Miyom embolizasyonu

Henüz bir değişiklik yok, 3 hafta olacak işlem yapılalı, regl dönemleri düzensizleşebiliyormuş, umarım olmaz

Merhaba,
Ben işlem sonrası ilk regl dönemindeyim, yoğunluk çok az,normal mi.. Bilginiz var mı, teşekkürler

Merhaba;
15 Martta embolizasyon yaptırdım. Sürekli kahverengi akıntı geliyor.
Ağrımda tamamen bitti gibi. Normal mi bu sizce ağrının tamamen kaybolması?

Merhaba;
15 Martta embolizasyon yaptırdım. Sürekli kahverengi akıntı geliyor.
Ağrımda tamamen bitti gibi. Normal mi bu sizce ağrının tamamen kaybolması?
Merhaba,
Benim ağrım 1 hafta sonra tamamen geçmişti, normal sanırım, akıntı da geçiyor, geçmiş olsun

Benimde karnim çok şiş hala. Ayakta kalinca çok lekelenme oluyo. Ne zaman adet olduğumu anlayamiyorum.

Merhaba arkadaşlar bende miyom embolizasyonu yaptırmak istiyorum ameliyat benim çok daha riskli... Sizin miyomlarınız ne durumda acaba küçülme varmı ne kadar sürede küçüldü ve hamile kalan oldu mu aranızda...

Benim adet duzensizligim ortadan kalkti cok sukur iyikide acik ameliyat olmamisism...sancilardan yogun kanamalardan kurtuldum... kadin dogumcular bi o islemi onermiyoruz diyorlar ama ben siddetle oneriyorum yasayan biri olarak... onlar ameliyat edebilmek icin herhalde yonlendirmem istemiyorlar...

Bir kadin dogumcu da bana sey demist imkaniniz varsa embolizasyon yaptirin demisti... sifir tahribat en azindan... dusunun hic bir kadin dogumcu ilacli mr istemiyor ultrason ile bakiyor belki sadcee buyuk olani goruyor... ve benim.bir degil iki tane varmis mr sonucunda cikti... dusunsenize size diyorlar bir miyomunuz var ameliyat kolay siz de kabul ediyirsunuz...uyandiginizda size sunu deseler avinca bi cok miyom gorduk kanamayi durduramadik rahmi de almak zorunda kaldik deseler napacaksiniz... ben o riske girmek istemedim

Ne kadar oldu siz embolizasyonu yaptıralım küçülme durumu nasıl.... Birde ben çocuk istediğim için bu işlemi yaptırmak istiyorum hamile kalan varmı acaba

Hemen etkisini de görebilirsiniz belki... ben 6 ayda toparlandim tamamen hersey yoluna girdi
Ne kadar oldu siz embolizasyonu yaptıralım küçülme durumu nasıl.... Birde ben çocuk istediğim için bu işlemi yaptırmak istiyorum hamile kalan varmı acaba
2 yil oldu gayet iyiyim ben de cocuk dogurmak istedigim icin bu islemi sectim... bekarim

Hemen etkisini de görebilirsiniz belki... ben 6 ayda toparlandim tamamen hersey yoluna girdi

2 yil oldu gayet iyiyim ben de cocuk dogurmak istedigim icin bu islemi sectim... bekarim
Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için bende haftaya randevu aldım yaptıracağım inşallah hakkımıza hayırlısı artık

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için bende haftaya randevu aldım yaptıracağım inşallah hakkımıza hayırlısı artık
Saim beye mi yaptiracaksiniz?...amin insallah iyi olursunuz... ben de cok cektigim icin biliyorum ve cok korkuyordum... erken yaptiemadigim icin pismanim bisa zaman kaybetmisim... sonuctan haberdar ederseniz sevinirim...bekleyecegim

Saim beye mi yaptiracaksiniz?...amin insallah iyi olursunuz... ben de cok cektigim icin biliyorum ve cok korkuyordum... erken yaptiemadigim icin pismanim bisa zaman kaybetmisim... sonuctan haberdar ederseniz sevinirim...bekleyecegim
Evet Saim yılmaza yaptıracağım bu işte ondan iyisi yok sanırım... Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum tabiki haberdar ederim.

Evet Saim yılmaza yaptıracağım bu işte ondan iyisi yok sanırım... Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum tabiki haberdar ederim.
evet saim beye yaptırabilirsiniz ama bu işte başar sarıkayada çok iyi.
eğer istanbuldaysanız taa antalyaya kadar gitmenize gerek yok.
ben embolizasyon olduktan sonra başar hocayı tanıdım yoksa ondan başkasına opr.olmazdım.
umuttepe araştırma hast oldum Allah razı olsun benım dr umda çok iyiydi.proftu.
ama doçentler yaptı operasonu o sadece ilaçları vs leri onayladı şunu yapın verin alın felan.
çok menmunum ilk gittiğim dr hemen aldır dedi rahmi.hatta şöyle dedi aşşağı in fiyat al bakalım rahmini kaça alacaklar.pehhhhh....zihniyete bak.
1,5 yıl oldu kanamalarım azaldı
hayatımda ilk defa hgb değerim 14 e çıkdı.açık ameliyat oslaydım miyom çekirdekleri
zamanla yine büyüyüp sorun teşkil edecekti.

Tüh ya uçak biletlerini aldım keşke dün yazsaydınız onuda araştırırdım kimse Saim Yılmaz'dan başka bir hekim önermemiş bende ona gönderdim CD mi randevu felan aldım İstanbulda gidecektim evet keşke önceden bilgim olsaydı siz ne kadar ücret ödediniz yani dediğiniz hastane ne kadar istiyor bilginiz varmı acaba

Tüh ya valla üzüldüm şimdi.
canım ben 1500 tl ödedim o zaman saim bey benden 5000-6000 bin tl istemişti.ucak hastahane vs.7-8 bini bulacaktı.
evime yakın olduğu için kocaeli üniv.oldum.prof farkıyla sgk kapsamında 1500 tl ödedim.
başar hocada mükemmel bu konuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…