Miyom ameliyatı olanlar

canım bende açık ameliyat olacağım çok zor mu ya sen evli misin korunma süresi ne kadar verdi doktor bana 6 ay dendi benimkilerde introlmual ve subseroz 8 tane falan varbende en büyüğü 4 cm ..ameliyat olup kurtulmak istiyorum ama sonrası çok mu ağır oluyor doktor sana bağlı dedi 1 haftada da toparlanan var 1 ayda da dedi

Bir haftada toparlandim ben canm kendi islerimi halleder hale geldim ama bir bucuk ay fln istirahat ettim calistigim icin.. 6 ay korunma verdi bana canm iste bu ay son tekrar kontrole gidicem.. Acik ameliyqt biraz daha zor oluyor tabi ilk gecem kotuydu agri fln oluyo eve ciktiktan sonraki seyler tahmin edilebilir gaz sancisi saga sola donerken agri olmasi vs gibi seyler bir hafta sonundada gayet iyiydim canm korkma sakin myom durdukca skinti insallah tez zamanda kurtulyrsun sende canim

Sen nerede olmayi dusunuyorsun bir de canim
canım çok sağol rahatlattın beni .. bende istanbul da prof cem turan a yaptıracağım hastane henüz belli değil ama en uygunu seçip bilgilendiririm dedi zaten akraba vasıtası var aramızda ona güveniyorum allah utandırmasın ..bende öğretmenim eylülde olacağım en az 1 ay bende raporlu olurum diye düşünüyorum..inşallah güzel haberleri de buradan paylaşırız

Insallah canim sen icini ferah tut bundan kurtulmadan bebek cok zor insallah guzel haberlerini bekliyorum

Insallah canim sen icini ferah tut bundan kurtulmadan bebek cok zor insallah guzel haberlerini bekliyorum
ınşallah canım bebeğimi 19 haftalıkken bu miyomlar yüzünden kaybettim doktorlar dene dediği için hamile kaldım artık kurtulmak istiyorum bebeğimi zamanında dünyaya getirmek istiyorum allah hepimize kolaylık versin

Doktorlar genelde oyle diyorlar canm bnde hamile kalmaya calistim ama kismet sonra ogrendkmki baska engel durumumda varmis herseyde vardr bir hayir derler ins ikinci bebwgini saglikla kucagina alirsin

Doktorlar genelde oyle diyorlar canm bnde hamile kalmaya calistim ama kismet sonra ogrendkmki baska engel durumumda varmis herseyde vardr bir hayir derler ins ikinci bebwgini saglikla kucagina alirsin
inşallah canım takdiri ilahi elimizden birşey gelmiyor bundan sonrası güzel olur inşallah ikimiz içinde önce sen sonra ben hayırlısıyla :)

Evet miyom idrar kesesine ve bağırsaklara baskı yapacak şekilde büyürse sık tuvalete çıkılıyor bende de olmuştu.

Merhba arkadaşım hiç korkma ameliyatıın iyi geçer inşallah senin myomun kaç cm ki ameliywt olacaksın yoksa gebelik için mi olacaksın

exclusive26 .!.:
miyom ameliyatı olup moral verecek kimse yok mu benim 1 ayım kaldı korkuyorum ama umutluyum :)
Merhaba, ben de miyom ameliyati oldum. Çok şükür şimdi iyiyim. İnşallah seninde iyi geçer. Korkma seninle kalması daha sonra başka sıkıntılara yol açabilir. O yüzden ameliyat sonrası çekeceğini birkaç günlük sıkıntı katlanılabilir bence. Şimdiden çok geçmiş olsun...

Merhba arkadaşım hiç korkma ameliyatıın iyi geçer inşallah senin myomun kaç cm ki ameliywt olacaksın yoksa gebelik için mi olacaksın
evet canım benimki hamilelikte sıkıntı yarattı o yüzden bebeğimi kaybettim bu yüzden şart yoksa başka bir şikayetim yoktu adetlerim uzundu ve yogundu sadece..benim en büyüğü 4 cm olmak üzere diğerleri küçük 8 tane varmış mr da çıktı .. açık ameliyat şartmış .. sağol cnm sende mi ameliyat olacaksın çocuğun var mı

çok sağol canım inşallah amacım rahmimin temizlenmesi ve sonraki hamilelikte sorunsuz bir şekilde bebek sahibi olmak ..senin ne kadar oldu? ameliyat olma sebebin neydi

Çok geçmiş olsun canım inşallah herşey yolunda gider korkma hiç.bana gelince benim 2 tane çocuğum var.benimde 4 cm myomum var bel ağrısı için emara girmiştim orada çıktı.şikayetimde yoktu sadece adetlerim yoğundu şimdi doktorum yine gebelik önerdi sezaryende onuda alayım dedi bende çok kararsız kaldım.hayırlısı artık

canım akıl vermek gibi olmasın ama bana da gebelik önerdiler bütün gittiğim doktorlar en sonuncusu prof aydan biri ..en büyüğü 3.5 cmdi benimkide ama hamilelikte 8 cm oldu 19. haftada kaybettim su kesemi patlattı sancılar malesef.. İğneler progestanlar ağrı kesiciler hiçbiri kasılmaları engelleyemedi ..Eğer ihitmalin yüzde elli bile olduğunu bilsem hamile kalmazdım. Eğer çocuk düşünüyorsan önce kurtulmaya bak derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…