Miyomlu Hatunlar Kulübü

Slm

Slm kızlar bende dışarıya çıkmaya başladım evlenince işten ayrıldığım için iş durumum yok şimdilik bende geziniyom
oh canım iyi yapıyorsun yürüyüş iyi geliyor bende tatile girdim salıya kadar gezeceğim bi de şöyle olumlamalar yapıyorum sonra hamilelik doğum bebek olunca gezemiycem istediğim gibi en iyisi şimdi tadını çıkarmak öyle düşününce hep mutlu oluyorum

Slm

Slm kızlar bende dışarıya çıkmaya başladım evlenince işten ayrıldığım için iş durumum yok şimdilik bende geziniyom
en güzelini yapıyorsun canım havalarda güzelken gez ama ayaklarını üşütme :) ben çok kara kışta ameliyat olduğum için çok çıkıp gezememiştim.

kızlar yardım ameliyattan sonra adetim normal gününde olmuştu yani ameliyattan 15 gün sonra beklenen zamanda olmuştum bu ikinci adet gelmedi 5 gün gecikti normal mi bu duurm adet düzensizliği bir iki ay oılur yazıyor bazı yerlerde emin olamadım başına gelen var mı

benim takip eden bi kaç ay çok düzenliydi son 27 günde bir adet oluyodum sonra mart nisan gibi 32 güne çıktı drumu aradım adetim gecikince adet söktürücü verdi ama kullanmadan adet oldum sonrada doğum kontrol hapı kullanmaya başlayana kadar 3-4 ay düzensizlik yaşadım

MERHABALAR BENİM TÜM TETKİKLERİM YAPILDI AMELİYAT İÇİN
SIRAYA ALINDIM TIP FAKÜLTESİNDE OLACAK HABER VERECEKLERMİŞ
ALTTAN OLACAKMIŞ AMA DR İKİ SEFERDE OLABİLİR DİYENOT YAZMIŞ ONA CANIM SIKILDI

İçini ferah tut canım o anda herseyı yapmaya garanti etmek için yazmıstır ama ımkanın varsa doktora sor görüş küçük bir ihtimaldir bence

Canım nasilsin ? Benimki oldu sonunda bekledıgımden az gelıyor demekkki mıyomlar kanamayı cogaltıyordu inş bi daha hic gelmezler

canım doktor bana 3-4 ay adet düzensizliği olucak demişti panikleme :) azalmada olabilirmiş

geçmiş olsun başka doktorlarada gözüküp aynı cevabı aldıysan pek endişe etmene gerek yok bence.

Canım nasilsin ? Benimki oldu sonunda bekledıgımden az gelıyor demekkki mıyomlar kanamayı cogaltıyordu inş bi daha hic gelmezler
iyiyim canım sen nasılsın? inşallah gelmezler.. zamanla düzene oturur ben normalde de çok yoğun adet olmazdım ama ameliyattan sonra ilk adetim azdı sonra devam eden aylarda bir çoğaldı bir azaldı şimdi hap kullanıyorum daha az geliyor :)

içini ferah tutar inşallah 2.ye gerek kalmaz ama alttan ameliyat hiç duymamıştım ben sanırım senin miyomlar rahim içinde geçmiş olsun tekrardan

iyiyim canım napıyım bir yoğun tempoya girdim sorma :) unuttum ameliyat olduğumu falan :)) adetimde bitiyor oh rahatladım karnım da baya küçüldü senin düzene girmiş inş benim de girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…