Miyom embolizasyonu

Embolizasyon sonrası gebelik oluştumu acaba

Gebelik oluştumu işlem sonrası

Canım lütfen benimle irtibata geçermisin. Embolizasyon yaptırdım ve psikolojik olarak çökmüş durumdayım.okuduğum umut verici tek mesaj seninki.lütfen

arkadaşlar benimde 8cm miyom var ameliyat dediler 10 sene öncede aynı ameliyatı olmuştum şimdi embolizasyonu yaptırmak istiyorum izmirde bunu yaptıran memnun kalan varmı doktor ismi verelebilöisiniz illaki antalyayamo gitmem gerek

4 yil gecmis şu anda durumunuz ne?

4 yil gecmis şu anda durumunuz ne?
gayet iyiyim menopza girdim bu risklerin en büyüğü idi :)
myomun beslendiği damarlar tıkarnıken rahimde belesnemeycek ve erken menopoza girecektim girdim
1 yıl oldu menopoza ama sağlığım yerinde çok şükür.

Son düzenleme:
evet emboli riskli bebek için onun dısında bir rsk yok çok üzüldüm adınıza ya ben bebek istemediğim içn rahmi aldırmmk adına oldum.4 yıl sonra menopoza girdim ysım 45 insanlar bebek istiyorsa en güzeli myomektami bencede.

Canım benimde 15 cm miyom var çocuğum yok ameliyattan sonra tekrarlaya biliyormuş sanırım embolizasyon yan etkisi oldumu yada miyomların küçüldümü işlem hamile kalmaya engelmi bilgi verirsen memnun olurum
BEN işlemden 5 sene sonra menopoza girdim 45 yasımda su an 48 yasındayım myomlar hala rahımde ama ölü beslenemiyor ben cocuk ıstemedğim için sorun olmadı ama sen doktoruna sormalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…