MissGamzeli'nin Çeyizi :)

hepside birbirinden güzel canim gülle gülle mutlu ve huzurlu günlerde kullan insallah...

Misafir yemek takimindan bende alicaktim ama nedense vazgectim benzer bir modelini almistim gercekten cok s1k yalniz benmi farketmedim yoksa misafir kasik bicak seti almadin mi henüz???

teşekkür ederim canım, yemek takımını çoook beğenerek aldım.

çatal - bıçak - seti, anneannemden hediye taaaa yılar yıllar önce almanyadan almış getirmiş bana, gerçek resmi yok ama aşağıdaki gibi altın yaldızlı bişi. onlar var diye yemek takımını onlara uygun altın rengi bakalım dedik. öle oldu yani işte

Son düzenleme:

hmm anladim canim catal kasik setinde cok hos yetmek takiminlada gercekten cok uyumlular. Evet almanyada böyle catal bicak setleri taaa eskiden cok modaydi yani böyle altin yaldizlilari.

kablosuz mini mikser ne hoşmuuşşş

nerde satılıyo o acaba :26:

Canım aldıklarını sağlıklı ve huzurlu günlerde kullanmanı dilerim. Bu dublör yumurtayı, yeşil pasta setini nerden aldın canım? Birde bu saklama kaplarını inceledin mi? Kapakları nasıl, kilitli mi?

Canım aldıklarını sağlıklı ve huzurlu günlerde kullanmanı dilerim. Bu dublör yumurtayı, yeşil pasta setini nerden aldın canım? Birde bu saklama kaplarını inceledin mi? Kapakları nasıl, kilitli mi?

teşekkür ederim,

dublör yumurtayı internetten bir siteden aldımi şu an hatırlamıyorum tam olarak.

yeşil pasta seti, bim e gelmişti bi ara o zaman kapmıştım :)

saklama kapları kilitli değil, normal kapak

Canım bu mikseri nerden ve kaça aldınn ayrıca kullanışlımı acaba :))

Bu arada güle güle kullan :)

yakaladınyakaladın.com diye bir siteden almıştım, 15 ya da 19 liraydı yanlış hatırlamıyosam

kullanışlı mı değil mi henüz bi fikrim yok, çeyizime aldım çünkü

kızlar yeşil kapaklı saklama kapları ikea da var hemde aynısı:)) hatta sanırım daha da ucuz. ben kullanıyorum normal kapak ama kullanışlı biii sürü parçası olduğu için ufacık da var kocaman da:))

canım bu arada çeyizlerin çok güzel, güzel günlerde kullan inşallah:)

resimler ilk mesaja eklenmiştir.

Eklentiler

• $PIC_1527.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
çok uyumlu olmuş canım beyaz siyah kırmızı birbirine çok yakışıyor zaten...güle güle kullan...

Canım hepsii çok güzellll, kalpli tabağınaa bayıldımm porland galiba, çay takımında çok hoşş hepsini iyi günlerde kullan balımm

çok uyumlu olmuş canım beyaz siyah kırmızı birbirine çok yakışıyor zaten...güle güle kullan...

güle güle kullan cnm hepsi çok gzl

teşekkür ederim kızlar

Canım hepsii çok güzellll, kalpli tabağınaa bayıldımm porland galiba, çay takımında çok hoşş hepsini iyi günlerde kullan balımm

kalpli tabağın markasını tam bilemeyeceğim şimdi, kipadan aldım daha dün, sevgililere özel diye bi reyon yapmışlar ordaydı ben de bayılarak aldım bi de a101 den küçük boylarından da alıcam yanına bugün tam takım olacak

son aldiklarini gülle gülle kullan canim. Suplalarin tanesini ne kadara aldin???

teşekkür ederim, suplalarımı tanesi 3 liraya aldım

Herşey çok güzel görünüyor...
Kahvaltı Takımının uyumuna bittim özellikle
Mutlulukla kullanın...

teşekür ederim, ben de özellikle kahvaltı takımımı çok severek olşturdum her bir parçasını

çeyizimin yarısı aynı canım.
güle güle kullan.

aaa, nelerimiz aynı kızz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…