Miyomlu Hatunlar Kulübü

Korkma cnm ben 3 ay evvel hem açık hem laparoskopi ameliyatı oldum korkulacak kadar zor değil geçti bitti izi acısı bile kalmadı
Kendini strese sokma yok yere
katılıyorum iki kere kapalı miyon ameliyatı oldum korktuğum gibi olmadı şükürler olsun geçti bitti bile

Kızlar miyom ameliyatından önce Mr cektirdiniz mi. İlaçlı mi yoksa ilaçsız miydi. Mr sonrası herhangi bir rahatsızlık hissettinizmi. Lütfen yardim
Evet canım ben cektirdim hiç bir rahatsızlıktan hissetmedim 5 günlük ameliyatları çok şükür kurtuldum.

bugün samsun medikale Mehmet bilge çetinkaya hocaya gittim rahatlattı beni yanlız biraz kilo vermemi söyledi Nisan gibi olucam galiba ben. açık olmam gerekiyormuş 6-7 cm lik yatay kesiyle alabileceğimi düşünüyorum dedi muayeneye 300 tk verdim profesör farklı oluyormuş. ameliyat için fiyat vermedi kesin kararını ver onları konuşuruz dedi. planlamadan bişey diyemem dedi. doktorumu sevdim rahat bi hekim panik değil bi anda olup bitecek dedi.

cesurveguzel cesurveguzel mrb canım fakültede bu ameliyatları çok yapıyorlar istersen bir Oraya da gözük.ben handan hanıma oldum,bende kiloluyum ama kilo vermemi filan söylemedi ve kesi yapılmadan aldı benimkini çok şükür

cesurveguzel cesurveguzel kesi dediğim sezeryan' a gerek kalmadı,ilk önce sıkıntılı bir yerde dedi önce alttan almayı denicem olmasa sezeryan yapicam dedi ama sezeryane gerek kalmadı 4cm di benim

Bu arada ben izmirde egepol hastanesinden fiyat almıştım açık ameliyat için 1600-1800fiyat vermişlerdi

Bu arada ben izmirde egepol hastanesinden fiyat almıştım açık ameliyat için 1600-1800fiyat vermişlerdi
özel hastane sanırım çok iyiymiş ben medikal park ta olucam ama 6-7 binlerden bahsediliyor o kadarı beni sıkıntıya sokar aslında kredi de ödüyorum ev için öyle 2 bin 3 bin sorun olmazda

Çok fazla 6-7bin ne ameliyatı oluyorsunuz yani pes !evet izmirde gittiğim hastane özel hastaneydi o fiyati verdiler.(orda olmak istedim ama yalniz oldugum icin samsuna gelmek zorunda kaldim)medicana ya gittim onlarda fakultede olursam daha iyi olacagini soylediler.ama dediğim gibi fakültede bir ücret ödemedim çokta memnunum çok şükür.içine nasıl sinerse canım,hayırlısı olsun senin içinde biran önce sağlığına kavuşman dileğiyle. cesurveguzel cesurveguzel

Hayır değildi onu çok söylemişlerdi ama 1ay sonrasına randevu veriyorlardı benimde acildi durumum,2. Seçenek cemil kaymaz'a gittim ondanda çok memnun kaldım çok ilgili bir doktor E Eslasaydam

Çok fazla 6-7bin ne ameliyatı oluyorsunuz yani pes !evet izmirde gittiğim hastane özel hastaneydi o fiyati verdiler.(orda olmak istedim ama yalniz oldugum icin samsuna gelmek zorunda kaldim)medicana ya gittim onlarda fakultede olursam daha iyi olacagini soylediler.ama dediğim gibi fakültede bir ücret ödemedim çokta memnunum çok şükür.içine nasıl sinerse canım,hayırlısı olsun senin içinde biran önce sağlığına kavuşman dileğiyle. cesurveguzel cesurveguzel
hakkımızda hayırlısı inşallah ni atlatsaydık

Kızlar merhaba benimde biri 7cm biri 5 cm miyomum varmış rahime doğru olduğunu söyledi doktor ama bende adet düzensizliği, fazla kanama gibi belirtiler yok. Doktor risk olabileceğini söyledi. Benim gibi Miyomu olup adetleri düzenli olan var mi

Benimde rahim icinde 4 cm miyomum var,gebe kaldim buyudu dusuk yaptim,ama hic ara kanamam veya duzensizligim yok

Kızlar merhaba benimde biri 7cm biri 5 cm miyomum varmış rahime doğru olduğunu söyledi doktor ama bende adet düzensizliği, fazla kanama gibi belirtiler yok. Doktor risk olabileceğini söyledi. Benim gibi Miyomu olup adetleri düzenli olan var mi
Benimde adetlerim düzenliydi canim

X