Miyomlu Hatunlar Kulübü

ama benim birde kürtajım var.. çok ayrıntılı anlattı drum kiminde korunma yara iyileşene kadardır dedi en uzunuda 2 yıldır dedi benim ameliyatım ağır geçmiş 2 dr zor çıkarttık rahimin toparlanması lazım iyice dedi ama başka dra gitmeyede hiç cesaretim yok canım

Sevgi_16 canım tek doktorda sabit kalmamalısın ben çok doktor gezdim ilk öğrendiğimde rahmin alınacak demişti doktor ama ameliyat oldum ve doktorum istersem normal doğum bile yapabileceğimi söyledi. o kadar farklı yorumlar yapanlar olduki hepside doktor kimi risk var kimi risk sıfır diyo nacizane tavsiyem başka doktorlarında fikirlerini alman

canım benimde ameliyatım geçen hafta pazartesi oldu hayırlısıyla atlatıcaz inş bu günleri.

Sevgi_16 canım sana iki yıl koruma vermiş ama sanırım rahmin içindeydi miyomun benimkisi rahim duvarından dışına doğru büyümüştü o yüzden 6 ay denildi.

benimde 19 haftalık düşüğüm var normal doğum gibi oldu canım ondan sonra zaten kürtaj benzeri bişiler yapmışlar içerde kalanları temizlemişler.. Senin kontrolde rahim toparlanmadığını görüyorsa uzatmıştır muhtemelen

Ameliyattan önce bende gezmiştim farklı drları ama ameliyattan sonra bu takip ettiği için başka dra gitme gereği duymadım hiç neyse bakalım sanada söylemiştim ya 6 kutu içmicem bırakcam 4 kutudan sonra

Sevgi_16 canım sana iki yıl koruma vermiş ama sanırım rahmin içindeydi miyomun benimkisi rahim duvarından dışına doğru büyümüştü o yüzden 6 ay denildi.
yok canım benimde dışındaydı ama derinliğine göre değişiyomuş işte.. siz 6 ay sonra kontrole gidecekmisiniz bir daha yoksa direkt korunmayı bırakacakmısınız??

belkide öyledir doktorum doçent 3.doktorum önce Allah sonra onlara emanetiz ama Rabbim iyilerle karşılaştırsın..

Sevgi_16 canım ben 6 ay sonundada doktora gidip kontrollü bir şekilde ilerlemek istiyorum. Normal doğum yapabileceğimide söyledi onuda bir araştırmak istiyorum.

Sevgi_16 canım ben 6 ay sonundada doktora gidip kontrollü bir şekilde ilerlemek istiyorum. Normal doğum yapabileceğimide söyledi onuda bir araştırmak istiyorum.
ben hiç konuşmadım normal doğum yapabilirmiyim diye ama rahim duvarında incelme oluyomuş ameliyattan ötürü hani risk olurmu bilmiyorum..

ben hiç konuşmadım normal doğum yapabilirmiyim diye ama rahim duvarında incelme oluyomuş ameliyattan ötürü hani risk olurmu bilmiyorum..
benım doktorum hıcbır sekılde rısk alamayız sezeryan dedı agrıların baslamadan alırız dedı yeterkı saglıklı olsun.. Bana 6 ay sonra dırek basla korunmayı bırak 4,5 ay deneyın olmazsa gel dedı ama ben subat tatilinde üniversite hastanesi ne muayene olcam doktorum prof benımde

Bencede en iyisi doktor kontrolünde başlamak. Haftaya bende kontrole gidicem 6 ay demişti ameliyattan önce ama başka bişey dermi bakıcam. Bende araştırma hastanelerine gidicem herşeyi kontrol ediyolar.
Melisaveannesi seninle aynı süreçleri yaşıyoruz :) Sevgi_16 bizden erken hamile kalıcak gibi (inşallah) :)

İnşallah sizin doktorunuzda kontrol sonrası süreyi uzatmaz.. herşeyin hayırlısı banada 1 sene içinde olmazsa gel dedi olursa zaten görüşcez dedi.. İnşallah herşeyin hayırlısı olur hakkımızda birlikte burda o günleride yaşarız inşallah :)

Hersey guzel olacak kızlar tertemiz bır sayfa acacagız bundan sonra hep moralli olalım destegimizi sürdürelim önce sevgi sonra biz hamıle kalcaz inşallah :)))

Kızlar slm nasılsınız? biz tüp bebek için rapor çıkarttık artık tescilli kısırız
Salı ya da çarşamba tedaviye başlıyoruz benim için dua edin kızlar 3.deneme olacak ..Bakalım milyomlar ne alemde umarım bebişlerime etki etmezler

Canım hayirlısı olsun nasıl elde ettıgın önemli değil bebek sahibi olmak için hepımız bazi yollardan gecerız..sen ameliyat oldun mu önceden

Canım hayirlısı olsun nasıl elde ettıgın önemli değil bebek sahibi olmak için hepımız bazi yollardan gecerız..sen ameliyat oldun mu önceden
Aynen haklısın Can'ım Rabbim versin de yolu önemli değil..Ameliyat olmadım cnm dejenere miyomlarla başlıyorum tedaviye hayırlısı bakalım süreç Nasıl ilerliycek

Allah yardımcın olsun canım.. Hakkınızda hayırlısı olsun Rabbim sağlıkla sıhhatle hayırlı evlatlar nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…