Miyom embolizasyonu

Tüh ya valla üzüldüm şimdi.
canım ben 1500 tl ödedim o zaman saim bey benden 5000-6000 bin tl istemişti.ucak hastahane vs.7-8 bini bulacaktı.
evime yakın olduğu için kocaeli üniv.oldum.prof farkıyla sgk kapsamında 1500 tl ödedim.
başar hocada mükemmel bu konuda.
:KK43:
Dün ben aradım başar hoca yeditepe hastanesinde 25bin dediler yani arada uçurum var fiyatta yani sgk karşılamıyor ve fiyat aşırı yüksek neyse nasip artık ben Antalya da olucam daha uygunu yok sanırım

Dün ben aradım başar hoca yeditepe hastanesinde 25bin dediler yani arada uçurum var fiyatta yani sgk karşılamıyor ve fiyat aşırı yüksek neyse nasip artık ben Antalya da olucam daha uygunu yok sanırım
sgk karşılıyor canım
Yuhhhhhhhhh 25.000 binmi daha neler.
bencede sizin için en iyisi olmuş.
en azından saim hoca bu işin ehli.

sgk karşılıyor canım
Yuhhhhhhhhh 25.000 binmi daha neler.
bencede sizin için en iyisi olmuş.
en azından saim hoca bu işin ehli.
Aynen canım işte Dr. lar özel hastanelere geçince fiyat da otomatikmen yükseliyor neyse artık iyi olalım da fiyatı da düşünmüyorum hepinize çok teşekkür ederim ❤️

Aynen canım işte Dr. lar özel hastanelere geçince fiyat da otomatikmen yükseliyor neyse artık iyi olalım da fiyatı da düşünmüyorum hepinize çok teşekkür ederim ❤️
İnşallah canım Rabbim hepimizin şifasını versin sana Acil şifa diliyorum Yaradandan.
tez zamanda sağlıgına kavuşmanı diliyorum.

Merhaba arkadaşlar embolizasyon yapılalı 5 gün oldu başlarda ağrım çok olmadı ama dün çok fazla ağrım oldu ağrı olması normalmiş ama ben aşırı baş dönmesi mide bulantısı ve bel ağrısı da var özellikle sol böbrek tarafında sizde de bunun gibi değişik şikayetler oldumu acaba

Merhaba arkadaslar 1.5 yilonce embolizasyon oldum antalya saim bey yapti. Memorialdeydi. 8 cm likmiyomum3.5-4 cm e dustu kuculmesi uzun surdu ama sikayetlerim hemen azalmisti. Tavsiye ederim. Ameliyattan kurtuldum insallah.

Merhaba arkadaslar 1.5 yilonce embolizasyon oldum antalya saim bey yapti. Memorialdeydi. 8 cm likmiyomum3.5-4 cm e dustu kuculmesi uzun surdu ama sikayetlerim hemen azalmisti. Tavsiye ederim. Ameliyattan kurtuldum insallah.
benım 9,6 cm di 6 cm e düştü ama çok rahatım şükürler olsun
çok çok ufalmadı benım myom :KK43:

Kızlar merhaba ,
bende Antalya’daki Saim Yılmaz’a gitmek istiyorum miyom ameliyatı için..
Kaç tl tutuyor ameliyat ve SGK karşılıyor mu?
Bide benim miyomlar sayı olarak çokmuş doktorum öyle demişti:-/
Bu benim embolizasyon olmama engel mi?
Doktorla telefonda görüşebiliyormuyum ,bana bilgi verebilir misiniz?

Bi sorum daha var ,
ben tüp bebek için başlayacağım ameliyattan kaç aya kadar beklemeliyim?
Miyomlardan kurtulmadan başlasam bile düşük olur dedi doktor.zaten adet düzensizliği yumurtaların rezervinin az olması ve gelişmeyen yumurtaların sebebi sanırım bu.
Keşke daha önceden bunun böyle bir ameliyatı olduğunu bilseydim.
Çok güzel bir başlık açılmış ,bir çok kişiye ışık olacak inşallah:)

Bi sorum daha var ,
ben tüp bebek için başlayacağım ameliyattan kaç aya kadar beklemeliyim?
Miyomlardan kurtulmadan başlasam bile düşük olur dedi doktor.zaten adet düzensizliği yumurtaların rezervinin az olması ve gelişmeyen yumurtaların sebebi sanırım bu.
Keşke daha önceden bunun böyle bir ameliyatı olduğunu bilseydim.
Çok güzel bir başlık açılmış ,bir çok kişiye ışık olacak inşallah:)
benımde sayısı çokdu ama ben cocuk düşünmüyorum.
Bir tane var Rabbim olmayanlara versin.saim bey telefonla sii arıyor mr varsa gönderin
konusuyor siiznle uygunmu değilmi söylüyor.
ama bencd saim bey şu an 10.000,00 tl yi buluyordur.

Merhaba arkadaslar ben bu yil basinda evlendim. Cocuk sahibi olmak istrdim ve amh dusuklugu nefeniyle normal yoldan cocuk sahibi olamayacagim soylendi. ol dr arastirdim. En sonunda yucel karamana gittim. O gune kadar embolizasyonun boyle ciddi riskleri olabilrcegini algilayamamisim. Yucel bey bana embolizasyonun hem yumurtlamama olumsuz etkisi oldugunu hem de gebelikte bebegin beslenmesine ve gelismeaine olumsuz etkisi oldugunu soyledi. O an nasil yikldigimi anlatamam. Ve tup bebek tedavisine basladik. Su an yumurtalarimda bir gelisim olmadigi icin benden umudunu kesti. Ve daha fazla denemenin anlami olmadigini soyledi. Kendime zarar vermis olabilirim ve embolizadyondan cok pismanim. Cocuk sahibi olmak istiyorsaniz tekrar tekrar dusunun lutfen. Miyomektomi en saglikli cozum ve bu konuda cok iyi doktorlar var. Simdiye kadar embolizasyondan menuniyetimi paylasmistim bilmeden. Kimsenin gunahina girmek istemem. Ogrenir ogrenmez sizlerle bu durumu da hemen paylasmak istedim.

Merhaba arkadaslar ben bu yil basinda evlendim. Cocuk sahibi olmak istrdim ve amh dusuklugu nefeniyle normal yoldan cocuk sahibi olamayacagim soylendi. ol dr arastirdim. En sonunda yucel karamana gittim. O gune kadar embolizasyonun boyle ciddi riskleri olabilrcegini algilayamamisim. Yucel bey bana embolizasyonun hem yumurtlamama olumsuz etkisi oldugunu hem de gebelikte bebegin beslenmesine ve gelismeaine olumsuz etkisi oldugunu soyledi. O an nasil yikldigimi anlatamam. Ve tup bebek tedavisine basladik. Su an yumurtalarimda bir gelisim olmadigi icin benden umudunu kesti. Ve daha fazla denemenin anlami olmadigini soyledi. Kendime zarar vermis olabilirim ve embolizadyondan cok pismanim. Cocuk sahibi olmak istiyorsaniz tekrar tekrar dusunun lutfen. Miyomektomi en saglikli cozum ve bu konuda cok iyi doktorlar var. Simdiye kadar embolizasyondan menuniyetimi paylasmistim bilmeden. Kimsenin gunahina girmek istemem. Ogrenir ogrenmez sizlerle bu durumu da hemen paylasmak istedim.

Yaaa çok üzüldüm bende çocuk sahibi olmak için embolizasyonu yaptırmıştım ama doktor Bana siz gebelik düşündüğünüz için çok agresif bir embolizasyon yapmadık dedi bir kaç ay sonra gebe kalmaya çalışı ama inşallah problem olmaz

Yaaa çok üzüldüm bende çocuk sahibi olmak için embolizasyonu yaptırmıştım ama doktor Bana siz gebelik düşündüğünüz için çok agresif bir embolizasyon yapmadık dedi bir kaç ay sonra gebe kalmaya çalışı ama inşallah problem olmaz
Banada agresif yapmadigini soylemisti. Adetimi de oluyorum aslinda. Hem de bir miyomum.daha cikti 1,5cm kadar. Cogu seyi anlayamiyorum. Doktorlar hep birbirini sucluyor.

Banada agresif yapmadigini soylemisti. Adetimi de oluyorum aslinda. Hem de bir miyomum.daha cikti 1,5cm kadar. Cogu seyi anlayamiyorum. Doktorlar hep birbirini sucluyor.
Sen hic olimsuz dusunme papatyasari. Belki de yucel bey cok olumsuzdu. Saim bey de bile bile sana gercekten agresif bir islem yapmamistir diye dusunuyorum. Ben embolizasyon yaptirdigimda bu kadar cocuk istedigimi vurgulamamistim. Ama ileride cocuk sahibi olmak istrdigimi ve rahmimi kaybetmek iatemesigimis oylemistim. Sadece yumurtaliklarima etliai olabilecegini hic dusunmemistim. Embolziasyon sonrasi gebe kalan cok insan var sonucta ve saglikli dogum yapiyorlar. Brnim yasim da var biraz. Sen hep guzel dusun hersey cok guzel olsun insallah senin icin.. Ben de vazgecmeyecegim. Allah dilerse hersey olur.

Sen hic olimsuz dusunme papatyasari. Belki de yucel bey cok olumsuzdu. Saim bey de bile bile sana gercekten agresif bir islem yapmamistir diye dusunuyorum. Ben embolizasyon yaptirdigimda bu kadar cocuk istedigimi vurgulamamistim. Ama ileride cocuk sahibi olmak istrdigimi ve rahmimi kaybetmek iatemesigimis oylemistim. Sadece yumurtaliklarima etliai olabilecegini hic dusunmemistim. Embolziasyon sonrasi gebe kalan cok insan var sonucta ve saglikli dogum yapiyorlar. Brnim yasim da var biraz. Sen hep guzel dusun hersey cok guzel olsun insallah senin icin.. Ben de vazgecmeyecegim. Allah dilerse hersey olur.
Aynen canım inşallah Allah gönlüne göre hayırlısının bir evlat verir sana da bizim olmasa bile bi nedeni var biliyoruz ya nedensiz bir sürü tanıdığım var ve doktorlar hiç bişeyi yok deyip hiç bi çözüm bulamadığı ki zaten başka çaremiz yoktu en güvenilir yöntem yinede embolizasyon bence çocuk meselesi biraz yumurtalık rezervi ile de alakalı ona da ayrı tedaviler var ben canım sende bütün tahlilleri ni yaptır sorunun kaynağını bul sonra çözüm yolu ara bi çok sebep var çünkü dr lar birbirine işi yıkmayı severler bende saglıkçıyım en doğru karar yine sizin verdiğiniz karardır... Benim için söylediğiniz güzel cümleler içinde çok teşekkür ederim benim bir kızım var çok şükür ama ikinciyi istediğimiz için bu kadar uğraştık ve tabiki bizi biz yapan rahimimi kaybetmemek için sevgiler ❤️

Embolizasyon sonrası gebe kaldım. Üstelik ismini vermeyeyim ama ünlü bir jinekolog bana rahmini almamız gerek demişti. Koray Güven embolizasyon işlemi ile rahmimi kurtardı. Bu işlemi bulanlar için her gün dua ediyorum.

evet saim beye yaptırabilirsiniz ama bu işte başar sarıkayada çok iyi.
eğer istanbuldaysanız taa antalyaya kadar gitmenize gerek yok.
ben embolizasyon olduktan sonra başar hocayı tanıdım yoksa ondan başkasına opr.olmazdım.
umuttepe araştırma hast oldum Allah razı olsun benım dr umda çok iyiydi.proftu.
ama doçentler yaptı operasonu o sadece ilaçları vs leri onayladı şunu yapın verin alın felan.
çok menmunum ilk gittiğim dr hemen aldır dedi rahmi.hatta şöyle dedi aşşağı in fiyat al bakalım rahmini kaça alacaklar.pehhhhh....zihniyete bak.
1,5 yıl oldu kanamalarım azaldı
hayatımda ilk defa hgb değerim 14 e çıkdı.açık ameliyat oslaydım miyom çekirdekleri
zamanla yine büyüyüp sorun teşkil edecekti.
Umuttepede kime yaptirdiniz bu islemi

X