Misafircilik oynamak !

Görümcenizle telefonda mevzu kapanmış. Siz bunun üzerine video göndererek aşırı saçmalamışsınız. Ne mana cidden ne alaka?
3 aile birden görüşmeniz sıkıntılı olabilirdi orada haklısınız, gitmemek sizin tercihiniz. Onlara da karışamazsınız ama. İhBar etmek neden?
Tedbirler alındıktan sonra ve her iki taraf da temaslı değil, mümkün olduğunca izole ise insan annesine gidebilir. Ona da yasak yok bildiğim kadarıyla.
Gün, mevlüd, taziye,söz, nişan gibi toplaşmalar yasak.
Ha yok bir evden diğerine zinhar gidiş yok deniyorsa onu bilemem. Buna da inanmam zaten.

Ben konuyu yanlis eksik anlattim boyke anlasilmis bu bugunluk mevzu degil 1 haftadir teklif edilen bisey 2 aydir gorusmuyoruz pandemi pik durumda 2 aydır kapatmışım kendimi madem 3 gün boyunca 10 kişi ayni evde yatıp kalkacaktık ne diye 2 ay kapadık kendimizi attigim video az bile 1 haftadır gelmeyeceğim diyorum alttan ben aldim bence

Izole derken insanlar taş yemiyor eşlerimiz ise gidip geliyor nerden bilebilir insan o gün taşıyıcı olup olmadığını. Misafirlik yasak ayrica ceza yemiş tanıdıklarım var annesine gidipte ama onlar ihpar edildiklerini düşünüyorlar yani denetleyen olduğunu bende sanmiyorum. Ayrica biz 2 aydır sadece görüntülü konuşuyoruz 1 haftadır toplanalım diye hergun söylüyorlar ben 3 gün boyunca 10 kisi aynı evde kalacaktım madem neden 2 aydır gelip gitmedik birbirimize nerde bunun mantıklı yanı. Ben kendi esime bile güvenemiyorum hergun ise gidiyor iki gun sonra belirti verip vermeyeceğimiz belki degil bence video az bile oldu ama konu kapandı aramazsa zaten

Toplanmasak iyi olur demişsiniz tamam demişler zaten siz üstüne insanları kendi ifadenizle salak yerine koyup bak toplanınca insanlar böyle oluyor diye video göndermişsiniz. Net hatalısınız burda.

Ayrıca insanlara bir kere kesin bir şekilde ben gelmiyorum bir daha sormayın görüşmek istemiyorum derseniz görüşmesek daha iyi olur demek yerine sizi bir hafta boyunca her gün arayacaklarını sanmıyorum.

Sizi zorlamamış arayip söylemişler. Istememissiniz gitmemissiniz. Bunlari konussak konugu kapatır tamam baska zaman der gecerim. Geçisir gider konu. Ustune mesaj atmaniz irrite edici olmuş.
1 haftadır söylüyorlar bende hayır dememe rağmen arkasından yine görüşmesek iyi olur tarzında geri cevirdim 5 gündür arayan yarinda arardi hadi diye hergun konusu açıldı cunku toplu görüntülü konuşuyoruz patlama oldu sanirim ama alttan aldim bence 1 haftadır yeter diye düşünüyorum patladım sanrm o videoyu gondererek

Ben size gidin dedim mi bana açıklama yapıyorsunuz? Siz doğru olanı yapmışsınız zaten.
Herkesin yaşamı farklı ayrıca.
Biz de taş yemiyoruz. Eşim esnek çalışıyor. Ve haftada 5 gün evde olduğu oluyor.
Markete de ekmek için dahi gitmediğimiz 5 gün... Bu 5. Günün sonu bence yeterince izole.
Çünkü eşim dışında dışarıyla irtibatta olan kimse yok. O da işe giderse özel aracıyla gidiyor kendi odasında yalnız oluyor birkaç saat çalışıp geliyor falan.
Uzun uzun anlattım çünkü ben bu şartlarda yaşıyorum.
Size de bunu diyorum zaten.
Gerekli şartlar sağlanmışsa eğer annene gider gelirsin. Kimse de bişey demez. Herkesin çalışma şartları, markete gidiş gelişleri görüştüğü insan sayıları falan farklı.
O yüzden beni sorumsuzlukla suçlarcasına açıklama yapmayın lütfen.
Kaç aydır bir yere gitmemiş iki insan yüzü görmemişim size patlarım haa

Bir haftadır sizce dememismiyimdir görüşmesek iyi olur dedim çocuklara söylediler onlarda gelmeyecekmişiz annem oyle diyor diye dedi daha üzerine ısrar edip ikna etmeye çalışıyorsanız kendi hayatınızda kırılmayı hakediyor demeksinizdir

Aman sakin hepimiz patlama noktasindayiz zaten Bende bu şartlar altında olmayıp izole olduğunuzu sandığınızı dusundugum icin açıklama yaptim yoksa bende boyle olsam kendimden emin olur en azından anne babalarımızı görürüm ama esim servisle gidip geliyor is yeri mesafeyi sağlıyormu yeterince bilemiyorum hem vebal almak hemde cocuklarim ne olur diye dusunmemek icin bunlarin korkusu e 1 haftadır kapanamayan gelcekmisin mevzusu cnm sknti sanrn

aaa ben sana yazacaktım unuttum

siz tam kapandınız mı şimdi

nasıl oluyor o azıcık anlatsana

2 hafta noel tatili vardi zaten, oncesinde 1 hafta sonrasinda da 2 hafta olacak sekilde uzattilar onu.
Okullar kapali (onemli islerde calisanlar icin okullar acik ama doktor polis falan)
Marketler ve onemli yerler disinda (firin falan herhalde bilmiyorum) tum magazalar kapli,
maksimum 3 yetiskin misafire izin var
bir de maskeyi daha yeni zorunlu yapabildiler, buranin anayasasina aykiriymis, baya ugrastilar onun icin

Sizi haklı buldum e insanlar da bulmuş 1 videoyu neden attınız size bir şey diyen olmamış 2 bu güne kadar vicdani sorumluluk hissetmemişsiniz son dk hissettiniz kimse size uymadı diye insanları şikayet etme hakkınız yok bence

Onlar beni gelmiyorum diye degil hastalanırsak sonuçları nasil olur diye anlatınca birin kıvırıp kısık bi sesle sende haklsn tabi dediler 1 videoyu 1 haftadır gelen hayır dememe rağmen olan ısrar yüzünden attım 2 vicdanı sorumluluk hissetmemissiniz smdi neoldu demenizi anlamadm 3 zaten şikayet etme kısmını espiri olsun diye yazdım şikayet edecek olsam oraya arayacağım derdim yoksa ben gitmiyorum biyere kimseyi görmüyorum sirf onlar risk aliyor ben alamıyorum diye boyle bisey yapmam hastalık kaparsalar zaten 3bin daha az canlarını acıtır korona yaninda. Keza bende uzulurum..gülmek icin yazdım onu☺

Dediğim gibi siz haklısınız. Tek problem video. Onu da pek takmamış zaten. Sorun yok o zaman düşünmeyin bile.

Kendini yüzde yüz haklı görüp açtığı konularda eleştiriye gelemeyen, herkes ne kadar haklı olduğunu yazsın diye ego tatminine konu açanlarla artık polemiğe girmeme kararı aldım. O yüzden size iyi akşamlar diliyorum

Gitme tabiki su an toplanılacak zaman değil. Anlatmışsın o da haklısın demiş. Bidaha videoya ne gerek var ? Sende abartmışsın o da bu ne şimdi der tabi.

Arayıp ihpar edin de ne diye edeceksiniz anlamadım.
Misafirlik yasak bir evde 5 kisidEn fazla gidip gelme olunca ihpar edebiliyorsun para cezası aliyorlar
Dediğim gibi siz haklısınız. Tek problem video. Onu da pek takmamış zaten. Sorun yok o zaman düşünmeyin bile.
Aynen sadece bu ne şimdi dedi yani ne demek istiyorsun der gibi sonrasındada zaten nasılsak oyle devam etti kafama takmiyorum

Egomu tatmin etmekmi? boyle bir konu ile buradami siz elestirmiyorsunuz inat ettiniz bende farkindayim bos zamanim cok yoksa boyle ugrasmazdim aciklamaya ☺

Burada sinir olacak bir durum yok izah etmişsiniz ok demişler ısrar yok neticede. O video çok gereksiz olmuş. KV dediğinde de birşey yok. Leblebiden nem kapmışsınız. Karşı tarafı anlamayan sizsiniz. Ben görümcenizin ya da KV yerinde olsam daha da çağırmam sizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…