Misafircilik oynamak !

Hayatta en sevmediğim şeylerden biri açıklamasız bilmem nesiz paylaşımda bulunma
Mesela videoyu attınız da ne açıklama yaptınız?
Öyle dümdüz ne gönderilse bana bu ne şimdi derim.
Niye niyet okumaya çalışayım?

Toplandılar toplanmadılar kısmını Allaha havale ettim artık
Size 1 kere sordular yok dediniz ikiyi üçü sorunca bu konuyu tekrar açmayalım deseydiniz
Tamam açmayalım deyip ertesi gün tekrar mı açıldı konu?
Size haklısınız denmiş en son ve sizsiz gitmeye karar verilmiş.
Daha videoyu niye atıyorsunuz?
Gidin de böyle olun anlamında mı?
İnsanlar zaten anladığım kadarıyla belli bir riski alıp gitmeye karar vermiş

Ahhh keske cagirmasalar bir haftadır konusu geçiyor 1 haftadır hergun gelcekmisiniz diye soruluyor bu nasıl bir anlama biçimi ki zaten sinir olduğumda yok gereken cevabı gayet yerinde verdim oda aldi

Geçen hafta açıldı bu konu ben toplamayalım dedim hergun toplu görüntülü konuşuyoruz çocukları kışkırtıyorlar onlarda gelmeyeceğiz annem gelmicez diyor diye söylüyor bugun 6.gun yine aynı soru gelcekmisiniz ? Ya ben bakarız desem anlarım da gelmeyeceğiz dedikten sonra hergun sorulmuş olan bi soru ne maksatla sorulur niye ısrar edilir videoyu hemen telefonu kapatınca gönderdim hastalardan bahsediyorduk oyuzden onlar bana hak verseydi hergun niye sorsunlar gelcekmisin diye ben hem korona olmayı hemde birinin ihpar edip kisi başı para cezası yemeyi göze almıyorum diye niye yanlış yapıyormuşum gibi hergun aman gel bisey olmaz deniyor yeterince alttan almanın sonunda patladım sanrm herkes videonun yanlış olduğunu yazmış ama bende 1 haftadır soruya maruz kalıyorum yazmadimmi acaba oraya kontrol edecegim

Bu konuyu açmayın bi daha bana dediniz mi kesin bir ifadeyle?

İyi de soyleyeceginizi soylemissiniz zaten kalkip zor nefes alan adami gorumceye atmaniz gerekmiyor.

Bu konuyu açmayın bi daha bana dediniz mi kesin bir ifadeyle?
Ben aynen bu şekilde dedim 2 aydan fazla kapattık kendimizi birbirimize gelip gitmedik madem 3 gün boyunca 10 kişi ayni evde yatıp kalkacaktik niye kapadık kendimizi biri ihpar ederse ben göze alamıyorum ayrica hasta olsak kv normal gripte bile yatak döşek yatıyorsun sana kim bakacak ben ağır geçirsem çocukların ne olcak dedim bütün bunları aynen bu şekilde konuştuktan sonra bu sefer kızıma sormaya başladılar bende yaninda oluyorum anne gtcekmiyiz diyor bugun kizim bile patladı hergun soruyorsunuz gelicez dedik ya dedi bunu diyen 5 yaşında düşünün

Uzun uzun anlattıklarınız hep laf kalabalığı işte.
Bu açıklama bi kere yapılır ikinci açılınca bana bu konuyu tekrar açmayın gelemeyiz denir ve kapanır.
Böyle uzun uzun olunca cevabın başı sonu kaçıyor

Video konusunda kesinlikli haksızsınız ama niyeyse bunu kabul edemiyorsunuz.

Edemiyorum cunku ben bu baskıya maruz bırakılırken hergun gelcekmisiniz sorusuna hayır cevabını aldıkları halde ısrar etmeleri sonunda kendimi haksız bulmuyorum heryerde dolaşan videoları ona atmamı yani video atmasaydım hergun soruyorsunuz hayır diyorum daha niye soruyorsunuz desem ona daha cok bozulurlar

Telefonun şivesi ne acaba

Denedim şimdi benimki hiç düzeltmiyor
İnkat ihlas şubat filan seçenekleri çıktı
Ben basta bilerek ihpar yazınca telefon artik ole algılıyor ihbar yazınca ben kendim b yi duzelttim smdi okadar bosuz ki işimiz yok nelere takip irdeliyoruz yanlış yazmışım dedim ya hani

Her gün soruyorsunuz, hayır diyorum kararım kesin demek iletişimdir. Video atmak pasif agresif tepkidir. Pasif agresif tepkiler toplum içinde hoş karşılanmaz, çirkin bulunur. Çünkü insanız, konuşarak iletişim kurabiliyoruz.

Ben basta bilerek ihpar yazınca telefon artik ole algılıyor ihbar yazınca ben kendim b yi duzelttim smdi okadar bosuz ki işimiz yok nelere takip irdeliyoruz yanlış yazmışım dedim ya hani
Hem boşluktan gerçektem hem de aklımın hafife alınmasını sevmem
Bildiğim konularda doğru olmayan açıklamalar görünce dayanamıyorum valla kusura bakmayın

Bir de öğretmenim ya kendime engel olamıyorum konu dilimizi doğru kullanmak olunca

Evet agrasif bi belirti olduğunun farkındayım ama onlarin huyunu biliyorum bu sefer biseymi dedik sanki diyecekler daha öncede kızımı kızdırıp aglatiyordu yapma dedim bi kaç kez snra daha öncede yaoma dedim anlamıyor saka olduğunu dedim diye sanki yedik cocugu dovdukmu diye tepki verdi bende desem bu sefer sormayın hergun gerek yok cevap ayni diye sanki biseymi diyoruz diyecek neyse zatn konu aramzda kapandi kırgınlık olmadığını düşünüyorum isteyen istediğini yapar ben gitmiyorum risk almıyorum diye hergun ustelemeleri canim i skti galiba

Ovv saygılar ogretmenim saka bi tarafa gerçekten yazım hatası olmus bende genelde dikkat ederim yanlış kelimelere ama okumadan paylaşınca olabiliyor

karariniza saygi duymuş bozulsar da ustelememis haklisin demis konuyu kapatmis insanlar.
siz mevzuyu sündürdükçe sündürüyorsunuz.
evet yanlış bir plan sizin gitmemeniz doğru ama uzatiyorsunuz
Onlar bir haftadır hayır dedigim halde uzatıp hergun sormalarindan kaynaklı boyle bi tepki verdim yoksa ben haklıyım haksızım diye kafamda bi soru yok

Onlar bir haftadır hayır dedigim halde uzatıp hergun sormalarindan kaynaklı boyle bi tepki verdim yoksa ben haklıyım haksızım diye kafamda bi soru yok
konuda birer kez aranmis olarak anlatmışsiniz yanlış okumadiysam,
konuyu okuyunca böyle görünüyor,
ama yok her gün aranıp rahatsız ediliyorsanız aynı konu hakkında, uzatan siz değilsiniz o halde.

Agresif demedim pasif agresif dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…