Misafir kayınvalide

İddiası o yönde ama o zaman hindi niye tüp bebek de tüp bebek diye dolanıyor o kısmı anlamadım çok. Kendisini aldatan eşinden tüp bebek yapmaya çalışmıyordur herhalde.
Kendisini aldatan eşinden şırınga yardımıyla hamile kalmaya da çalışmış, başarmış da.
Ya da kendisini aldatan eşinden mi artık kimden bilemiyorum, konuda kim kim pek anlayamadım

İddiası o yönde ama o zaman hindi niye tüp bebek de tüp bebek diye dolanıyor o kısmı anlamadım çok. Kendisini aldatan eşinden tüp bebek yapmaya çalışmıyordur herhalde.

Metresle yaristigindan ondan once hamile kalmaya calisiyor olabilir. Bazi kadinlar aldatilma hirslarindan cocugu falan arada harcayacak duruma geliyor. Hatta belki de diger konuyu o kadar uzatmasinin sebebi metrese laf soylendikce rahatlamasi bile olabilir. Insanlar cesit cesit her seyi beklerim

Hindi konunun sonunda sorudaki kayınvalide bile çıkabilir ben bu konuya olan inancımı kaybettim Ela

Sevgilimin eşini kıskanmıyorum. Eşimin sevgilisini kıskanıyorum. Rahatladınız mı?

Ha bu arada ablacim madem konudaki asil es sensin, hani bu koca kisisi hic resmi nikahli esin evine gitmiyordu? Hani kagit ustundeydi? Her aksam eve geliyormus iste siz de baskasinin yatagindan ciktigini bildiginiz kocanizi geri mi aliyorsunuz?

Ayyyy boyle konular acmayin kk ya yaaa. Sonra okuyup yazarken guluyorum. Turkce ve Turk kulturunu bilmeyen kocama sebebini anlatana kadar da gobegim catliyor

Hayır bi de malum konusunda nikahlı eşe ağzına gelen her türlü hakareti de saydı Abla ateşli hastalık falan geçiriyor sanırım devreleri tutturamıyor

Bi dakika ya mevzu çok karışmış, bir özet geçebilecek olan var mı?

Ben su anda bazi kadinlar niye böyle ya

Hayır bi de malum konusunda nikahlı eşe ağzına gelen her türlü hakareti de saydı Abla ateşli hastalık falan geçiriyor sanırım devreleri tutturamıyor

Muhtemelen uyduruyor cunku. Bilemedi herhalde diger actigi konunun onune gelecegini, baska bolume actigi icin hatirlamayiz sandi zaar. 5 TB hafizali KK kadinlarini hafife almanin hazin sonu...

Neyse birakalim biraz da resmi nikahli esin kendisi oldugunu dusunup mutlu olsun. Bu gidisle sadece hayalde kalacak.

Bu arada ben resmi nikahli esi tutuyorum, vermesin nikahini, mustehak bazilarina

Kadına yaranacağım diye hazır ol da mı bekliyorsunuz. Yalnız kadın da böyle bir ilişkiye çanak tutuyorsa birbirinizi iyi bulmuşsunuz

O zaman sizin kocanız mı siz boşanmadan başka kadından Kıbrıs'ta tüp bebek yapıyor? Ya da herkes evliyse niye herkes kendi kocasından çocuk yapmıyor?

Ya kusura bakmayin son cumleye cok guldum ama butun konudaki sorulmasi gereken tek mantikli soruyu sormussunuz

Illa nesep karistiracaklar, aile mahkemeleri de bunlarla ugrassin dursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…