Miyomlu Hatunlar Kulübü

ah birde ben ameliyat olsam kurtulsam keşkeee
çok korkuyorum çoook
kesin ameliyat dendiyse ol kurtul canım aklında onunla yaşamak da zor daha zor hatta psikolojik olarak rahatlıyorsun sonrasında iki hafta zorlanırsın en zoru 3 gün zaten onu da atlattın mı iyiki olmuşum dersin

kesin ameliyat dendiyse ol kurtul canım aklında onunla yaşamak da zor daha zor hatta psikolojik olarak rahatlıyorsun sonrasında iki hafta zorlanırsın en zoru 3 gün zaten onu da atlattın mı iyiki olmuşum dersin
canım bende ekstrasistol var masada kalırsam die korkuyorum
gerçi Allah bilir onu
canm dr biri kesin ameliyat jhatta rahimi alırız dedi
yaşım daha 40

canım bende ekstrasistol var masada kalırsam die korkuyorum
gerçi Allah bilir onu
canm dr biri kesin ameliyat jhatta rahimi alırız dedi
yaşım daha 40
başka çocuk düşünmüyorsan alırsa alsın ya ne kafaya takıyorsun yumurtalığın herşeyin duracak adet de olcaksın sadece çocuğun olmaz bizim ameliyattan kısa sürer ben,im cevremde bunu olanlar da var teyzem oldu hatta sonrasında hiç şikayeti olmadı canım haklısın gencsin daha neden alınsın diyorsun ama sana zararı varsa ol gitsin tekrarlama olayı da var biliyorsun bu kesin çözüm.. Allaha emanetiz canım birşey olmaz inşallah her an herşey olabilir ameliyat esnasında biliyorsun doktoruna güveniyorsan gerisi boş gerçekten

kuzum nasıl yani rahmimi alsalar gene adetmi olurum?

kuzum nasıl yani rahmimi alsalar gene adetmi olurum?
canım bak bunu buldum bilgi olarak :
ameliyat sirasinda yumurtaliklari alinmayan ve menopozu baslamamis, yani halen hormon üretimi olan yumurtaliga sahip kadinlar menopoza girmiyor. Ancak rahmin alinmasi sirasinda yumurtaliklari da birlikte alinan kadinlarda ise menopoza girmek kaçinilmaz oluyor.”
yani yumurtalıklarına dokunmazlarsa adet olabilirsin

anladım şimdi canımmm
bana almayız yumurtaklıkların sağlşam almayız demişti sadece rahim demişti.

benim dr da eğer rahim alınırsa rahim olmaz ama yumutalıklar kalır buda menepoza girmene izin vermez demişti adet olma olayını bilemedim rahim olmazsa kanama nasıl olacak

bende tekrar anne olmak istiyorum yeniden o mucizeyi yaşamak
sağlıklı bir evlad rabbim tekrar benim gibi isteyen herkese nasip eder inşallah

ah birde ben ameliyat olsam kurtulsam keşkeee
çok korkuyorum çoook
korkma canım ol ameliyatını Allah hepimize şifa versin tekrarını da yaşatmasın.. tüm evlat sahibi olmak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip etsin, inşallah @exclusive26 loulou30 ve bende tez zamanda bu duyguyu yaşarız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…