Miyomlu Hatunlar Kulübü

canım sen nerde ameliyat olmuştun?

yaaa dimi canım herşeyin hayırlısı valla 2. cocuk da falan gözüm yok bir tane kucağıma alayım da aslında baştan biz de öyle düşünüyorduk ama yaşadıklarımdan sonra gözüm korktu inankihayırlı zamanda olsun da gerisi önemli değil bana da 6 ay dediler bakalım olacak mı hemen 1 yılı da bulabiliriz.. 4 ay olmazsa gel dedi doktor bana da

Herşeyin hayırlısı çokta kafaya takmamak gerek oluruna bırakmak en iyisi

Canım ıyıyım evime geldim bugunde işe basladim şükür :)) alısmaya calısıyorum sen nasılsın
aaa süper dikkat et ama kendine üşütme hiç wcde filan mikrop kapma insan çalışınca daha çabuk iyileşiyo zamanda çabuk geçiyo
bende iyiyim ptesi yoğunluğu :)

aaa süper dikkat et ama kendine üşütme hiç wcde filan mikrop kapma insan çalışınca daha çabuk iyileşiyo zamanda çabuk geçiyo
bende iyiyim ptesi yoğunluğu :)
Tamam canım devlet okulu zaten dikkat etmemek elde değil :) bide normal wc oturamayınca zorlandım bugün napcam bilmem ama özlemişim çalışmak iyi geldi gerçektensenin ne kadar var korunmayı bırakmaya ? benim marta daha çok var

ben 15 günden sonra oturmuştum normal wcye :) benimde ilaçlar şubatta bitiyo ama ben 5. kutuda bırakmayı düşünüyorum canım 1 senemde dolmuş oluyo yani ocak gibi filan Allahın izniyle

İnşallah canım.. bu arada ilaç kullandınmı ameliyat sonrası antibiyotik filan
Evet canim kullandım agrı kesici antibiyotik bide biokadin solusyon kullandım pansuman ıcın sonra arada bi gaz sancım oldu üşütmüşüm o zaman da kullandım antibiyotik şimdi bişey kullanmıyorum

Evet canim kullandım agrı kesici antibiyotik bide biokadin solusyon kullandım pansuman ıcın sonra arada bi gaz sancım oldu üşütmüşüm o zaman da kullandım antibiyotik şimdi bişey kullanmıyorum
banada 2 farklı antibiyotik ve ağrı kesici vermişti ameliyattan sonra ilk kontrolde bi antibiyotik daha verdi dr hematom diye bişey oluşmuştu iç kanamadan ötürü 8cmdi sonra 2.kontrolde 5 cme düşmüştü o en son kontrolde yok olmuştu

anladım canım geçip gitmiş çok şükür bende de apandistten şüphelendiler ateşim falan çıkmıştı tomografi bile çektirdim karından aklımızda şüphe kalmasın dedi doktor neyseki gaz sıkışması dediler ve üşütmeden çıkmış herkeste ameliyatın etkileri farklı çıkıyormuş narkoz bile 1 ayda tam gidermiş o da bazı sonuçlar yaratırmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…