Miyomlu Hatunlar Kulübü

Aynen haklısın Can'ım Rabbim versin de yolu önemli değil..Ameliyat olmadım cnm dejenere miyomlarla başlıyorum tedaviye hayırlısı bakalım süreç Nasıl ilerliycek
Anladım cnm hayırlı olsun calısıyorsan hamılelıgınde rapor alıp evde dinlenerek gecır

Hibele geçmiş olsun ama hiç bi zaman umudunu kaybetme, bi çok tanıdığım tüp cocuk deneyip yapamayıp vazgeçtiler sonra hiç beklemedikleri anda kendiliğinden oldu. daha geçen gün bana geçmiş olsuna gelen bi tanıdığım anlattı çikolata kisti varmış gittiği doktorlar yumurtalıklarında sorun olduğunu asla normal yolla cocuğunun olamayıcağını tüp bebek denemesini söylemiş ama geldiğinde 6 aylık kucağında bebeği vardı hemde doğal yolla hamile kalmış.

merhabalar bende dr kontrollerim devam ediyor

yarın karından rahim emarı bir sonraki gün ilaçlı ultrasonum var
sorum şu ilaçlı ultrason adet kanaması varken yapılırmı
benim adetim başladı ile

merhabalar bende dr kontrollerim devam ediyor

yarın karından rahim emarı bir sonraki gün ilaçlı ultrasonum var
sorum şu ilaçlı ultrason adet kanaması varken yapılırmı
benim adetim başladı ile
rahim emarında problem olmaz ama ilaçlı ultrason dediğiniz rahim filmi mi eğer öyleyese adet bitiminde gitmelisiniz bende ikisini de yaptırdım ameliyat öncesi

rahim emarında problem olmaz ama ilaçlı ultrason dediğiniz rahim filmi mi eğer öyleyese adet bitiminde gitmelisiniz bende ikisini de yaptırdım ameliyat öncesi
cevabın için çok teşekkür ederim canım
yok film değil ultrason dedi bende çekilebileceğini pek sanmıyorum dr sormadıki ona göre ayarlasın
benimde fikrim yok

bende olacağım bu süreçler onun için sizin genel mi oldu kapalı mı benimki kapalı olaçak sanırım

Amcamın eşi tüp bebekten sonra normal yolla hamile kaldı her zaman bir ümit vardır mevlam neylerse güzel eyler..

benimki açık oldu canım hakkında hayırlıısı olsun

Evet Can'ım buna benzer çok fazla mucize duyuyorum.Rabbim bana da bi mucize yazmış olsun tek duam bu..Doktorlar Allah değil ya biryere kadar biliyorlar ama ol deyince oluyor işte Rabbim hayırlısını versin isteyen bekleyen özlemini çeken herkeslere hayırlı evlatlar nasip etsin

amin canım benim bi arkadaşım 4 tüp bebek denemesinden sonra 5.de tuttu ikizleri oldu biri kız biri erkek sonra normal yolla hamile kaldı bir oğlu daha oldu.. Herşey rabbimden o en iyisi en hayırlısını nasip etsin hakkımızda

Merhaba kızlar bugün kontorole gittim doktor çocuk için benim sana tavsiyem 1 yıl beklemen dedi ben de yaşım 32 zor olmazmı dedim olmaz 35'e kadar zamanın var dedi ama bakalım hayırlısı diyorum yine.

Merhaba kızlar bugün kontorole gittim doktor çocuk için benim sana tavsiyem 1 yıl beklemen dedi ben de yaşım 32 zor olmazmı dedim olmaz 35'e kadar zamanın var dedi ama bakalım hayırlısı diyorum yine.
Benim yaşımda 32 canım drum aslında bu ameliyatın korunma süresi 2 yıldır ama sende 1 yıla indirdik demişti bana.. bir daha kontrole gidecekmisin

BUGÜN GİTTİM BANA ADET SONRASINA GÜN VERDİLER OLMADI CANIM
SAĞOLASIN

Merhaba kızlar bugün kontorole gittim doktor çocuk için benim sana tavsiyem 1 yıl beklemen dedi ben de yaşım 32 zor olmazmı dedim olmaz 35'e kadar zamanın var dedi ama bakalım hayırlfısı diyorum yine.
Hadi ya ben ıkı kere gıttım ameliyat sonrası ikisinde de 6 ay dedı hatta ben daha cok bekleyelim yazın tasinma işimiz var dedım yok olmaz dedi bir önümüze bakalım engelin yok dedı demekki ameliyatın durumuna göre de degısıyor süre..ben de 30 yasındayım

Benim yaşımda 32 canım drum aslında bu ameliyatın korunma süresi 2 yıldır ama sende 1 yıla indirdik demişti bana.. bir daha kontrole gidecekmisin

Evet canım 1 ay sonra tekrar gidicem beni asıl tedirgin eden ikinci cocuk içinde zamanım kalsın istiyorum sezeryandan sonra 2 yıl ara vermek gerekiyo diye duydum hiç doktorla konuşmadım ama sen araştırdınmı hiç onu ?

canım senin +2 senen varmış ay hesaplamalara bak ya. bende doktora bir yıl çok değilmi benim yaşım 32 dedim oda sıkıntı yok ama ikinci cocukda düşünüyosan üst üste yaparsın 6 ayın sonunda tekrar gel bakalım dedi.

yok gerekmiyo sezeryandan sonra 3 ay sonra 6 ay sonra bile hamile kalan tanıdıklarım var bizim ameliyatımız sezeryan gibi ama sorun orda değil içinmizin toparlanması lazım o konuda endişe etme Allah nasip ederse bende ara vermeyi düşünmüyorum 2.için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…