Miyomlu Hatunlar Kulübü

Bizim cok.karisik canim ya 7 ay arayla iki defa kurtaj yasadim ilk bebegin kalbi duyulmadi miyomun hemen arkasindaydi gelismez drdiler zaten kalbi de duyulmadi 6 ay ara verdik bu arada patolojide mol gebelik oldugu ortaya cikti ilkinin neyse 6 ay somra tkrar hamile kaldim ama bu defa da bebegin kalbi durdu nedeni yok bilinmiyor kan pihtilasma genetik gibi testleri yaptiracagiz anlayacagin herkesin imtihani baska bu arada bir de miyom var tabi ona da adetin 2 ya da 3 gunu gel dedi basi yapiyorsa histereskopi yontemiyle alacaklarmis . Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Ben dusuk yapali 1,5 ay oldu,patolide bi sonuc cikmadi.simdide gebe kalmaya korkuyorum tekrar duscek diye.kendimi ameliyata hazirladim bu seferde yeri tehlikeli rahmin alinma ihtimali yuksek diyo doktorlar sasirdik kaldik ne yapicagimizi

Ben dusuk yapali 1,5 ay oldu,patolide bi sonuc cikmadi.simdide gebe kalmaya korkuyorum tekrar duscek diye.kendimi ameliyata hazirladim bu seferde yeri tehlikeli rahmin alinma ihtimali yuksek diyo doktorlar sasirdik kaldik ne yapicagimizi
Canim hic bebegin yok anladigim kadariyla bu cok zor bir karar hangi ildesin bilmiyorum ama ankarada iyi dr lar var bence oralra git mutlaka benim yengem rahim agzi kanseriydi rahmin alinacak dediler de baska dr a gitti kanserli yerler temizlendi rahmi falan da alinmadi çok şükür

İzmitteyim ben.ay masallah cok gecmis olsun.cok tavsiye edilen bi doktor var burda,sali gunu ona gidicem kismetse bakalim

BU arada cok ama cok gecmis olsun inanin neler yasadiginizi cok iyi anlayabiliyorum tez zamanda sifa versin rabbim bizim gibileride unutmasin

Kızlar tüp bebek seminerinde bitkisel kürlerin biryeri onarırken diğer yerleri bozduğundan bahsettiler neolursa olsun vücuda hiçbir bitkinin veya sebze neolursa yüklenmesi iyi değilmiş
Hormonları bozuyor bu defa da

Kibele33 Kibele33 Özlem canım miyom rahimde ana damarın üstünde senin muhtemelen hızlı büyümesi de onu gösteriyor
Kanama durmazsa rahimi almak zorında kalacaklarından dolayı bu riski sana hepsi söyleyecek..mesela benim damarlara çok yakın değildi hatta beslenemediği için iç yapısı bozulmuş çürümüştü..
Kararı senin vermen gerek ben olsam bir kez daha denerdim hamileliği sanıyorum rahim alınırsa geri dönüşü yok çünki
Allah doğru yolu göstersin yardımcın olsun canım

Canim hamileligi denersemde dusuk cok yuksek ihtimal hizli buyume yuzunden arada kalisim ondan ya zaten.artk gercekten bilmiyorum ne yapmam gerektigini..

Kızlar yazmak istedim çünkü 1 ay boyunca buralardan tut herbiseyi taradım okudum hatta kazıdım diyelim çünkü söylediğiniz bütün herşeyi hissettim korktum ama ameliyat olduğum anda hemen yazacagima kendime söz verdim çünkü biliyorum nedemek olduğunu. .. şimdi ben inanılmaz korku ve panik icindeydimi kalamam olursa yumurtaligima bişey olursa olurda ameliyat sırasında rahmin alinirsa ve ve. . Öncelikle yaklasik 5 miyom umarım vardı en büyüğü 10 cm gibi 5 doktor gezdim şuan ameliyat oldum ve çok iyiyim 5 gün oldu olun kurtulun herşeye engel doktor iyi olsun sadece şükür şuan israil aruh İzmir de doktorum mükemmel biri ertelemeyin inanın korkuldünya gibi değilmis

Bu arada açık ameliyat oldum büyük olduğu için ayrıca adet dönemim tam günümde oldu biraz ağrı sürecin fazla oldu ama hem adet hemde ameliyat iğne ve ağrı kesici ile iyiyim ama ayrıca benimde rahim dışında idi ve rahime yapisliktı dışardan kazdılar sanırım doktor herşeyi çok güzel geçtiğini soyledi yaşayıp görücem tabi hayırlısı ile umarım işinize yarar ben bu sozerine aradım taradım bir ay buralarda sonuçta çok önemli umarim herkes kurtulsun ...

Bu arada açık ameliyat oldum büyük olduğu için ayrıca adet dönemim tam günümde oldu biraz ağrı sürecin fazla oldu ama hem adet hemde ameliyat iğne ve ağrı kesici ile iyiyim ama ayrıca benimde rahim dışında idi ve rahime yapisliktı dışardan kazdılar sanırım doktor herşeyi çok güzel geçtiğini soyledi yaşayıp görücem tabi hayırlısı ile umarım işinize yarar ben bu sozerine aradım taradım bir ay buralarda sonuçta çok önemli umarim herkes kurtulsun ...
Canim geçmiş olsun.arastirma yaptığını yazmışsın,bilgin vardir.kadinlar kulübünden başka böyle sağlık üzerine site varmı bildiğin.ben hep bu siteye bakıyorum.google da arıyorum ama pek site yok.yazarsan sevinirim.

O kadar yazi okudum arastirdim aklima ne geliyosa neresi geliyosa ama benim durumumla ayni olan kimseye rastlamadim.cok ama cok enteresan bi durum bu.ve beni cok uzuyo

O kadar yazi okudum arastirdim aklima ne geliyosa neresi geliyosa ama benim durumumla ayni olan kimseye rastlamadim.cok ama cok enteresan bi durum bu.ve beni cok uzuyo
İllaki vardır senle aynı durumda olan biri de denk gelmemiştir sana cnm
Günümüz bilim teknoloji şartlarında rahim alınması hiç duymadım ama seninki tam nerde çok merak ettim

Tam rahim icinde orta yerinde duruyo benimki,5 cm ama gebe kaldigim an buyumeye basliyo.ilk gebeligim dusukle sonlandi,5 haftalikti 7,5 cm olmustu

Tesekkurer vallahi Google amcaya yazdım miyom ameliyatı DİE bütün sitelere girip çıktım doktoruma sor falan filan hepsine baktım işte elimden geldiği kadar

Candy şöyle bir durum var doktorum bana ameliyat günü vericegi gün Amerikadan yeni dönmüştü konferans ne tesadüf şansıma miyom üzerine geliştirilen bir ilaç Esmya 5mg tablet...
Bana sordu 6 ay kullanılan bir ilaç imiş anladığım kadari ile sen rahminin alınmasından tedirginlik duyuyorsun... ilaç İngiltere ruhsatlı Türkiye'de yok Amerika Almanya Canada vs ilacı sen getiriyorsun 300 $ kutusu sanırım bi araştir dilersen %60 kucultuyormus yok etmiyormuş belki işine yarar bilmiyorum ama ...

X