misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Bizde ilk 20 de oluruz diye düşündüm ama torpil falan derken geriye atmışlar şuan watsap telegramda yoğun yazismalar var torpil mevzulari var 6.sıradaki adamı almamislar 25.siradaki adamı 39.sıradakini 98.sıradakini 56.siradakini falan ve daha bunun gibi birsürü kişi var eşim tek tek okudu 500 kişinin arasından bide düşünün artık yazık günah kul hakkı biz kazandık ama açıkçası çok üzüldüm sıralaması yüksek olupda mülakatla kabul edilmeyenlere

Evet ben de üzüldüm baya ona, kul hakkı ama burası Türkiye dayın varsa sırtın yere gelmiyor maalesef. Neyse ki bizi geriye çekmemişler ileri de zıplatmamışlar

Merhaba öncelikle hepinize hayırlı olsun. Biz şuan köln'deyiz ve benim alt komşum olan amirimizin Ekim ayında görev süresi doluyor muhtemelen siz onları değişeceksiniz.

Bu durumu yaşıyoruz şuan okadar üzücü ki iyi dereceyle yazılı sınavi kazanıp olumsuz olduğunu öğrenmek....

Merhaba öncelikle hepinize hayırlı olsun. Biz şuan köln'deyiz ve benim alt komşum olan amirimizin Ekim ayında görev süresi doluyor muhtemelen siz onları değişeceksiniz.
Belki o guruba biz denk gelebiliriz ve benim eşimde amir ama eşime Almanyada olabilir orası rahatmiş Türk çokmuş dedim oranın iş yoğunluğu çokmuş öyle demişler sizde durum nasıl iş durumu

Bu durumu yaşıyoruz şuan okadar üzücü ki iyi dereceyle yazılı sınavi kazanıp olumsuz olduğunu öğrenmek....
Samimiyetle söylüyorum bende çok üzüldüm empati kuruyorum gerçekten okadar zor ki benim eşimde çok emek verdi eşimin derecesi iyi diye hep referans şart demişler yani torpil hatta biri yokmu bir tanıdığın yerini sabitlesen yani dereceni sabitlesen tarzı birşey demiş eşimde yok ama olsada kullanmazdim demiş inançlı insanlariz affı olmayan tek günah kul hakkı bunun bedelini ödemek çok zor hakkınızda hayırlısı olsun ne diyim

Biz sınavı kazandıktan 2buçuk yıl sonra kurs aldık kurstan 6 ay sonra da geldik yani o kadar çabuk olmuyor ama tabi tam bi bilgim yok bizim sürec böyle işledi.Hayırlı olsun size de.
Merhaba siz sıralamada kaçıncıydınız biz sınavı kazandık eşim yazılıda ilk 200 deydi mülakattan sonra son 20 deyiz tahmini ne zaman gideriz biz bu konuda bilginiz nedir ya da başka bilgisi olanlar da varsa yorumlara açığım :)

Hayırlı olsun öncelikle, sizin değişiminiz En erken 2 yıl sonraya kalır büyük ihtimalle.
Teşekkür ederim :) ben 3 yılı bile bulur diye düşündüm açıkçası ama bilgim olmadığı için de sormak istedim yalnız bizim biraz fazla bekleyeceğimiz kesin sizde durum nasıl

Bu gece Allahın izniyle uçuyoruz.çok yoğun koşuşturmalı geçti gidince dinleniriz inş.
Merhaba hayırlı olsun hangi ülkedesiniz acaba deneyimlerinizi genel olarak paylaşır mısınız bizimle biz bu yıl girdik kazandık çok şükür yalnız son 20 deyiz gitmemiz biraz uzun sürecek ama yavaştan deneyimleyen kişilerden bilgi alıp kendimi hazırlamaya çalışayım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…