Poğaçalar Misafir Poaas(resimli)

ay gülerim ellerine sağlık tatlım çok güzel görünüyo bende denemeliyim içine bişeler koyim canım patatesli istedi ayyyy hemen gidip yapsam eve cokacimcoook o kadar puaça yaparım üzerine hiç yağ sürmemiştm denemem lazımmmm çok güel görünüyo

dene fısıtğım.. kendim yaptığım için demiyorum ama haketten denemeye değer bi tarif..
evet üzerine margarin sürünce hem daha parlak, daha yumuşak ve hoş bi kosu oluyo..
margarinden küçük bi parça kes çatalla poğaçaların üzerine gezdir.. sıcakken.. hemen eriyo zaten..

ahfiyet bal şeker olsun..opuyorumnanaktan

çok güzel görünüyor kaydediyorum tarifi mutlaka yapıcam

ellerine sağlık canım

canımmmmm ooo ellerine sağlıkkkk hafta sonu deniycemmm hemennn bnde çk seviyorum hamur işleri yapmasınııııı nefis gözküyolar cnmmmm

süper gözüküyor tatlışım tam benim gibi hamur işlerine hasta bi insana gösterilmez ki şimdi bu kaydirigubbakcemile3
ellerine sağlık

waww gulerım ellerine sağlık.
topıkte bzıe simit getiriyon cay getiriyon biz bunalrdan istiyoruz artıkın ona göre

yoğurma kabına önce 4subardağı un eliyorum.. sonra(önce sütle mayayı eritip) diğer malzemeleri katıp karıştırıyorum.. sonra üzerine(kabın kenarına biraz biraz dök.. yoğururken hamur kendisi azar azar alıyo içine ) hamur kendini toparlayana dek un katma işelmine devam ediyom. az daha yoğurup mayalanması için üzerini örtüp dinlendiriyorum..

canım selectedim sen böle güzel poğaçalarda mı yapardın. nefis görünüyo hemen aldım listeme. harika görünüyo. ellerine sağlık. yapıcam en kısa zamanda. bir poğaça özürlüsü olarak ihtiyacım vardı böle bi tarife.

ablacım ben bunu nasıl farkedemedim
çok güzel görünüyorlar
akşam hemen yapacagım
ellerine sağlık
cokacimcoook

yap canım...
zaten bidefa yapsan sonra canın hep yemek isteyecek.. pastanedeki açmaları hiç aratmıyo inan.. hele tepsi mayasını biraz fazlaca bekletirsen.. görsen kabarmayı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…