Miyomlu Hatunlar Kulübü

benim karnım şiş hala ya ne zaman normal pantalon giycem acaba 3 hafta oldu ( kesi yerim benim de sızlıyor .. Senin hangi ayda bitiyor doğum kontrol hapı?
Giyme zaten hemen kot pantalon her dar hiç giyme.. benim şubatta bitiyo 6 kutu verdi 2.kutudayım ama ameliyatım bi seneyi doldursun bırakcam içmicem 6 kutu yani 4-5 kutuda bırakcam doktora sölemicem tabi :)

Giyme zaten hemen kot pantalon her dar hiç giyme.. benim şubatta bitiyo 6 kutu verdi 2.kutudayım ama ameliyatım bi seneyi doldursun bırakcam içmicem 6 kutu yani 4-5 kutuda bırakcam doktora sölemicem tabi :)
bencede öyle yap canım zaten iki ayda vücut ancak atar hapın korunma etkisini..Sonra da hayırlısıyla bebeğin olur inşallah ..Ben de martta bırakcam korunmayı beraber kalırız güzel haberler veririz birbirimize umarım :)))miyom iki tane mi oluştu sonradan hatırladığıma göre küçüklerdi baya dimi

İnşallah canım Rabbim gönlümüze göre versin.. evt 1 cm altı 2 tane

Merhaba, bende 14cm lik bir miyom ve 4 tane küçük miyom aldirdim. Kapalı ameliyatla. 6 ay korunma verdiler, 3. Ayda 1cm in altında yeni milyonların olduğunu öğrendim. Ben de folik asit kullanıyom korunma sitemiz bitti, sen ne durumdadır?

6 kutu doğum kontrol hapı vermişti bana 2 kutusunu içtim içmeye devam ediyorum.. korunmaya devam yani bitince folik asite başlıcam

Benimde 13 cm 1 tane ve 7,5cm kadar 5 tane miyomum çıkartıldı ameliyatımı oldum. ameliyat olmuş arkadaşlarıma geçmiş ameliyat olucak arkadaşlarada allah yardımcı olsun.

Benimde 13 cm 1 tane ve 7,5cm kadar 5 tane miyomum çıkartıldı ameliyatımı oldum. ameliyat olmuş arkadaşlarıma geçmiş ameliyat olucak arkadaşlarada allah yardımcı olsun.
amin inşallah sizede geçmiş olsun açık ameliyatmı oldunuz?

Bizim ameliyatlar sezeryandan daha zor içerde müdahele çok olduğu için bol ve göğüs altına gelen eşoftman ve ona göre çamaşır aldım sizde öyle yapabilirsiniz diğer türlü baskı yapıyo ve rahatsız ediyor. ayrıca iz kalmaması için doktorunuz krem verdimi ben bi tane kullanmaya başladım umarım iz kalmaz

Canım sana da gecmıs olsun bende bır ay önce ameliyat oldum acık olarak. .allah hayırlı gunler saglık versin inş

Bana vermedı estetıkliymiş benımkısı

Sevgi_16 sizede geçmiş olsun. Evet miyomlar büyük olduğu için kapalı ameliyat yapılamadı mecbur açık oldum.
teşekkürler bende geçen sene aralık ayında açık ameliyat oldum banada krem vermedi doktor yüze uygulanan estetikten yaptım dedi ama sezeryan kesiği gibi kesi var tabi.. sizin çocuğunuz varmı?

Melisaveannesi Bana verdi 3 ay kadar kullanmam lazımmış kontrollerin nasıl gidiyor ameliyat sonrası ? ve nerde yaşıyorsun istanbuldamı ?
Evet canim ıstanbul da oldum şimdilik iyi gidiyor bir sıkıntı yok çok şükür ama hala cabuk yoruluyorum ara sıra sancım oluyor özellikle sabahları gaz sancısı gıbı..Ankara da yasıyorum aslında döneceğim raporum bitiyor 26 sında

Sevgi_16 senin bayağı olmuş atlatmışsın şükür. hayır çocuğum yok 6 ay bekleme süresinden sonra denemeye başlicaz eşimle. senin çocuğun varmı ?

Melisaveannesi bende ailemin yanında istanbuldayım şimdilik bir ay kalıcam burda. sonra bende bandırmaya evime dönücem.
Çabuk yorulmanın sebebi ne acaba kan değerlerine bakıldımı sürekli ? bana doktorum vitamin ve kan hapı verdi onları kullanıyorum kan çok önemliymiş bizim için. o sancılardan bende çok çekiyorum gaz sancısı onlar kıvrım kıvrım kıvrılıyorum. rezene içiyodum ama fayda etmedi yürümek iyi geliyomuş ama

ben ameliyat ilk çıktığımda çok kan hapı vermicem aşırı kan kaybın olmadı demişti drum 1 ay sonra kontrole gittiğimde aşırı baş dönmem vardı ve hiç halim yoktu 2 aylık kan hapı verdi sonra kendime geldim çok şükür..
ameliyattan çıktığımda 6 aylık korunma vermişti bana drum sonra 2.kontrolüm şubattaydı ekime kadar gelme dinlen ama bu süre içinde kesinlikle hamile kalmıyosun dedi ben dayanamadım ağustosta dra gittim 1 cm aldı 2 miyom vardı ne gebeliğine engel nede gebelik sürecinde bi tehlike arz etmio ama 1 yılı doldurman gerektiği için baskı altına alalım büyümesin boşuna dedi 6 kutu doğum kontrol hap verdi şimdi 2. kutu bitmek üzere.. ilaçlar bitince direkt folik asite başlıcam..
bana drum bu ameliyatın korunma süresi 2 yıldır demişti.

evet canım kanıma 2 -3 kez bakıldı herşey normal hatta beklenen seviyeden de üst çıktı ..Bugün daha iyiyim sancılarda zamanla azalıyor senin ne kadar oldu ameliyat olalı? ben 11 eylülde oldum..Kayısı gün kurusu ye ve bol ılık su iç tuvalete çıktıkca iyileşiyor insan..Ben de ilk on gün çıkmadım ama sonrasında hemen her gün çıktım gezdim dolaştım ..On gün içinde evin içinde hatta gece kalkıp yürüdüm tavsiye ederim

bilmiyorum canım ya hiç 2 yıl korunan duymadım inanki .. Genelde sezeryanla doğum yapanlara diyorlar 2 yıl diye..O da tüm hormonlar kaybedilenler yerine gelsin diye sezeyandan sonra 3 ay gecince hamile kalıp doğuranlar da var bildiğim.. Miyom oluşunca asıl hemen hamilelik önermesini beklerdim tabiki senin kararın ama yerinde olsam durumumu başka bir doktora da söylerdim fikir almak kötü birşey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…