Miyomlu Hatunlar Kulübü

Kızlar merhaba benimde biri 7cm biri 5 cm miyomum varmış rahime doğru olduğunu söyledi doktor ama bende adet düzensizliği, fazla kanama gibi belirtiler yok. Doktor risk olabileceğini söyledi. Benim gibi Miyomu olup adetleri düzenli olan var mi
Benim en büyüğü 12 cm toplam 7 miyomum vardı canım ve 28 günde bir düzenli adet görüyordum ve normaldi herşey kanamalar tesadüf öğrendim göbek şişliğinden anlamadın mı die sordu doktor bende yoo göbek yaptım sandım Dedim :) risk derken ne kasdediyor onu öğrendin mi çünkü bütün doktorlar risk az da olsa var dior sonuçta söylemek zorundalar rahim ameliyatı

Hayır değildi onu çok söylemişlerdi ama 1ay sonrasına randevu veriyorlardı benimde acildi durumum,2. Seçenek cemil kaymaz'a gittim ondanda çok memnun kaldım çok ilgili bir doktor E Eslasaydam
Beni ona yönlendirmişlerdi gökalp beye ama ilk gittiğimde bana Ameliyata gerek yok şuanda Dedi 3 ayda bir kontrol olucaksın demişti 3 ay sonra gittiğimde acil ameliyat Dedi çünkü miyomum 3 ayda 2 cm büyümüş sonra güvenemedim Bende bi öyle bi böyle diyince banada 1250 demişlerdi orda fiyat
Ama daha sonrasında hiç Doğum yapmadığım için doktorun çok iyi olması gerektiğini keza gittiğim tüm doktorlar ve çevremde herkes bende dahil buna inandım o yüzden iyi bir doktora ameliyatımı oldum bende o yüksek rakamlarda ödeme yaptım geleceğim için önemli olduna inandığım için mecbur kalınca veriyoruz o paraları işte Malesef

Benim en büyüğü 12 cm toplam 7 miyomum vardı canım ve 28 günde bir düzenli adet görüyordum ve normaldi herşey kanamalar tesadüf öğrendim göbek şişliğinden anlamadın mı die sordu doktor bende yoo göbek yaptım sandım Dedim :) risk derken ne kasdediyor onu öğrendin mi çünkü bütün doktorlar risk az da olsa var dior sonuçta söylemek zorundalar rahim ameliyatı
Peki ameliyat nasil oluyor forumda okuduğuma göre genelde rahim alınmadan ameliyatlar başarılı oluyor böyle bir genelleme yapılabilir sanki

Peki ameliyat nasil oluyor forumda okuduğuma göre genelde rahim alınmadan ameliyatlar başarılı oluyor böyle bir genelleme yapılabilir sanki
Her ameliyatın riski var doktorlar bunu söylüyor zaten ben açık ameliyat oldum çokta başarılı geçti ameliyatım çok şükür ama bütün ameliyatlar kapalı açık iyi geçiyor hepimizin doktor da önemli tabi

Bugün zar zor medikal park ücret birimiyle görüştüm. bana 5-6 bin artı yatak ücreti oda 450-500 olur ve 2 gün yatışınız olur artı masraflar filan dedi . adam gibi bi ücret söyleyemiyorlar. sezeryan fiyatı neyse öyle olması gerekmiyor mu . miom ameliyatı böyleymiş vs bin tane laf dolandırdılar . benim doktorum profesör bununda etkisi oluyor galiba fiyata . tıp fakültesinden korkuyorum . enfeksiyon olayından . burası çok temiz bir yerdi ama ameliyat olayı ne olur bilemiyorum.

cesurveguzel cesurveguzel mrb canım fakültede bu ameliyatları çok yapıyorlar istersen bir Oraya da gözük.ben handan hanıma oldum,bende kiloluyum ama kilo vermemi filan söylemedi ve kesi yapılmadan aldı benimkini çok şükür
peçeli tatlım bugün ben bişey öğrendim benim gittiğim doktor aynı zamanda da tıp fakültesinde çalışıyor bende madem böyle bişey var bende tıpta olayım , özel hastaneye okadar para bayılmaya gerek olmasın dedim dedim . zaten sgk ya dünya para kesiliyor maaşlarımızdan özel hastaneye niye prim kazandırayım dedim. ama işin iç yüzü böyle değilmiş bu işlerden anlayan birisi bana aynen şöyle dedi. profesörler tıp fakültesinde ameliyat yapmıyor özelde yapıyor iki taraflı çalışmaları yasak zaten . onlar sadece ameliyata girip asistan ve yardımcı doçentleri yönlendiriyor burada amaç eğitimcilik yapmak , hastaya herhangi bir şey olursa sorumluluk kabul etmiyor . çünkü ameliyata elini sürmüyor dedi. canım sen emin misin handan hocanın ameliyatı kendisinin yaptığından asla seni kuşkulandırmak istemem . belkide handan hanım sadece tıp ta çalışıyordur ama böylede bir şey öğrendim paylaşmak istedim . bizim durumumuzda ameliyat ince yapılmalı rahim korunmalı ve miyomda kitle olması ihtimaline karşılık yayılma riski için önlem alınmalı vs yani uzmanlık gerektiren bir durumdayız biz bugün fazla para veririz belki ama riski minimuma indirmek lazım . elinden geleni yaptıktan sonra önce Allah'a sonra hekime emanetsin zaten ...

peçeli tatlım bugün ben bişey öğrendim benim gittiğim doktor aynı zamanda da tıp fakültesinde çalışıyor bende madem böyle bişey var bende tıpta olayım , özel hastaneye okadar para bayılmaya gerek olmasın dedim dedim . zaten sgk ya dünya para kesiliyor maaşlarımızdan özel hastaneye niye prim kazandırayım dedim. ama işin iç yüzü böyle değilmiş bu işlerden anlayan birisi bana aynen şöyle dedi. profesörler tıp fakültesinde ameliyat yapmıyor özelde yapıyor iki taraflı çalışmaları yasak zaten . onlar sadece ameliyata girip asistan ve yardımcı doçentleri yönlendiriyor burada amaç eğitimcilik yapmak , hastaya herhangi bir şey olursa sorumluluk kabul etmiyor . çünkü ameliyata elini sürmüyor dedi. canım sen emin misin handan hocanın ameliyatı kendisinin yaptığından asla seni kuşkulandırmak istemem . belkide handan hanım sadece tıp ta çalışıyordur ama böylede bir şey öğrendim paylaşmak istedim . bizim durumumuzda ameliyat ince yapılmalı rahim korunmalı ve miyomda kitle olması ihtimaline karşılık yayılma riski için önlem alınmalı vs yani uzmanlık gerektiren bir durumdayız biz bugün fazla para veririz belki ama riski minimuma indirmek lazım . elinden geleni yaptıktan sonra önce Allah'a sonra hekime emanetsin zaten ...
İyidere özelde ameliyat olunca %100 herşey normal olucak diye birşey yok,ameliyata girdiğimde başka doktorlarda vardı tabiki handan hanımdan ama ben narkoz aldığım için şu yaptı asistan dokunmadı diyemem handan hanım yaptı diye biliyorum ve zaten ameliyata girmeden önce o kağıtları imzalamiyormuyuz.ayrıca çok yeni evli olduğum için rahime zarar gelmesinden çok korkmuştum ben çok şükür birşey olmadı. Biraz karışık yazdım kusura bakma başım çok ağrıyor bu arada izmirdeyim özel bir hastanede fiyat almıştım sezaryen ücreti kadar tutuyordu medicalpark neden o kadar fiyat verdi enteresan!

bende anlamıyorum bu fiyat olayını. sen kurtulmuşsun çok şükür Allah bidaha göstermesin. sonraki operasyonun doğum olsun inş. benim çok kafam karıştı 28 inde göğüs ameliyatı var. narkoz işi bile kafama takılıyor. yıl içi 3 operasyon geçiricem. hepsi genel anestezi altında. hep karamsar düşünüyorum. ya öyle olursa ya böyle olursa diye. bi kurtulsam bende Allahın izniyle hayırlısıyla...

bende anlamıyorum bu fiyat olayını. sen kurtulmuşsun çok şükür Allah bidaha göstermesin. sonraki operasyonun doğum olsun inş. benim çok kafam karıştı 28 inde göğüs ameliyatı var. narkoz işi bile kafama takılıyor. yıl içi 3 operasyon geçiricem. hepsi genel anestezi altında. hep karamsar düşünüyorum. ya öyle olursa ya böyle olursa diye. bi kurtulsam bende Allahın izniyle hayırlısıyla...
canım benim baştan beri yazdıklarını okudum seni o kadar iyi anlıyorum ki bende bir türlü güvenebileceğim bir doktor bulamadım profosörede gittim devletede özelede fakülteyede hepsine gittim hiç birine içim ısınmadı hep ağlayarak eve geliyordum en son bi arkadaşım özel bi hastanede bi bayan doktor önerdi gittim beni rahatlattı ve hemen oldum ameliyatımı 12 gün oldu şimdi evdeyim korkulacak bişey yokmuş boşuna ağlamışım onca sene ilk uyanınca ağrı oluyo sonra ağrı kesici yapıyorlar sürekli hiç korkma tevekkül et Rabbime güven 131 defa hergün ya selam ismini oku rahatladığını faredeceksin korkulan şeylerden emin olmak için okunuyırmuş Rabbim kolaylaştırsın inşAllah:anne::KK51::KK19:

canım benim baştan beri yazdıklarını okudum seni o kadar iyi anlıyorum ki bende bir türlü güvenebileceğim bir doktor bulamadım profosörede gittim devletede özelede fakülteyede hepsine gittim hiç birine içim ısınmadı hep ağlayarak eve geliyordum en son bi arkadaşım özel bi hastanede bi bayan doktor önerdi gittim beni rahatlattı ve hemen oldum ameliyatımı 12 gün oldu şimdi evdeyim korkulacak bişey yokmuş boşuna ağlamışım onca sene ilk uyanınca ağrı oluyo sonra ağrı kesici yapıyorlar sürekli hiç korkma tevekkül et Rabbime güven 131 defa hergün ya selam ismini oku rahatladığını faredeceksin korkulan şeylerden emin olmak için okunuyırmuş Rabbim kolaylaştırsın inşAllah:anne::KK51::KK19:
İnş. sizin gibi insanlar insanın içini rahatlatıyor bi kurtulsam annem hasta ben hastanedeykn bişy olursa fln diye de korkuyorum çok muzdaribim bu konuda. siz özelde mi oldunuz. ne kadar ödediniz acaba.

İnş. sizin gibi insanlar insanın içini rahatlatıyor bi kurtulsam annem hasta ben hastanedeykn bişy olursa fln diye de korkuyorum çok muzdaribim bu konuda. siz özelde mi oldunuz. ne kadar ödediniz acaba.
Evet canım özelde oldum ama özellerde para tuzağı her özel hastaneyede gidilmiyor maalesef 3000₺ civarında bi ödemem oldu diğer aklımdaki özel hastaneler 7500₺ ve 10000₺ istemişti size önerim sizi gerçekten rahatlatan bir doktora gitmeniz ben bi Profesöre gitmiştim ilkin o beni rahatlattı ama bulunduğum ilde değildi o ben riskli bi ameliyat mı dedim çok korkuyorum dedim oda dediki o risk dediğin rahim alma hikayesi mi dedi mesleğim boyunca başıma gelmedi dedi sadece doktorunu iyi seç dedi içim rahatlamıştı

benim gittiğimde profesör ve rahatladım ünide gittiğimde profesördü dik kesi atarım ancak öyle çıkar o miyom çok büyümüş dahada büyürse karnını baştan aşağı yarmak gerek filan dedi bn vazgeçtim ondan. özelde de kapitalizmin kurbanı oluyosun. sgk ya hesaplattım yüzde 200 e kadar fark alıyo buda 1000 TL yi bulmuyo bunlar 6 bin neye göre diyor kredi kartı kabul etmiyo ki ispatı olmasın. fatura da vermezler allah bilir hakkını aramalı insan ama sırtını dayayacak yer de olmalı kuru kuru hak hukuk denmiyor kimseye insan korkuyo sonra ilgi alaka görememdiye. oysa sgk ile anlaşma yapmış bi hastane.

benim gittiğimde profesör ve rahatladım ünide gittiğimde profesördü dik kesi atarım ancak öyle çıkar o miyom çok büyümüş dahada büyürse karnını baştan aşağı yarmak gerek filan dedi bn vazgeçtim ondan. özelde de kapitalizmin kurbanı oluyosun. sgk ya hesaplattım yüzde 200 e kadar fark alıyo buda 1000 TL yi bulmuyo bunlar 6 bin neye göre diyor kredi kartı kabul etmiyo ki ispatı olmasın. fatura da vermezler allah bilir hakkını aramalı insan ama sırtını dayayacak yer de olmalı kuru kuru hak hukuk denmiyor kimseye insan korkuyo sonra ilgi alaka görememdiye. oysa sgk ile anlaşma yapmış bi hastane.
evet canım öyle biz aldık fiş fatura kredi kartına taksit bile yaptılar eşimin şirket anlaşması vardı paket fiyatı 5000 tlden 3000tlye indiler oda yalvar yakar sizde ısrarcı olun ameliyat sonrası 3 kere kan alındı değerlerde düşüş oldu mu diye çıkış işlemlerinde onu bile istemişler eşimde itira etmiş vermemiş paket sözleştik anlaştık diye

evet canım öyle biz aldık fiş fatura kredi kartına taksit bile yaptılar eşimin şirket anlaşması vardı paket fiyatı 5000 tlden 3000tlye indiler oda yalvar yakar sizde ısrarcı olun ameliyat sonrası 3 kere kan alındı değerlerde düşüş oldu mu diye çıkış işlemlerinde onu bile istemişler eşimde itira etmiş vermemiş paket sözleştik anlaştık diye
medikalpark mıydı kanaryam sakıncası yoksa

Merhaba arkadaşlar.Ben de 11 gün önce laporoskopik myomektomi oldum.Ameliyattan beri kanamam devam ediyor ama dünden beri biraz daha fazla sanki.Bu normal mi?Bilgisi olan yazabilir mi?

Sevgili Kardeşlerim

Buraya öyle şeyler yazmak istiyorum bir bilseniz...iki yıllık evliyiz ve evliligimizin 2.ayinda eşim açık miyom ameliyati oldu
Bir yıl rahmin iyileşmesini bekledik.sonra çoçuğumuz olsun diye çabaladık ancak bir yıl denedik olmadı.Neden dedik kendi kendimize ve doktora gittik.Ultrasonda ne görsün doktor 2 cm miyom var dedi gebeliği engelliyor dedi.Dünya başımıza göçtü Eşim tekrar ameliyat olmak istemiyordu...Farklı Farklı doktorlara gittik hepsi aynı şeyi söyledi.Ameliyatsiz ÇARE YOK.Yıkıldık resmen
Alternatif tıp araştırmaya başladık çok şeyler kullandık olmadı.Yaşadıklarımızı ayrıntılı yazmak istesem sayfalar sürer.Sürekli Bu sitede miyomla hamile kalan var mi diye araştırmaktan Facebook hesaplarından profesörlerden bilgi almak istemekten kafayı yemek üzereydik.
Cenab i Hak murad etti mi birileri elbet vesile olur.
Bize bir bayandan bahsettiler BİO ENERJİ ile tedavi uygulayan biri.Birçok hastalığa tedavi uyguladiğını söylediler.Son çare o bayana gittik.Tabiiki benim umudum yoktu ki görünmeyen bir tedavi şekli
..Gittik bayana eşimin miyomu olduğu bölgeye tamda miyomun üzerine parmağını koydu.Ki biz ona söylemedik
Şok olmuştuk...Verdiği enerjinin vücuttaki yansımasını eşim hissediyordu...Umut işte nasip dedik...
Günden güne enerjinin sıcaklığı soğuğa döndü ve gidin dedi doktara bitti birsey kalmadı dedi...Duramadık gece Bursa Zübeyde Hanım Hastanesine gittik ve ultrasona bakti dışarıdan doktor.Birsey yok dedi.iki gün sonra başka bir hastaneye gittik içeriden baktı doktor iki tane 2 ve 2,5 cm miyomun var dedi yıktı bizi kahretti...Ama ben olmadığına inanıyordum yanlışlık var dedim kendi kendime...Arada birkaç gün sonra Zübeydehanim hastanesinde randevu alip doltora gittik bizden HSG filmi istedi 1 hafta sonra cektirdik ve doktora gittik bakti tertemiz dedi...
Allahimiza hamdolsun kurtulduk.Rabbim tekrar göstermesin
İnşallah bize de bir evlat nasib olsun

Diyeceğim şudur ki..Başta inanmadığım şimdi ise Rabbime şükürle yad ettiğim BİO Enerji tedavisini deneyin.Ameliyat OLMAYIN
Mail adresim: turna161616@gmail.com
ayrıntılı bilgi almak isteyene eşimin numarasını verebilirim
Allah Şifa versin tüm kullarına

kardeşim böyle şeylerle insanların kafasını kurcalamayın, herkes ameliyatını olup kurtulsun, elinizi bi vicdanınıza koyun. insanların sağlığı üzerinden bari oyun kurmayın. Allah allah yaaaaaa!

kardeşim böyle şeylerle insanların kafasını kurcalamayın, herkes ameliyatını olup kurtulsun, elinizi bi vicdanınıza koyun. insanların sağlığı üzerinden bari oyun kurmayın. Allah allah yaaaaaa!
Bizim çektiklerimizi bilseniz böyle demezdiniz...
Biz yapmiyoruz o yüzden sıkıntı yok isteyen itibar eder isteyen etmez.
Çeken bilir derler..insan şifa bulunca sevinçten yazıyor işte

Saygılar

Bizim çektiklerimizi bilseniz böyle demezdiniz...
Biz yapmiyoruz o yüzden sıkıntı yok isteyen itibar eder isteyen etmez.
Çeken bilir derler..insan şifa bulunca sevinçten yazıyor işte

Saygılar
ben de her duyduğumu yaptım onu ye bunu iç sonra zamanı geçirdim hep büyüdü şimdi işin içinden hiç çıkamıyorum bence sizde bi doktora iyice kontrol olun belki tepkim büyük oldu ama reklam amaçlı okadar profil var ki oysa burda sadece deneyim ve bilgiler paylaşılsın istiyoruz.

X