MissGamzeli'nin Çeyizi :)

kahvaltı takımım için bernardodan bayıla bayıla aldığım tuzluk setim

resimler ilk mesaja eklenmiştir.

Son düzenleme:
dün hiç ihtiyacım yokken çok beğenip bi anda aldığımız Bernardo yemek takımım

bunlar da yemek takımının çatal kaşık bıçak seti, özellikle bunlara bayıldımmmm

Son düzenleme:
Kahvaltı takımının uyumuna renklerine bayıldım kalpli tabaksız kahvaltı takımının çok çok çok uyumla ve güzel. Mutlu günlerde kullan canım...

oy oy oy canim sen ne kadar cici ne kadar seker seyler almisin öyle. Yemek takimina, bardak takimina ve özelikle catal bicak takimina bayildim resmen cok tatlilar renk olsun desen ve model olsun...güzel günlerde kullan insallah..

Kaz tüyü yorgan ve yastıklarım

Son düzenleme:
Kahvaltı takımının uyumuna renklerine bayıldım kalpli tabaksız kahvaltı takımının çok çok çok uyumla ve güzel. Mutlu günlerde kullan canım...

çok teşekkür ederimmm

oy oy oy canim sen ne kadar cici ne kadar seker seyler almisin öyle. Yemek takimina, bardak takimina ve özelikle catal bicak takimina bayildim resmen cok tatlilar renk olsun desen ve model olsun...güzel günlerde kullan insallah..

ben de bayıldımmmm teşekkür ederim

Yine uyum hariikaa
Gerçekten beğendim hayran kaldım...
Su bardağına kadar herşey uyum içinde...
Mutlu günlerinizde kullanın ...

canım güle güle kullan. kalpli servis tabagın çokkkkk şirin markası nedir acaba???. birde günlük çetal kaşık takımımı bende böle almak istiyorum ama kullanışlı olurmu? yoksa sapları düşermi diye tereddüt ediyorum. seninki hangi marka? 7. sayfadaki pembe olanda çok güzel. gerçi diğer tarafta da yazdım ama tabaklarla takımmı aldın yoksa ayrı alabiliyor musun? benim kahvaltı takımıma uyuyorda pembee

arkasında kütahya porselen yazıyor tabağın, ama ben kipadan aldım. kırmızı saplı çatal bıçak takımını kahvaltıda kullanmaya aldım ben, bana sağlam gözüktü, markası cooker. bernardonun pembeli çatal takımını ayrı olarak aldım ben de zaten, takımın içinde değildi

tabak takımların çok güzelmiş güle güle kullan

teşekkür ederim

Merahaba canım, çeyizlerin çok güzel, Allah ağız tadıyla kullandırsın,son aldığın bernardo yemek takımını kaça aldın? çatal bıçak ve bardak ile beraber aldığını

Merahaba canım, çeyizlerin çok güzel, Allah ağız tadıyla kullandırsın,son aldığın bernardo yemek takımını kaça aldın? çatal bıçak ve bardak ile beraber aldığını

150 tl ye aldım, bardaklar takımın içinde çatal takımı ayrı o da 50 lira

slm cnm aldığım bütün eşyalarını evlenince severek kullanmanı dilerim..bernardodan aldığın tuzluklara özellikle bayıldım benim günlük yemek takımım bernardo siyah kırmızı renkte tuzluklarda benimkilere çok yakışıcak hemen almak istiyorum..ne kadara aldın yazarsan sevinirim...

kalpli kahvaltı takımn süperr yaa nerden aldın

japon pazarı diye bi dükkandan aldım

teşekkür ederim canım, tuzlukları 12,5 liraya aldım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…