Miyom ameliyatı olanlar

Merhabalar geçmiş olsun şuan nasılsın bende açık miyom ameliyatı oldum hemde 18 cm 8.5 ve 4 cm olarak 3 tane vardı ameliyat olalı 2 gün sonra 4 hafta olacak ama hala karnım uyuşuk bastırınca acıyo falan iç dikişlerin iyileşmesi zaman alıyor sanırım sizlerin nasıl oldu ağrınız sancınız varmı hala

Merhabalar miyom ameliyatı oldunuzmu izmirde bende doktor arıyorum da(
Merhabalar 9 eylul universite hastanesinde ömer erbil dogan var muayenehanesi alsancakta subat ayinda acik miyom ameliyati oldum 5 adet miyom cikardi herhangi bir problem yasamadim dusundugum kadar da zorlu bir surec degildi butce sıkıntınız yoksa nacizane tavsiyem hic dusunmeden kendisine gitmenizdir zaten o kadar guven veriyor ki baska doktor aramaya ihtiyac duymazsiniz. Gecmis olsun

Merhabalar,

Size de çok geçmiş olsun. Benim ameliyatımın üzerinden 2,5 ay geçti ama hala şişkinlik, uyuşukluk ve bastırınca acı var. Ameliyattan 1 ay sonra doktora kontrole gittiğimde bunların 6 ay içinde geçeceğini söyledi, yani yaşadığımız sıkıntılar normalmiş.

Çok geçmiş olsun bende üç ay önce miyom ameliyatı oldum çok iyi bir Dr idi ve İstanbul'da yaşıyorum 30 bin dedi Doktor lar ve garanti de vermediler rahim alınır dediler çok büyük ve 11 tane miyom çıkarıldı bende Dr arayışına girdim Elazığ'da işinin ehli güzel bir Dr ile tanıştım amaliyatimi yaptı Rahimi kurtardı çok şükür ve o derece fahiş fiyatada amaliyatimi olmadım sizlerde İstanbul da büyükşehir lerde o kadar büyük paralar vermeyin benim gibi işinin ehli ni bulun ve çok uygun fiyata amaliyat oldum

Kartal Yakacık kadın doğum Tamer Topaloğlu na oldum ben ameliyat çok memnun kaldım boşuna özelde para vermeyin en azından muayene olun tecrübeli ve nazikce durumu açıklayan bir doktor

Ben konyada ozel hastanede acik oldum.5000 tl.

Merhabalar 2021 şubatta kapalı miyom ameliyatı oldum Ankara Liv Hospital dr. Turgut Vara oldum çok memnunum, miyomum 11cm subserözdü tek miyomum vardı, hocanın muayene ücreti 500tl civarında, kapalı miyom ameliyatlarının da ücretleri çok fazla 10bin ile 20bin arasında değişiyor, şu an fiyatları daha da artmış olabilir kullanılan aletler pahalı olduğu için, ameliyat adetin hemen bitiminde yapılıyor ben bir gün hastanede yattım ertesi gün direnlerim çıkarıldı ve taburcu oldum, 1.hafta kontrolünde dikişim alındı diğerleri ciltten emildi, ağrı ilk gece biraz oldu sonrasında rahattım merak edenler olur diye yazıyorum ben zamanında çok korkmuş internetten çok araştırmıştım ama bir bilgi edinememiştim, güçlü kadın arkadaşlarım açık ya da kapalı miyom ameliyatlarından korkmayın kadınların yarısından fazlasında var çok sık görülüyor herkese sağlıklı günler dilerim

ben de iki kere kapalı miyom operasyonu geçirdim. Yani bi aletle vajinama girip işlem yaptılar. Tek miyomu iki kerede alabildi doktor. Üzerinden 8 ay geçti, şimdi tekrar sıkıntılarım başladı ve tekrar olacağım. 34 yaşında ve bekarım ve içim miyom kaynıyor. Minik minik bir sürü var ve kanama yapıyor bendeki miyomlar. Neden oluyor bunlar yavaşlatmak için napmak lazım her yıl ameliyat mı olucam böyle (((

haftaya perşembe annem ameliyat olacak çam ve sakura hastanesinde. burada miyom ameliyatı olan var mı daha önce?

Bendede var. Agrı yapıyor sol kasık ve karşılık gelen arka tarafa bel kemiğine sizde agrı varmı

iki sene içinde kapalı miyom ameliyatı oldum üç kere, dördüncüsünü de olucam yakın zamanda. miyomlar sürekli yeniden oluşuyor.küçükler ama kanama ve ağrı yapıyorlar. rahmim miyom kaynıyor, al al bitmiyor resmen

Ufff çok geçmiş olsun. Felaket valla. Bende sadece kasık agrısı yapıyor belli zamanlarda agrı kesiciler ile duruyorum.

Merhabalar,Yaklaşık 1yıldır buradaki tüm yorumları okuyarak cesaret toplamaya çalışıyorum Malesef,hastane fobim sebebi ile 8cm olan miyom şuan dev miyom kategorisinde ve 25 cm. Karnım hamile karnı gibi.((
Gercekten mi ? Ah kıyamam ya! Peki sonuç ?

Herkese merhaba, 15*11*13 cm miyomum var ve mart ayinda acik miyom ameliyati olacagim. Ameliyat oncesi ve sonrasi icin tavsiyelere ihtiyacim var. Cunku hem hastane fobisi, hem de ciddi anksiyetesi olan biriyim Sigara kullaniyorum bu ameliyat icin olumsuz bir durum mudur, anestezi-sonda-dikisler-agri-kanamanin kontrolden cikma ihtimali herseyden cok korkuyorum, bu konularda hic bilgi ve tecrubem yok. Bir de kontras mr cekildi ve olumsuz bir sonuc cikmadi, kitle kotu huylu olsaydi kesin belirlenir miydi mr da? Cevap verecek olanlara simdiden tesekkur ederim Herkese saglik diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…