Poğaçalar Misafir Poaas(resimli)

hıımh çok nefis görünüyo kız delüüü rejimde mejimde demeyip ağzımızı sulandırıyon günaha giriyon tübe tübe ellerine emeğine sağlık canım leziz görünüyooooooooooo

ellerine saglik cok güzel görünüyolar, canim nasil sekil verdin sanki dügüm atmissin gibi görünüyor cok hosuma gitti, acaba bir bez parcasiyla yapip ceksen resmini cok sey mi istemis olurum :kedi:

Bu tarif güzelmiş gerçekten poğaçaların içine patates, lor peyniri vs. de konulabilir mi?
tabiki canım ne istersen koyabilirsin.. eşim herşeyi yemediği için ben sade yapıyorum..

ellerine saglik cok güzel görünüyolar, canim nasil sekil verdin sanki dügüm atmissin gibi görünüyor cok hosuma gitti, acaba bir bez parcasiyla yapip ceksen resmini cok sey mi istemis olurum :kedi:

evet düğüm atıyorum. kabarınca böyle oluyo..
elimle hamurdan küçük bi parça koparıp silindir-serit şeklide olacak şekilde iki elimle yuvarlıyorum(simit yapar gibi). sonrada düğüm atıyorum.

bugün tekrar yapıcam zaten senin için fotosunu çekerim canım.. opuyorumnanaktan

tamam tatlım..
hamur halini koyucam..
eşim bu sabah yapmamı istedi.. sabah kahvaltıyı yapamayınca bazen işe alıyo.. onada iyi oluyo.. diğer poğaçalarımdan çok bunu seviyo..

nasıl şekilverdiğimi de resimliyorum kızlar.. düğüm attım sadece..
yapl1.jpg

yapl2.jpg

yapl3.jpg

yapl4.jpg

yapl5.jpg

X