ve 4 cm burayı okuyunca daha da çok olabileceğini öğrendim
Ya ben 5 doktor gezdim ameliyat olana kadar hepsi mecbur oldukları için genel cümleyi kullanıyor rahimi almak zorunda kalabilirim die dio not geçiyorlar bilgilendirmek için güvenirseniz doktorunuza herşey güzel gidiyor önemli olan o güven duymak Allah'ın izniyle gerisi geliyor korkmayın olup kurtulun ben öyle diyorum herkese ...

Merhaba Hanımlar,
Öncelikle herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve kadınlar günümüzü kutluyorum.
Birkaç sorum olacak dönüşlerinizi bekliyorum.

1-İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir doktor var mı?
2-Zeynep kamilde ameliyat olan biri varsa hastane ve doktoru ile ilgili tecrübelerini paylaşabilir mi?
3-2017 yılı için özel hastanelerde laporoskopik myomektomi (kapalı myom alınması) ameliyat ücretleri hakkında güncel bilgisi olan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Geçmis olsun. Ben bir hafta önce ameliyat oldum. Anadolu yakasinda Alparslan Baksu ve Kadikoy şifada Fuat Demirci var amma ucretleri tuzlu galiba muayene 300 lira idi. Ben Gaziosmsmpasa Hastanesinde oldum. Kapali 10 bin açik 6 bin lira.

Kızlar laparoskopiyi adetin kaçıncı günü oldunuz? Benim adetim çok geç bitiyor. 13. Gün beyaz akıntıyı görebiliyorum. Dr 8. Ya da 9. Gün yaparız dedi.

Dudaklarım çatladı kremsi akıntım var. Adetım 6 gun geçtı 3 gun kahve reng lekke geldı adet oldum sandım oncaları gecikmastı. Lekenmem bitti mide bulantı halsızlik yaşiyorum. İkki gun sonradan kremsı akıntı başladı ve karnımde baya şiş hamilegibiyim idrar tes yaptım negatıv çıktı. Salı guni doktordan randavu aldım. Salıya kadar meraktan çatliyorum. Şubata çatlatma iynede almoştım ve doktorım miyom oluştı dedi. Ama son gitiğimda ultrasiyonda yok olmuş demişti. Bu halim neyin belirtısı acaba bilen varmı?

Gunaydın mumkunsa bizar anlatırmısın. Şu an bende oyle bişey yaşiyor olabilirmiyim acaba. Ne belirtilerin vardi?
Midem adete yakın aşırı derecede bulanıyordu
Kasık ağrım oluyordu
Hatta öğrüntü geliyordu
Lekelenme oluyordu adete yakın
Baya hamilelik belirtileri yaşıyordum her ay
Ameliyattan sonra hepsi yokoldu:)))

Midem adete yakın aşırı derecede bulanıyordu
Kasık ağrım oluyordu
Hatta öğrüntü geliyordu
Lekelenme oluyordu adete yakın
Baya hamilelik belirtileri yaşıyordum her ay
Ameliyattan sonra hepsi yokoldu:)))
Canım kusura bakma rahatsız ediyorum yine. Ama san adet

Yanlış oldu. Yani san adete yakın yaşiyiyordun bu belirtıleri diymi. Ben adetım biter bitmez başladı ve adetim normalda 6 gun çok gelirdi bu defa çok az yani lekelenme oldum. İlk defa akıntım var.

X