Miyom embolizasyonu

BEN işlemden 5 sene sonra menopoza girdim 45 yasımda su an 48 yasındayım myomlar hala rahımde ama ölü beslenemiyor ben cocuk ıstemedğim için sorun olmadı ama sen doktoruna sormalısın

Merhaba FallenAngel,

Ben de 4,5 ay önce miyom embolizasyonu oldum. Ağrım çok azaldı fakat yoğun kanamalarım kesilmedi. Doktorum 6 ayı bekliyelim ilaçlı mr çekelim dedi. Siz de benim gibi mi oldunuz? Kaç ay sonra faydasını gördünüz? Fayda görmemiş olabilirim diye endişe duyuyorum.

Merhaba FallenAngel,

Ben de 4,5 ay önce miyom embolizasyonu oldum. Ağrım çok azaldı fakat yoğun kanamalarım kesilmedi. Doktorum 6 ayı bekliyelim ilaçlı mr çekelim dedi. Siz de benim gibi mi oldunuz? Kaç ay sonra faydasını gördünüz? Fayda görmemiş olabilirim diye endişe duyuyorum.
ben işlemden hemen sonra normale döndü..hiç sorun yaşamadım çok şükür.
yoğun kanama dururu zamanla 1 senede rayına oturur.

Sadece risk herkese e aynı olmuyor belirtiler...benim de bazen yoğun oldu bazen az oldu...ama ciddi bi düzelme söz konusu...bi defa düzensizlik yaşadım...geçsin de herşeye razıyım demiştim fakat korktuğum kadar kötü şey yasamadim
Benim de 4,5 ay oldu embolizasyon yaptıralı ağrım kesildi fakat çok yoğun oluyor. Biraz endişeliyim. Çok yoğun olması normal mi?

Benim de 4,5 ay oldu embolizasyon yaptıralı ağrım kesildi fakat çok yoğun oluyor. Biraz endişeliyim. Çok yoğun olması normal mi?
kişiden kişiye değişir.burda amaç myomun beslenememesi kanlanmaması.bu zaman alabiliyor yapılan emboliye göre değişir.
kanamaya takılmayın küçülmesi onemli.

kişiden kişiye değişir.burda amaç myomun beslenememesi kanlanmaması.bu zaman alabiliyor yapılan emboliye göre değişir.
kanamaya takılmayın küçülmesi onemli.
İlginiz için teşekkür ederim. İnsan kanama neden kesilmiyor diye düşünüyor. Doktor altıncı ayı bekleyelim dedi. Ama bu sefer de hemoglobin çok düşüyor.

X